|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako do denarja od tatija?
23.5.2004 20:03:33   
*
Živio!

Zanima me ali ima katera izkušnje s tem:

Naš tati naju je zapustil v 11. tednu rizične nosečnosti, jaz brez dohodkov in podnajemnica. Čez dva tedna imam rok in me zanima ali ga lahko na kak način prisilim, da mi vrne denar za opremo dojenčka, ki mi jo obljublja že od decembra...ampak na uraden način ali lahko kaj naredim, ker blizu ga tak ni...

Ima katera s tem izkušnje?

Hvala za vsak odgovor!
Kako je s tem paketom za novorojenčka na karitasu??? Kdaj, sedaj ali kasneje ko rodim???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako do denarja od tatija?
23.5.2004 21:30:50   
Anja
Tistega od države si menda že dvignila v Aji (ali se dvigujejo že kje drugje)?

Za Karitas nimam pojma

Najprej se bosta mogla dogovorit o očetovstvu ( da bo podpisal da je oče Nejčka ) Šele nato se lahko pogovarjata o preživnini (ki je verjetno za nazaj ne bo plačal pač pa za tekoči mesec, ali pa celo za nazaj

O obljubah pa raje ne bi... Mislim, da nimaš nič uradnega v rokah s čim bi lahko vplivala na njegove obljube

Razen vzbujanja slabe vesti ti verjetno ne preostane ničesar

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako do denarja od tatija?
23.5.2004 23:11:34   
Alexandra
Predlagam, da za nasvet povprašaš na Centru za socialno delo, ali pa kar stopiš do kakega odvetnika, kateri ti bo dal verjetno koristne nasvete. Bori se za svoje pravice.
Pazi nase in na svojega malega korenjaka.

L.P.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako do denarja od tatija?
24.5.2004 11:15:53   
polona
Predlagam ti, da se poskušaš najprej pogovoriti z njim. Šele potem poskušaj po uradni poti.

Fino bi bilo, če bi priznal očetovstvo. Če ga ne bo, ga lahko še vedno tožiš na priznanje.


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako do denarja od tatija?
26.5.2004 8:26:20   
Blink1
Zdravo Kamejka

Ne vem, če ti bo uspelo kaj iztržiti od obljub. Razen, če se da s tvojim kaj zmenit...

Na socialni se dogovori za preživnino. Če se ne bodo mogli domeniti z njim za določen znesek (za katerega vztrajaj na najvišjem, ker je navsezadnje le ata!!!), ga bodo pa preganjali po sodni poti, kjer mu lahko trgajo tretjino od plače in to MORA plačat.

Srčno upam, da ti bo uspelo

LP
Nina

P.S. Aja, mislim pa da je pogoj za preživnino da podpiše (če nebo, pa mu roko zlomi!!!)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako do denarja od tatija?
26.5.2004 14:20:59   
frutka_

Kamejka kar na center na socialno pojdi. Mislim, da sem v nekem babjem čveku slišala, da imajo tudi oni za to pravno službo tam, ki ureja te stvari.
Seveda pa mora najprej podpisat, da je oče. Če očetovstva ne prizna mora iti na test očetovstva, ki kao potrdi ali zavrže očetovstvo,izvajajo ga na sodno-medicinskem inštitutu v LJ in je prekleto drag. Okrog 300.000 SIT! Te stroške nosi on. Ko se očetovstvo dokaže pa itak mora plačevati to mu kar od prihodkov jemljejo. Baraba! Upam, da boš v redu uredila in da boš čimbolj rešila situacijo.
A. nimaš kakšne kolegice ali prijateljice od katere bi si sposodila ali kupila rabljena oblačila? Midva z možekom sva oba v službi pa tudi nisva kupovala vsega, veliko sva dobila sposojenega in nekaj rabljenega podarjenega,...
Verjemi, da se bo vse uredilo1 Barabi pa kar ostro zagrozi.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako do denarja od tatija?
6.6.2004 11:40:11   
*
Stran je šel zato, ker nikoli ni bil tukaj...daleč od oči, daleč od srca.

Zmeraj sam govori, tudi taki obstajajo...marsikaj je rekel, tako da...če ne poznaš vsaj del dogodkov, se prosim ne oglašaj.

Upam, da si res srečen in prosim ne izivaj sreče, ker se lahko kar hitro obrne. Tukaj je na žalost dosti takšnih, ki smo primorane biti samohranilke, ker so nekateri flegme. Če pa misliš, da smo ženske za vse krive, pol si pa v riti. Zmeraj sta potrebna dva ali celo trije, za srečo in nesrečo.


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako do denarja od tatija?
6.6.2004 22:53:51   
Urša
, Kamejka! Drži se! zate in ena za Nejčka!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako do denarja od tatija?
2.8.2004 13:45:33   
Taj
:metulj:, hojla,

Najceneje ti bodo zadeve uredili na PICu- Pravno-informacijski center NVO na Povšetovi 37 v Lj. Pokliči na tel. št. 5211888 in prosi za svetovalca Leona Tošiča. Imajo polovično tarifo od odvetnikov, če pa izpolnjuješ pogoje za brezplačno pravno pomoč, pa imaš zastonj.Imajo precej izkušenj s temi rečmi!

Želim ti vso srečo!:bravo:

pozdravček, :rozica:

Taj;)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?