|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški dokladi
11.4.2006 15:35:55   
Maleal
Do kdaj moram oddat prošnjo za otroške doklade?Poteče mi avgusta.Kaj oddam do 20 julija ali moramo vsi oddat do konca tega meseca ker so novi obrazci??user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 26.11.2006 23:07:26 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OTROŠKI DOKLADI
11.4.2006 17:24:07   
soncek&luna
kolikor jaz vem sele takrat, preden ti potece... jaz bom sele septembra vlozila vlogo

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OTROŠKI DOKLADI
11.4.2006 17:28:09   
Barbs
Če ti poteče avgusta, potem moraš oddati v mesecu avgustu, najkasneje do 31. avgusta. Novi obrazci s predčasno vlogo nimajo nobene veze. Uporabila jih boš takrat, ko boš oddala vlogo.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OTROŠKI DOKLADI
11.4.2006 21:50:48   
Cikica
Po novem ti pošljejo na dom obvestilo kdaj moraš podaljšati,vsaj meni so.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OTROŠKI DOKLADI
12.4.2006 10:56:50   
Maleal
Hvala vam punce za info.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OTROŠKI DOKLADI
12.4.2006 17:35:45   
Anonimen
Če ti velja do konca avgusta, potem moraš oddati v avgustu.
Bodi pa pozorna na nove obrazce, ker če boš oddala na starem (novi so že v prodaji in so obvezni od 1. maja naprej, se mi zdi), ti bodo vlogo zavrnili. Nakazil za nazaj pa ni.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OTROŠKI DOKLADI
11.12.2006 10:33:59   
Ženkica
Mene pa zanima kako dolgo ste čakale na odločbo o dokladih? Papirje sem osebno oddala pred enim mesecem na CSD-ju pa še vedno nič?
Ne vem kako da tok mečkajo user posted image

lp

Ženkica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OTROŠKI DOKLADI
11.12.2006 10:35:50   
Kalina
Jst sm cakala mogoce 2 tedna, so bili kr hitri. 

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški dokladi ,kako do njih?
22.1.2007 9:57:11   
majda12
LP!Naš Luka je star 9tednov pa me zanima če moraš za doklade urediti kake posebne papirje,namreč jaz imam na socialni samo tiste za porodniško,za kaj drugega pa mi niso niti rekle ?KOT drugo pa me zanima,koliko plača delodajalec stroškov,če si med nosečnostjo na bolniški torej 100%ni,kot veste zdaj mora prvo nakazat delodajalec nato pa mu vrnejo,kolikšen je strošek podjetja zanima me tisto najnižjo plačo?LP.user posted image  

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški dokladi ,kako do njih?
22.1.2007 17:44:00   
k1
dobiš obvestilo, kdaj ti poteče da lahko pravi čas vložiš. jaz sem dobila rešeno v cca enem  tednu - verjetno je odvisno, katera csd je.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški dokladi ,kako do njih?
22.1.2007 18:15:38   
Anonimen
me zanima če moraš za doklade urediti kake posebne papirje


V knjigarni kupiš obrazce za doklade(lahko si jih sprintaš iz www.csd-lj-siska.si), izpolniš podatke in oddaš na CSD.
delodajalecu gre v breme prvih 30 dni bolniške, ostalo gre v breme zavodu.

(odgovor članu majda12)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški dokladi ,kako do njih?
24.1.2007 9:17:43   
majda12
LP!Torej tako med vrsticami sem imela po nepotrebnem krivo vest,ker sem bila celo nosečnost na bolniški in mi je delodajalka dala vedet,da bojo že preživeli kljub temu,da plačujejo stroške torej davek zame?Jaz sem si predstavljala,da plačuje podjetje,primer.bolniške sem dobila okrog 80.000sit od tega se pač plačajo prispevki,ki so nekje 80.000+tista razlika ,ki je pač nekje do 150.000,in te prispevke sem mislila,to je skoraj 50.000sit več ali manj za podjetje?user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški dokladi -drugič
30.1.2007 14:54:39   
Maleal
Ker meseca maja pričakujemo drugega user posted image ,bom mogla oddat novo vlogo.Ali v to vlogo vpišem oba otroka in mi pol velja spet eno leto ali moram oddat spet avgusta,ko mi poteče za prvega otroka?????????

< Sporočilo je popravil lmarcel -- 30.1.2007 14:55:05 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški dokladi -drugič
31.1.2007 20:11:23   
Anonimen
Mene pa zanima, ker letos prvič vlagam za otroške v mesecu februarju, prej sem vedno imela aprila, ali moram napisati dohodke za leto 2005 ali 2006, ker sem nekje prebrala, če vlagaš prve tri mesece se napiše dohodke za predpreteklo leto.
Sem pa predpreteklo leto še bila zaposlena, lani pa imam zavod za zaposlovanje in porodniško, kar je manj kot predpreteklo leto.
Nič več mi ni jasno, že tako imam več kot eno leto nižje otroške, kot bi jih morala imeti, ker imam sedaj kar precej nižje dohodke otroške pa še kar po starem in če bom morala dati dohodke za predpreteklo leto sem spet na istem.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški dokladi -drugič
31.1.2007 20:27:39   
Anonimen
Ker meseca maja pričakujemo drugega ,bom mogla oddat novo vlogo.Ali v to vlogo vpišem oba otroka in mi pol velja spet eno leto ali moram oddat spet avgusta,ko mi poteče za prvega otroka?????????


Ko boš vložila boš dobila odločbo za eno leto- tako, da boš vlagala maja.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški dokladi -drugič
31.1.2007 23:31:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jilic1
Mene pa zanima, ker letos prvič vlagam za otroške v mesecu februarju, prej sem vedno imela aprila, ali moram napisati dohodke za leto 2005 ali 2006, ker sem nekje prebrala, če vlagaš prve tri mesece se napiše dohodke za predpreteklo leto.
Sem pa predpreteklo leto še bila zaposlena, lani pa imam zavod za zaposlovanje in porodniško, kar je manj kot predpreteklo leto.
Nič več mi ni jasno, že tako imam več kot eno leto nižje otroške, kot bi jih morala imeti, ker imam sedaj kar precej nižje dohodke otroške pa še kar po starem in če bom morala dati dohodke za predpreteklo leto sem spet na istem.

Načeloma naj bi vpisala leto 2005, ja, to je res, ampak jaz sem pa malce po svoje zmutila user posted image  (sem tudi oddajala v januarju). Rodila sem decembra 2005, januarja 2006 pa sem oddala. In napisala "dohodke" za leto 2005. Zraven pa razlago, da dohodkov tako ali tako nisem imela in da jih še vedno nimam, priložila sem izjavo, da ne oddajam dohodnine (kar je res) in potrdilo z RZZ, o starševskem dodatku so že sami vse vedeli,... Pa niso nič komplicirali.

Kaj pa vem... očitno res dela vsak po svoje... in mi in oni... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?