|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj se poročiti
16.4.2006 15:52:58   
jasnika
zanima me vaše mnenje zakaj se poročiti, z partnerjem sma skupaj 6 let, mama 4.5 let staro hčerko in se pogovarjava da bi se poročila oz saj se boma. ravno včeraj smo se pr kolegih pogovarjali zakaj se poročiti in se ravno nisem strinjala z povedanim iz strani kolegice, no sicer pa ma vsak svoje mnenje in sedaj bi tud vas povprašala, jaz bi se poročila pač zato da bi se, ker bi se mi fajn zdelo bit poročenauser posted image , verjetno se marsikatera ne strinja z menoj pa vendar, jaz sem mojemu rekla da ga bolj ne bom ljubila ker ga že sedaj maksimalno, prav tako spoštovala in,...kaj vem kaj še, ker ga mam res neskončno rada ga spoštujem in cenim, skrtaka zame je moški na mestu in vsaj po moje poroka ne more povečati ljubezni.
torej zakaj ste se ve oz vi poročili??????????????
lp vsemuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 16.4.2006 22:02:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 16:09:28   
ZARA
Dobro vprašanje. Vsaj zame...Ne vem. V 14 letih odkar sva skupej mi še ni uspelo dognat...Upam, da me drugo življenje ne prehiti user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 16:15:00   
Ceca
Jaz in moj mož sva se poročila iz ljubezni.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 16:15:24   
ona
Jaz se nisem in niti se ne bom,ker mi to nič ne pomeni!
glavno mi je,da se z mojim razumeva in ni pomembno ali sva poročena ali ne!
To je pač moje mnenje,vsaka pa ima svoje želje o poroki!

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 16:23:33   
jasnika
iz ljubezni??lahko malo pojasniš, ne razumem iz ljubezni??seveda pa spoštujem tvoj odgovor da ne bo pomote!!!

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 17:25:13   
lelaval
Iz ljubezni. In verjetno tudi zaradi želje, da bi bila nevesta.
Sicer sva pa midva že 14 leto skupaj, pa še nisva našla vzroka, da bi se poročila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 17:35:41   
koala
Poročila sem se, ker sem se želela,ker sem želela postati njegova žena, ker ga ljubim, moja želja je rasla iz meseca v mesec, no po osmih letih nama je uspelo.
Iz svojih izkušenj pa ti lahko povem, da se ja najina veza po poroku poglobila, vsaj za naju je popolnoma drugačen občutek zdaj ko sva poročena, ja lahko bi rekla , da ga ljubim še bolj, oziroma še bolj globoko.

Se pa strinjam, da če partnerjema poroka nič ne pomeni, da je nepotrebna.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 21:22:21   
Anonimen
Plod najine ljubezni je najin otrok. Poroka meni ne pomeni ničesar. Zame ne predstavlja nobene potrditve ljubezni ali povezanosti partnerjev. Je zgolj potrata časa in denarja. Predvsem slednjega.

Ne bi pa zdej še o pravnem vidiku poroke.user posted image


(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 21:23:56   
Anonimen
Ups....pardon!...vprašanje je bilo namenjeno samo poročenim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
16.4.2006 23:52:48   
sjug
Poročena sva že skoraj dekado. Zakaj? Ker sva si oba to zelo želela. A zakaj? Ker sva se imela in se imava rada. Ker sem želela biti nevesta v poročni obleki in iti na poročno potovanje, ki je bilo mimogrede SUPER. Pa zato, da so otroci rojeni v zakonu in da se vsi enako pišemo. Zame je to pomembno. Pa tudi pravni vidik ni nezanemarljiv. user posted image

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
17.4.2006 12:29:14   
LARIKA
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Poročila sem se, ker sem se želela,ker sem želela postati njegova žena, ker ga ljubim, moja želja je rasla iz meseca v mesec, no po osmih letih nama je uspelo.
Iz svojih izkušenj pa ti lahko povem, da se ja najina veza po poroku poglobila, vsaj za naju je popolnoma drugačen občutek zdaj ko sva poročena, ja lahko bi rekla , da ga ljubim še bolj, oziroma še bolj globoko.

Se pa strinjam, da če partnerjema poroka nič ne pomeni, da je nepotrebna.


Koala kot da bi brala moje misli user posted image user posted image ne bi mogla lepše povedat.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
18.4.2006 18:29:33   
makica
Kot je že Koala napisala, le da sva se midva poročila po 7 letih.

Na poroki sva dobila čestitko z verzem, ki se je izkazal za resničnega:
Gre pa takole:

Mogoče se vama zdi, da se z današnjim dnem ne bo nič spremenilo.
Toda, ko bosta čez čas gledala nazaj bosta spoznala, da se je prav tega dne vajina ljubezen razvnela.
Ljubila se bosta, kot se še nista ljubila.
Spoštovala se bosta, kot se še nista spoštovala.

Bi pa samo še dodala, da poroka ni nujno da je draga, pa je vseeno lepa. Najina poroka je bila v ožjem krogu in je bila super.



(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZAKAJ SE POROČIMO?
18.4.2006 21:13:18   
Nasy
Povsem se strinjam z makico, da je lahko poroka lepa, ne da bi zanjo zapravil celo premoženje!
Midva sva se poročila zato, ker sva čutila tako..kjerkoli sem sama, mi zlat obroček na roki pove, da nekdo misli name, da me vzpodbuja in mi želi vse dobro, čeprav ga ni ob meni..ljubim ga še bolj kot prej in morda bi včasih kar odnehala pri kakšni stvari, pa mi misel na to, da sva mož in žena,v dobrem in slabem, da novega zagona..ne znam opisati ampak nama je bila poroka pika na i..tako všeč mi je, ker oba nosiva ista prstana, oba veva, kaj nama pomenita! Poročene veste, o čem govorim, kajne?!
 Neporočene se seveda ne boste strinjale ampak zdaj se sprašuje poročeneuser posted image  

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?