|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročni prstan
23.6.2006 10:57:34   
Katrin
Midva imava poročne prstane iz belega in rumenega zlata.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poročni prstan
21.12.2009 15:41:05   
suzi81
Midva sva kupila prstana iz rumenega zlata. Prebrala sem en čalanek, kateri nama je pomagal pri izbiri...


Tu je ta članek

http://www.snemanje.net/porocni%20prstan.html


< Sporočilo je popravil suzi81 -- 21.12.2009 15:42:59 >

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poročni prstan
22.12.2009 8:06:59   
nicimoja
Midva sva si zbrala pa slednje:http://www.zlatarna-celje.com/katalog/zc_nakit/proizvodiOpisi_00.asp?naziv_izbora=porocni%5Fprstani&offset=20&Sifra=11014252


Ko sm jih videla, sm se "zaljubila" in drugega sploh nisem gledalauser posted image

(odgovor članu suzi81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poročni prstan
22.12.2009 8:07:55   
nicimoja
http://www.zlatarna-celje.com/katalog/zc_nakit/proizvodiOpisi_00.asp?naziv_izbora=porocni%5Fprstani&offset=20&Sifra=11014252

Še enkrat link, upam, da zdaj bouser posted image

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poročni prstan
22.12.2009 17:23:04   
poli*
Midva imava zlata prstana. Jaz imam širokega 4 mm in vanj vdelanega 2 kamenka v obliki srčka. Nama je šel zlatar ZELO na roko (pri izdelavi in ceni), ker je moja žlahta user posted image .

Drugače pa se mi zdijo poročni prstani iz belega zlata ceneni, ker izgleda, kot da je srebrn.... pa še nikoli ne vem, če je oseba zares poročena, ali pa ga ima le na tistem prstu... kot spomin iz morja.

Ne, nimam nič proti kakršnikoli odločitvi o prstanih... vsak ve zase, kaj mu paše in kaj bi rad nosil.

Pripopam podobno slikico, če jo najdem

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poročni prstan
29.12.2009 17:04:34   
suzi81
"nicimoja" zelo lep prstan sta izbrala...


Lep in praktičen,,,




(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poročni prstan
30.12.2009 8:19:48   
nicimoja
Hvala, prvega sem zagledala in noben drug mi ni bil bolj všeč, pa tudi če zdej gledam, zame ni lepšega user posted image . Dala sva jih pa sicer naredit zlatarju, bilo je malce ceneje. Aja, pa eno noč kr nisem mogla spat, ker se mi zdi, da mi je skor malce velik, ampak ne za celo številko, ampak čist malce. Kako imate pa ve izmerjene prstane?
Suzi 81, kako to misliš praktične? Ja no, vrjetno so udobni. Kako se bom pa navadila pa še poročam, kajti še čakam tisti svoj usodni dan user posted image

(odgovor članu suzi81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poročni prstan
30.12.2009 8:25:45   
blaža
Moj mož ne mara belega zlata, jaz pa ne rumenega in smo pol skombinirali, da je moj prstan iz belega z dvema črticama rumenega pa s kamenčkom, njegov pa je rumen z dvema črticama belega zlata.

Jaz mam iz belega zlata in itak ne nosim nič iz rumenega, ker ga ne maram. mam raje srebro kot rumeno zlato. In moj mož obratno.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 8:38:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?