|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teutonia spirit S3
9.5.2006 13:48:32   
ž68
Zdravo!
Poleg hartanovih vozičkov mi je full všeč Model teutonia spirit S3.user posted image
A katera ve, kje se ga da dobit pri nas? Malo sem brskala po internetu in ne nejdem zastopnika pri nas. user posted image
A ga katera ima in kje ste ga nabavili?
LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teutonia spirit S3
15.6.2010 20:10:38   
Božička09
Če si našla zastopnika, prosim povej še meni user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu ž68)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teutonia spirit S3
15.6.2010 20:34:18   
maychi
Poglej na http://www.bambi.si/

Tudi meni je spirit S3 zelo všeč...vendar se zanj nisem odločila zaradi dolgega dobavnega roka, ter konec koncev cene (čez 600 €) samo "športni" del, košara in lupinica pa se plačata seveda posebej, in na koncu kar nanese.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teutonia spirit S3
15.6.2010 20:51:25   
Božička09
Ja, sem jih že našla vmes, hvala user posted image Pa še dve bolj všečni Teutonii tudi 250 in 260 - če bo prišla skozi 'sito kriterijev' jo bova kupila v Avstriji verjetno, cenejše ...


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teutonia spirit S3
16.6.2010 16:48:27   
emina83
Kje v Avstriji pa? Ker meni je ful všeč Mistral s ali  pa Cosmo, Hartanov pa Topline s, pa bi me fejst zanimal, kje se da to v živo videt. 

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teutonia spirit S3
16.6.2010 17:15:39   
Božička09
Teutonio zastopa Bambi, hm pozabila ime podjetja - poslovalnice so tule: http://www.bambi.si/index.php?p=page&id=6


Ne vem še kje točno, ker še nisem povsem odločena - je pa definitivno med petimi favoriti. Najprej grem na oglede vseh vozičkov, naredit študijo iz njih iz potem določit najboljšega user posted image


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teutonia spirit S3
16.6.2010 17:20:47   
Božička09
Mogoče bo komu tudi katalog 2010 prišel prav: http://www.bambi.si/pdf/TEU_Katalog2010.pdf

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teutonia spirit S3
16.6.2010 19:56:44   
emina83
Ja, zastopnika poznam, imajo ravno v našem malem mestecu trgovino. user posted image

Vem pa samo to, da moj naslednji voziček bo skor 100% Teutonia, ker so izjemno kvalitetno narejeni čisto vsi detajli, poglej še malo po testih, res so 1A!
Za njihove vozičke ne potrebuješ košare, ker se čisto poležijo, lupinico pa posebej, ja ker je itak namenjena za v avto in ne za na vozičekuser posted image

Pa srečno izbiro in le sporoči katerega si izbralauser posted image

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: teutonia spirit S3
16.6.2010 20:30:31   
ledenka
Jaz imam Teutonio Cosmo že več kot leto in sem zelo zadovoljna. naredili smo že olala kilometrov po vseh možnih terenih, pa je še kar kot nova (no, bi bila, če jo očistim user posted image ). Imam pa zraven mehko košaro (Softtragetasche), pri kateri se vzame dno stran in je pozimi uporabna kot vreča.

Voziček sem kupila v Kiki v Celovcu, cena za komplet je bila ene 700-800 EUR (voziček z zavoro, košara, mreža proti komarjem, zaslon proti soncu). Na njihovi uradni strani je tudi seznam prodajalcev - v Avstriji ga prodajajo vse Kike in XXXlutzi, pa tudi dosti trgovin z otroško opremo. Dobavni rok pa je bil ene 6 tednov, s tem da je bil Cosmo takrat nov model in ga sploh še ni bilo v trgovini.

< Sporočilo je popravil ledenka -- 16.6.2010 20:32:54 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?