|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 17:14:53   
petka
Končno doma!

Naj povem še svojo porodno zgodbo.

Po celodnevnem jamranju kako moje user posted image  noče ven user posted image  mi je 3.5. točno na rok ob 22.30 odtekla voda. Z brisačo med nogami s z mojim user posted image  oddrvela v Lj porodnišnico. Po klistiranju in britju so se že takoj pričeli močni popadki, tako da sem se v eni uri odprla za 4 prste.  Ker sem srčni bolnik so mi priporočili močne anestetike, ki sem jih tudi dobila. Potem pa user posted image . Bila sem zadeta ko user posted image , popadki pa so se zaradi napačnega anestetika ustavili user posted image . Začela se je cela panika, v sobi je bilo poleg mojega babičarja Anžeta (njemu res same pohvale user posted image ) še cel kup ljudi. Ker mi je odtekla vsa plodovna voda, so začeli preverjati stanje user posted image . Vzeli so mu kri iz glave, ga priklopili z glavico na ctg, meni pa našopali najmočnejšo dozo umetnih popadkov kar je tako bolelo, da sem mislila, da me bo konec user posted image user posted image user posted image , odprla pa se nisem več niti za milimeter. Po 7 urah "rojevanja" so mi po besedah zdravnika "a vas odrešimo?" naredili hvala bogu carski rez in 4.5. 2006 ob 5.59 je na svet prikukal naš David, velik 49 cm in težak 2610 kg user posted image user posted image user posted image .

Od izmučenosti sem šele dopoldan ugotovila, da sploh če nisem videla svojega user posted image , nisem niti vedela ali je fantek ali punčka, kaj šele imena (ki ga je v moji komi izbral moj user posted image ).

Skratka, ko so mi ga prinesli pokazat sem v trenutku pozabila vso grozo iz porodne sobe (res je, potem vse pozabiš)

Žal pa se je zaradi kombinacije poroda in carskega reza močno poslabšalo moje srce s prirojeno srčno napako (in že 3 predhodnimi operacijami). Ostati sem morala v Kliničnem centru če 14 dni, za mojega Davida pa so skrbele najbolj zlate sestre z A oddelka v porodnišnici user posted image .
Zaenkrat je s srčkom bolje in upam da bo tako tudi ostalo user posted image . Pa še ena sreča v nesreči - zaradi situacije grem sedaj jaz za 1 leto na bolniško, moj možek pa na porodniško, tako, da bova celo leto lahko skupaj skrbela za najinega zlatega sončka user posted image user posted image

V vlogi mamice neskončno uživam od dneva ko sem to postala !!!!! user posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 17:22:43   
mamči
čESTITKE ZA SINEKA !

Pa zate in za tvoj pogum. Upam, da bo sedaj s tabo vse o.k., ker sliši se pa kr hudo user posted image   to z tvojim user posted image .
Maximalno uživajte vsi trije te proste mesece !

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 17:24:23   
Anonimen
Tole je pa res za čestitat, Petka! Vsa čast za pogum! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 17:31:22   
Alisa
Najprej vse čestitke za sineka! Pa pazi na svoj srček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 18:25:55   
*alja*
Čestitke in user posted image  za tvoj pogum!

Lepo se " cartajte " vsi trije skup!
Ena user posted image  za vašo družino!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 18:58:50   
lelaval
Čestitke za vajinega junaka, tebi pa čimprejšnje okrevanje.

user posted image

< Sporočilo je popravil lelaval -- 20.5.2006 19:00:05 >


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 20:06:59   
ona
ČESTITKE ZA NOVEGA ČLANA IN TEBI VSO SREČO S SRČKOM!!!


             user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
20.5.2006 23:33:11   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 8:47:19   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 10:05:22   
paris
Čestitke mamici in atiju, pa dobrodošel David!user posted image

Vso srečo in veliko zdravja!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 13:02:43   
Bubamaraa
Čestitke za sineka in pazi na svoj srček......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 15:18:42   
Eviii
čestitamo, tebi pa želimo čimprejšnje okrevanje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 19:06:20   
tinkamiška
Hojla Petka!

Res si zaslužiš čestitke, vsi trije!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim vam vse lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa tvoj srček naj veselo bijeuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 19:56:03   
puncica
Čestitke še enkrat, pa tudi jaz sem imela babičarja Anžeta user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 20:05:18   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE pa pazi na svojega srčka! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 21:08:33   
Mari71
Konec dober - vse dobro. Eno krasno leto v troje vam želimuser posted image !

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tudi midva z Davidom sva doma!
21.5.2006 23:35:44   
mojsoncek
user posted image user posted image user posted image

Cestitke in hitro okrevanje ti zelim.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?