|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREVIJALNA TORBA
11.6.2004 9:00:40   
Anonimen
ojla punce..
kje bi dobila kako fino torbo al pa rukzak za stvari od otročka okol prenašat pa tak? nikjer ne zasledim nič pametnega..kaka ideja?

lp, lara
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   PREVIJALNA TORBA
11.6.2004 9:16:41   
poletje
Jaz imam že 5 let Niveino torbo oz. nahrbtnik, na začetku imaš vse potrebno za nego dojenčka. Ob strani ima žepke za flaško ali kaj podobnega, pod nahrbtnikom pa je previjalna podloga.Priporočam. So pa najbolj pogosti, sem pa videla, da imaš zdaj tega že cel kup.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PREVIJALNA TORBA
11.6.2004 9:33:29   
Ika-2
Zdravo! Odvisno kdaj potrebuješ torbo. Jaz imam npr. eno torbo takšno, da ko grem za daljši čas od doma z vozičkom, potem vzamem tako, ki jo lahko obesim na ročaje vozička. Takrat namreč ne morem vlačiti s seboj nahrbtnika, ki ga ne morem obesiti na ročaje in prevelik oz. neroden, da ga dam v košarico pod voziček. Kadar pa grem samo z avtom in lupinico,takrat pa mi pride prav nahrbtnik, ki si ga lahko oprtam.
Nivein nahrbtnik sem kupila v Toysu po 17 €, torbe pa so imeli znižane v Rutarju po 2.990,-
Upam, da sem ti kaj pomagala.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PREVIJALNA TORBA
11.6.2004 9:43:15   
Pupica
Ika!

Hvala še za cene !

To bo tut meni pro prišlo sme že razmišljala kje b se ta najbl splačal pa spet Toys nartabolš

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PREVIJALNA TORBA
11.6.2004 21:42:41   
Anonimen
ja, pa full drage baje je na trubarjevi neka trgovina s ponardeki kiplinga in je fuuuuuuuuuull ceneje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   PREVIJALNA TORBA
15.6.2004 12:28:13   
Seven*
Jaz sem kupila eno, ki izgleda kot toaletni kovcek v Rutarju.. So imeli znizanje. Mislim da sem dala okrog 7.000 sit. Nisem pa prepricana.. Noter ima polno predalov in gumic za pritrditev mazic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   PREVIJALNA TORBA
21.6.2004 8:08:28   
malika
Jaz sem kupila v DM nahrbtnik od Baby love in je super. Lahko se nosi kot nahrbtnik ali kot torba. Zraven je imel previjalno podlogo,robčke, škatlo za robčke, 2 kremici in je prišel okoli 5.000 sit. Meni je vredu, pa še podložen je, in ima ogrpmno žepov in predalov.Pojdi ga pogledat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   PREVIJALNA TORBA
23.6.2004 21:23:41   
Mavrična zvezdica
Jaz sem pa v Merkatorju kupila kar en navaden ruzak z enim žepom spredaj in dvema pri straneh. Kadar greva le na sprehod ga ponavadi niti ne jemljem s seboj, če pa ga si ga pa pač oprtam ali pa dam pod voziček v košaro. Je pa fino ker je dovolj velik, da po potrebi lahko vanj dam vse kar potrebujeo za celodnevno potepanje. Pa mislim, da je bil precej ceneje kot previjalne torbe, ki sem jih gledala po trgovinah (v Sloveniji se razume).

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?