|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna miza
1.6.2006 20:26:30   
Anonimen
Ali je katera kupila kaj preko www.enakupi.com?
Ste bile zadovoljne?

Imajo namreč super previjalno mizo in ležalnik za user posted image  po zelo ugodnih cenah.
Po eni strani bi rada naročila kar preko interneta, me je pa malo strah, kako je z kvaliteto in z dobavo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna miza
3.6.2006 10:40:44   
Alisa
Res je da je včasih lažje kupit preko neta vendar je slaba stran tega ker ne moreš vidit v živo kakšno je. Vendar lahko pri nekaterih podjetjih če ti ni všeč pošlješ nazaj ne vem pa kako je pri tem podjetju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.6.2006 20:50:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna miza
3.6.2006 21:10:57   
Anonimen
Običajno imajo "resne" spletne strani vključene tudi splošne pogoje poslovanja, ki opredeljujo tudi možnost vračila oz. zamenjave blaga. Poglej, kaj o tem pravijo enakupi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna miza
5.6.2006 21:54:55   
SanjaS
Imam  eno vprašanje za vse ki načrtujete nakup previjalne mize oz. jo že imate.

Zanima me ali se je katera odločila za varianto previjalne mize, ki se pritrdi  in po uporabi pospravi na zid. Zdi se mi, da je ta rešitev  zelo praktična (če seveda potem to zadevo pritrdiš v kopalnici). Imam namreč zelo majhno kopalnico in mi je padlo na pamet, da bi bila to dobra rešitev, ker ne bi več imela previjalne mize v otroški sobi. Se mi zdi totalno nepraktično imet dostop do vode ločen od previjalne mize, pa še kopalnica je manjši prostor, ki je pri nas vedno topel.  

V bistvu me zanima, a je katera to imela in kakšne so njene izkušnje s tako rešitvijo previjanja ?

LP,

S.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna miza
5.6.2006 21:58:08   
rija
Glede na moje včerajšnje izkušenje previjanja na pralnem stroju, ko sem malega morala loviti z obema rokama, da mi ni čvoknil s previjalne, svetujem vsem, ki kupujete previjalno mizo, kupite tako, ki ima na strani malce dvignjeno stranico, tako, da je otrok le bolj zavarovan, da se v delčku sekunde nekam ne obrne. Itak, da jih ne puščamo samih, ampak malčki znajo biti hudo nepredvidljivi.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna miza
5.6.2006 22:02:28   
lovroluka
Previjalno mizo je najboljše imeti v kopalnici, mi jo sicer, v tudi majhni kopalnici imamo na pralnem stroju in je veliko boljša varianta kot pa v sobi ali kje drugje kakor smo imeli pri prvem otroku. Resnično priporočam.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna miza
7.6.2006 9:44:42   
anjaa
mi smo jo kupili pri sončku in smo zelo zadovoljni!!
na polički pod previjalno podlogo imamo postavljeno kozmetiko, na polički spodaj pa drobnarije. oblekice imamo v najini omari v predalu.

http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/5441/1281_Previjalna_miza_s_previjalno_podlogo/-/

(odgovor članu lovroluka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna miza
7.6.2006 11:08:55   
Anonimen
Tudi jaz sem gledala pri e- nakupi. Imajo full dobre ležalnike, ki se celo uredijo v stolček za hranjenje. Ali ga katera že ima?

http://www.enakupi.com/zaotroke/otroski-lezalniki.html

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjalna miza
10.6.2006 10:51:35   
ZalaTM
Ja pa res zgledajo luštni - pa tudi ugodno proti ostalim. Tako, da če bo katera kupila, naj se javi z vtisi user posted image .

pa-pa,M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna miza
12.6.2006 11:15:58   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

Imam  eno vprašanje za vse ki načrtujete nakup previjalne mize oz. jo že imate.

Zanima me ali se je katera odločila za varianto previjalne mize, ki se pritrdi  in po uporabi pospravi na zid. Zdi se mi, da je ta rešitev  zelo praktična (če seveda potem to zadevo pritrdiš v kopalnici). Imam namreč zelo majhno kopalnico in mi je padlo na pamet, da bi bila to dobra rešitev, ker ne bi več imela previjalne mize v otroški sobi. Se mi zdi totalno nepraktično imet dostop do vode ločen od previjalne mize, pa še kopalnica je manjši prostor, ki je pri nas vedno topel.  

V bistvu me zanima, a je katera to imela in kakšne so njene izkušnje s tako rešitvijo previjanja ?

LP,

S.


O taki mizi razmišljava midva. Ena varjanta je, da jo bom naredil, po drugi pa kupil.

Ikea ima, dokaj ugodno, eno kovinsko, ki se ob zid zloži/pritrdi, ampak je na netu ne najdem. Ima jo prijateljica od sestre in pravi da je zakon. Videl sem jo že na sliki in je videt res praktična, takod a bom pomoje kar to uporabil.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjalna miza
13.6.2006 12:55:26   
Anonimen
mi smo jo pa naredili kar doma

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjalna miza
13.6.2006 16:13:22   
Anonimen
oj..ja sm gledala te previjalne..mi se zdi da jooj ne vem  pomoje je bolje da to kar kupiš tudi vidiš...sm hotla preku te spletne strani kupiti voziček pa so mi ga vse odsvetovale....tako da....
če zaupaš probaj...
lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: previjalna miza
13.6.2006 22:01:02   
milla
Jaz sem zelo zadovoljna z previjano mizo, ki sem jo naročila preko te spletne strani in sicer Prestige-belo- http://www.enakupi.com/zaotroke/previjalne-mize01.html
Ima pa belo poličko za milo, belo banjico in tudi previjalna površina se lahko odmakne in tako imaš dve površini hkrati (za kopanje in za previjanje).
Dobavitelj je Kobo, d.o.o. Brežice, ki tudi dobavlja opremo za Baby center in Pikapolonico v Mariboru. Dobavljena je bila manj kot v tednu dni in plačali smo le 34.560 SIT.
Danes sem v Baby centru gladala popolnoma enako mizo (z nalepko dobavitelja Kobo) in je stala 48.000 SIT, tako, da sem bila zelo vesela, ker smo kar nekaj profitirali.
Sedaj me mikajo še ti ležalniki, ki jih je ena prilepila, ker imajo tri nastavitve in poličko za hranjenje in sploh so zelo lepi proti tistim, ki jih imajo po trgovinah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: previjalna miza
23.6.2006 20:35:35   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

Imam  eno vprašanje za vse ki načrtujete nakup previjalne mize oz. jo že imate.

Zanima me ali se je katera odločila za varianto previjalne mize, ki se pritrdi  in po uporabi pospravi na zid. Zdi se mi, da je ta rešitev  zelo praktična (če seveda potem to zadevo pritrdiš v kopalnici). Imam namreč zelo majhno kopalnico in mi je padlo na pamet, da bi bila to dobra rešitev, ker ne bi več imela previjalne mize v otroški sobi. Se mi zdi totalno nepraktično imet dostop do vode ločen od previjalne mize, pa še kopalnica je manjši prostor, ki je pri nas vedno topel.  

V bistvu me zanima, a je katera to imela in kakšne so njene izkušnje s tako rešitvijo previjanja ?

LP,

S.




Sanja, jaz jo imam, Guliverja od Ikee. Zakon! Kupila sem jo pri drugem otročku in velike lesene previjalne v otroški, ki jo imam od prej, sploh ne uporabljam več. Mali ima sedaj 14m in ga še vedno previjam na njej. Super je, ko ga dam direktno iz bane na previjalno. Zložiš jo pa res z eno roko in ne zavzame nič prostora. Pa še bistveno večja je, kot če imaš na voljo le površino pralnega stroja. Robovi so privzdignjeni, pa odlično se obnese posebej v prvih mesecih, ko samo odpreš pipo, zmočiš vato, obrišeš in jo vržeš v stranišče. Nič pospravljanja po previjanjuuser posted image
LP jasna

< Sporočilo je popravil jasna -- 23.6.2006 20:42:25 >

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: previjalna miza
26.6.2006 15:09:05   
ana25
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=8&productId=53049&langId=-21&chosenPartNumber=87503410

A je tale previjalna iz Ikeje? Kam v kopalnici ste to namestile? Ali je možno da otrok dol pade?

LP

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: previjalna miza
26.6.2006 21:53:34   
Anonimen
naša previjalna:  user posted image  jaz si sploh ne morem predstavljati kako bi Maxa previjala kje drugje, glede na to, da je tako živahen in ga komaj lovim na previjalni

(odgovor članu ana25)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: previjalna miza
29.6.2006 18:45:36   
jasna
Ja, to je ta. Prišravfana je nad pralni stroj. Glede nevarnosti padca je pa tako, kot pri vseh drugih previjalnih mizah. Bom drug teden poslikala in dala v album, samo prej moram mal kopalnico spravit v reduser posted image

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: previjalna miza
30.6.2006 17:01:51   
sabina9
Ojla!
MILLA-mene pa zanima ali je ta miza takšna, da ko je več ne potrebuješ jo lahko spremeniš v predalnik?Banjico lahko odstraniš in imaš mizo samo za previjanje?
Hvala ti za odgovor.Sabina

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
30.6.2006 20:47:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabina9)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: previjalna miza
1.7.2006 12:35:45   
eva1
http://www.pikapolonica.com/shop/
Mi imamo takšno previjalno mizo, le da je v beli barvi!
Ful sem zadovoljna z njo, velika je dovolj- da lahko sploh kaj kam odložiš, ker meni so tiste klasične zdijo ful majhne, pa še otrok se ti takoj lahko zakotali iz nje! Ko mize ne rabiš več, preprosto zadnji del mize snameš dol in imaš pač komodo!Meni je res ful dobra!
Glede postavitve mize-jaz osebno je nikoli nebi imela v kopalnici, ker so mi zdi popolnoma nesmiselno-wc je notri, pa se en tušira, pa drugi,pa skoz je nekaj mokro, ful je vlage... ne vem no, mi jo imamo v otroški sobi ker se mi tam zdi najbolj praktično!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: previjalna miza
1.7.2006 12:38:16   
eva1
hmmm, neki ne štimauser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: previjalna miza
1.7.2006 16:42:55   
milla
Sabina9 in SOncIca!

Banjica in polička za milo se dasta odstraniti in tako ostane tudi vrhnji predal za shranjevanje cotik... in se miza uporablja samo kot previjalna.
Glede na to, da sem si ogledovala previjalne mize po vseh trgovinah z otroško opremo, se mi ta niti ne zdi ozka, saj je 5-8 cm širša od ostalih. Drugače pa obstaja tudi 15- dnevni rok za vračilo, če vama ne bi ugajala.

Lep pozdrav!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?