|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DR. PREMRU
3.7.2006 12:46:19   
polona25
Mene pa zanima, če mogoče katera pozna dr. Premru.
Jaz mam ta mesec pri njej NS, ker je moja  G na dopustu, pa me zanima kakšne so vaše izkušnje z njo? Dela v Dravljah.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 12:53:31   
altati
jaz sem njena pacientka v amb.za rizično nosečnost-por.lj.
sem zelo zadovoljna!

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 13:05:31   
Minkaa
Misliš dr. Premru-Sršen

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 13:21:41   
mala maja
verjtno res misliš Dr. Tanja Premru-Sršen??

jaz lahko o njej povem le najlepše. Spremljala me je skozi celo tretjo nosečnost.user posted image user posted image

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 13:36:38   
Minkaa
jaz tudi vem samo pohvale zanjo. Drugače pa on svetuje na temu forumu http://www.bambino.si/forum/viewforum.php?f=35

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 14:04:44   
Jana4
O njej lahko povem le najboljše - umirjena, natančna, rada ti vse razložži pove   itd.
Imela me je ko sem ležala v lj porodnišnici zaradi rizične nosečnosti - trojčkov.Res zelo dobra ginekologinjapoleg moje osebne seveda.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 14:37:02   
Geja
Meni pa je ona carski rez naredila...
In ko je bila vizita v porodnišnici je rekel en zdravnik in poklical še ostale, le poglejte tole, tale rez... že dolgo nisem videl da bi se kdo tako potrudil...

Geja

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DR. PREMRU
3.7.2006 20:58:31   
Barbk
O Polona smo že pri NS-kako gre čas hitro mimo in kako hitro naše bebice rastejo.No tudi jaz sem imela NS pri dr.Premru v Dravljah. Zelo sva bila zadovolnja z njo.Prijateljica jo ima za G pa je rekla, da nikoli noče povedati spola.No nama je brez problema povedala, da vidi luliko.Drugače nama je vse razložila, se nasmejala najini žabici, ki je prevala delala...skratka super zadovolnja sem bila z njo.

Uživaj na NS...

Barbk

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DR. PREMRU
4.7.2006 10:06:44   
polona25
Hvala vsem za odgovore. Komaj čakam NS, da vidim če je vse OK.

Vav, Barbk a punčko bosta mela. A ti je že kar spol povedala. Jaz si jo tud ful želim, ker mamo doma enega nagajivega fanta. No saj bom vesela tud fantka, samo da bo dojenček zdrav.

Pa še to, a imajo tam res 3D UZ?

lpuser posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DR. PREMRU
9.5.2016 17:06:54   
Irina88
Živijo, danes sem naročila prvi trmin pri zdravnici Premru. A kdo kaj ve - vsakič bo pregled 35 evro ali samo prvi pregled? Ali to samo če hočem popoldne? Kaj je še za plačat pri njej? Lp in hvala za odgovor v najprej user posted image

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DR. PREMRU
10.5.2016 22:45:27   
mayci
Irina, v Leonišču se plača prvi pregled v nosečnosti, potem v nosečnosti več ne, pregled po porodu pa spet..user posted image . Ko boš vodena kot nosečnica, boš imela preglede dopoldne.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Irina88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?