|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 11:31:41   
ksenija.
V septembru bom nastopila porodniško, z 1.10 mi poteče pogodba, delodajalec pa mi pogodbe o delu ne bo podaljšal.

Vem, da mi v času porodniške teče delovna doba, zanima pa me kakšna je razlika, če si ti v času porodniške še zaposlen ali pa si prijavljen na Zavodu za zaposlovanje.

Zanima me še ali ima delodajalec kakšne obveznosti v času porodniške, če si še zaposlen.

Upam da nisem preveč zakomplicirala.

LP Ksenija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 11:40:53   
Odette
V času porodniške, ko ti preteče pogodba za določen čas, nisi prijavljen na Zavodu. Vsaj meni so razložili, da se na Zavod prijavim po preteku porodniške. Delodajalec po mojem nima nobenih obveznosti. Ni pa nobene razlike, če si zaposlen ali ne. Razlike nastopijo po preteku porodniške.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 11:51:59   
ksenija.
Meni pa so rekli, da se moram po preteku pogodbe prijaviti na Zavodu.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 12:00:20   
mala maja
ksenja meni se je to zgodilo. Ko ti prekinejo pogodbo se odpraviš z odločbo o prekinitvi na CDS in te oni zavarvajo(prav tako :duda. porodniško pa dobivaš do konca kot bi bila v službi in bi jo dobivala kot zaposlena oseba. je pa res da se ti ta čas (tačas ko dobivaš porodniško preko CDS in ne delodajalca)ne šteje v delovno dobo ampak samo v pokojninsko.

če pa te še kaj zanima vprašej. Nič te naj ne skrbi ker to ni nič takega. veš tudi ti boš po porodu lahko dobila še boljšo službo kot je bila ta.

Vendar ne pozabi povedati da so ti oni prekinili pogodbo(ne glede na t ali ti poteče ali jo prekinejo zaradi kakršnega koli razloga)


(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 12:16:52   
poletje
Draga Ksenija,zelo mi je žal, ampak lahko se bodriva, če hočeš, tudi meni bodo prekinili pogodbo, ko bom na porodniški. Situacija pa je potem naslednja:
kot so ti že punce razložile te zavaruje CSD, porodniška ti redno teče,ampak v 8 dnevih po preteku porodniške se moraš prijaviti na Zavod za zaposlovanje (razen, če si ne najdeš prej kakšne druge službe, kar si jaz močno želim).Ne sekiraj se zdaj, zgleda nas je veliko takih, žalost božja, kaj češ....Samo da bo otrokec zdrav, res, potem vse drugo zalaufa....
Tu pa še nekaj smilov zate Drži se. Se vidimo.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 13:02:38   
ksenija.
Hvala za lepe besede in smileke. Sem bila danes kar malo paf ko mi je to povedala. Zakaj pa nas delodajalci potem nočejo več, če tako nimajo stroškov z nami v tem času ko smo na porodniški. Meni je namreč šefica rekla, da lahko po končani porodniški pridem nazaj in se mi zdi to tako nesramno.
Zakaj mi bo prekinila (oziroma mi ne podaljšala)??????

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 14:01:58   
poletje
Ja v čem pa je potem finta, da ti prekine, potem pa na novo...Ne kužim...Pa saj bo bolje, boš videla, ko se bomo usedle in kaj spile...

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prekinitev pogodbe
1.7.2004 14:13:23   
ksenija.
Mislim, da mi hoče prekinit zato, ker se boji, da bo imela v tem letu ko me ne bo stroške z mano (prispevki) pa ne vem kako ji naj dopovem, da nima nobenih stroškov. Vsaj jaz mislim da jih nima, ker porodniško tako ali tako izplačuje Center za socialno delo.
Ja upam, da se bomo kmalu videle na kakšni pijači, da se vam malo potožim in razjočem!

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?