|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna in posteljica CE
7.7.2006 14:08:56   
_andreja_
kje ste nakupili to dvoje?
(celje, njegova okolica)

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna in posteljica CE
7.7.2006 15:01:58   
Anonimen
JAz sem naročila od Malega Princa. POgledaš si ju pa lahko v mojem albumu. Za geslo mi piši ZS, če te zanima.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna in posteljica CE
7.7.2006 17:10:01   
Jančika_
Previjalno sem šla kupit v Sadeko v Rimske toplice. Posteljico pa v Ikeo.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna in posteljica CE
7.7.2006 21:18:30   
_andreja_
Ej full ti hvala, sm kr poklicala pa se je en stric oglasu pa je reku da lahko od pon. do pet. od 7-14h pridem tko da bova šla verjetno v ponedeljek pogledat kaj majo. Če pa še koga kaj zanima je pa tuki telefonska številka od SADEKA 03/57-36-232

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna in posteljica CE
7.7.2006 21:23:07   
Jančika_
No fajn! Ti želim, da najdeta kaj luštnegauser posted image .

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna in posteljica CE
7.7.2006 22:09:20   
Mateja82
mi smo previjalno dali delat. Je ful velika ima 1mX1m previjalne površine in je zelo paktična ima štiri predle dva  nizka  pregrajena na pol dva visoka predala,  in 15 cm robe , ko je ne bomo rabli  gre plošča dol spodnji del pa bo služil naprej. Ni prišla nič dražja kot v trgovini, smo zelo zadovoljni z njo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?