|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
8.7.2006 10:47:32   
bianka
NABAVILE.

a ima mogoče katera izkušnje z vozičkom ABC DESIGN (pa ne trikolesnikom),
lepo prosim za kakšen nasvet.
A še katera v januarju pričakuje dvojčke?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
8.7.2006 10:51:02   
emaa
Midva gledava več ali manj samo trikolesnike, za nasvet glede vozička vprašaj še tukaj http://med.over.net/phorum/list.php?f=152, ker se tu mamice dvojčkov bolj zadržujejo. Greva pa midva gledat še v Ruatrja, imajo baje velik otroški oddelek v prehodu s trgovino Dipo. Sem pa jaz malo pred tabo, konec decembra imam rok.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
8.7.2006 10:57:53   
Seven*
Midva imava vozicek za dvojcka, ceprav nimava dvojckov ampak ful malo razliko v starosti. Imava pa PegPerega Aria twin in sva z njim zeeeelooo zadovoljna. Edino kar je, ni primeren za cist tamale dojencke. Je bolj za obdobje, ko otrok ze sedi. Je pa vozicek izredno lahek - 9 kg!! in se zlozi popolnoma v eni potezi. Zlozi se pa tako, da gre v Peugeot 206 v prtljaznik. Res zelo dober vozicek, pa se poceni. Stane namrec 50 jurjev pri soncku. Sem sprobala ful dosti vozickov in zato tudi vem kaj govorim. Aja, pa se sedisce je trdno in je zato vozicek primeren za vzpodbujanje motoricnega razvoja, ker so klasicne mehke zadeve s strani fizioterapevtov (sploh pri dvojckih) odsvetovane. Edina slabost je, da pac ni za novorojencka.

Evo mojadva skrata v vozicku...

http://www.lubica.net/gaby/blog/wp-content/uploads/2006/04/dsc05124.jpg



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
26.7.2006 11:26:28   
maja demšar
Mi smo imeli voziček ABC Design - štiri kolesa. Čisto v redu, imeli smo tudi torbe, kar sta bili Nika in Lara rojeni sredi decembra in smo jih celo zimo uporabljali.  Lepo nosečnost ti želim in zdrava dvojčka.

< Sporočilo je popravil sibil -- 12.10.2006 12:07:08 >

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
27.7.2006 9:28:46   
bianka
pozdravljena maja

Ravno prejšnji teden sva z mojim kupila tak voziček kot ga imaš ti.kupila sva ga pa tako zgodaj zato ker je bil v Baby centu v BTC-ju znižan iz 50.000 na 25.000.baje gre ACB ven iz programa,vsaj rekli so nama tako.
Drugače pa koliko sta stari tvoji dvojčici,jih imate po naravni poti,sta eno ali dvo jajčni?
Šem firbčna a ne.
jaz imam PDP 16.1.,trebuh se mi pa skoraj še nič ne pozna,je pa res da nisem ravno pri tasuhih.
Pa lep dan vsem.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
2.10.2006 20:10:43   
tajtaja
Pi, me zanima, kako je kaj s tvojo pobudo o podaljšani porodniški za 30 dni v primeru treh otrok do 8 let.
Tudi mi smo v isti situaciji. Imamo štiriletnika in dvojčke, in nam to ne pripada.  Poleg tega pa imamo še hčerki devet in štirinajst let.
Pa se bojim, da bom vsepovsod skoz padla. 
Tudi pri podaljšani porodniški.
Sem ugotovila, da so v nekaterih primerih mamice, ki z svojimi otročki ne telovadijo kaj veliko, kar nagrajene z podaljšanjem, me ki se pa trudimo da otročki tako lepo napredujejo ,v zahvalo gremo takoj po redni porodniški v službo.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKŠEN VOZIČEK STE ALI BOSTE...
18.10.2006 18:57:04   
ursk@
Mi imamo HartanaZII. Uporabljamo ga že skoraj dve leti in je zakon!!!
Pazi pa kakšen voziček boš kupila (glede prostora v avtu,...)

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?