|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 14:36:06   
zverca
Živjo!
Mene pa zanima kako je s tem, če želim prenehat jemat KT? Ali jih lahko neham jemat kar naenkrat ali moram počakat na končano tablico?
Sem že pisala na tale forumček, a še vedno ne vem? Me ima, da bi imela otročka, kljub temu, da sem stara 21 let, pa brez službe. Moj ima dobro plačo, oba si želiva naraščaj, a me je strah. Potem pa jemljem tabletke, mogoče malo neredno. Sedaj sem se odločila, da jih dokončno neham jemat, ampak kar ne vem. Malo me je strah, ker vidim, koliko je sedaj mamic samohranilk, in bi na koncu tudi jaz ostala sama z bebiko. Čeprav moj zgleda kar resen glede tega(star je namreč 27 let),  me je tega zelo strah.

Po kolikem času ste ve kaj zanosile, ko ste nehale jemat tabletke?

Pozdravček in hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 14:52:12   
Mina1
Lahko kar takoj prenehaš s tabletkami:)). Pa recimo, da se telo očisti te kemije, je dobro počakati 3 mesece in potem veselo na delo.

Tole o samohranilkah: ne smeš tako razmišljati, ker nihče od nas ne ve, kaj in kako. Takrat ko si najmanj misliš, te lahko doleti, tako da ti razmišlaj pozitivno in seveda je fajn, če se oba strinjata za to, da bi bilo sedaj fino, da bi prišel v vajino življenje otroček.

Vse lepo vama želim:))


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 14:58:57   
zverca
Ja, oba si želiva. On me že pol leta nagovarja, jaz pa se kar nekako ne upam. Mislim si, da bi bilo za oba to zelo lepa izkušnja, ker sva oba mahnjena na otroke. Ravno včeraj sva prišla iz morja, sva bila pri kolegu ki ima 4 letnega sinčka. Moj se je ves čas posvečal otročku, in vidim da mu je res veliko do tega, da bi imela skupno družinico.
Hvala ti za spodbudne besede, mogoče ženske večkrat rabimo kakšne take besedice:)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 15:03:43   
total
Lahko prenehaš kadarkoli,jaz sm po prenehanju po treh mesecih že zanosila,sva se tudi skoz pogovarjala,da bi mela,pol je pa kar samo od sebe ratalo in to je najbolje.Zato če st želita imet pol kr imejta,jaz sm tudi še brez službe pa nam gre super,sam da smo zdravi,pa srečno in nam sporoči veselo novičkouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 15:27:24   
BLAŽIKA
Jaz sem po prenehanju tablet zanosila po 6 mesecih.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 16:21:13   
mtina
Hej!

Takoj lahko prenehaš, pač dobis menzo in je to, to.

Jaz sem se čistila dalj časa; 6 mesecev. potem smo imeli bebico v dveh mesecizh intenzivnega dela :-)

LP, tina

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako s prenehanjem jemanja KT
10.7.2006 20:51:04   
majas
Oj zverca..
Ti si pa tako kot jaz...stara sem 21let, zdaj srečka user posted image ...moj pa je star 27... in tudi brez službe (oz.mi pogodba poteče čez 1mesec) ampak jaz upam na najboljše... sva ob srečna in komaj čakava na najinega user posted image
sem pa zanosila po prenehanju po 6ih mescih... moja svakinja pa takoj naslednji mesec in sestrična tudi! Ampak glede čiščenja pravijo G. da ni nič hudega če pač zanosiš...
Ko prenehaš z tabletkami si kupi samo v lekarni folno kislino, če res načrtujeta user posted image in jo jemlješ vse do 3meseca nosečnost,,,

Pa vso srečo!!!!


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
10.7.2006 22:55:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?