|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: chocolatecake
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBUARČKI 2018
16.6.2017 21:32:26   
3*Mami
Punce pozdravljene...Se še jaz pridružim med srečke nosečke. Po mojih izračunih je rok 22.2., tako da gremo proti koncu 5 tedna. Počutje je ok, le prsi mi bo razneslo:-)
Testi do 3 pokazali +, nazadnje 2-3 tedne....Drugače če bo vse ok (držim pesti) se bejbi pridruži že 2 otročkoma - 7 let in 4 leta. Priznam, da je vse skupaj ogromno presenečenje, toda kljub temu sva z soprogom vzhičena, vesela in kooooomaj še zadržujeva skrivnost zase. Tiho boav pa vsaj do 1 pregleda, ki pa je pri 8 tednih. Ufffff še dolga bo:-)

(odgovor članu colouring)
Neposredna povezava do sporočila: 51
19.6.2017 23:44:54   
laraz
No da se vam pridružim tudi jaz. Rok nekje okrog 20.2., prvi pregled pa 4.7. To je moja 4 nosečnost. 3ja se je žal končala s splavom v 8t, tako da sem kar na trnih. Doma imam že zaenkrat mirno najstnico (jul 05) in razigrano 1,5 letnico (dec 15). Prva narvano, druga po icsi postopku, prejšna in ta nosečnost pa zamrznjenčki. Sem pri drugi hčerki precej krvavela pa je bilo vse ok tako da upajmo da bo tokrat tudi šlo ok, v petek in soboto sem imela manjše krvavitve, krvave kot laske v sluzi, pa sva prišle z gin do zaključka da bo to verjetno vgnezditvena, mogoče je zarodku prekrižala pot kakašna žilica. Krvavitve so se učeraj zvečer ustavile tako da sedaj je ok. Sem pa imela ob pregledu hormona zelo nizke rezultate, tako da je očitno prišlo do kasnejše ugnezditve. Ne uspem se pa sprostit in uživat, ker me kar naprej skrbi kako bo. Nekih znakov nimam, jih tudi pri drugih dveh nisem imela. Edino kava mi ne paše pa spi se mi. Utrujena kar naprej. Čez dan mi ne gre glih za jest, zvečer bi pa vola pojedla. Jaz že vem, da bo tudi v tej nosečnosti sladkorna, tako da že počasi sestavljam ponovno jedilnike in kombinacije. Upam da bomo čvekali skupaj do februarja.
Aja, pa v fb skupino bi tudi jaz rada bila vključena, prosim.
Lepo se imejte!

(odgovor članu 3*Mami)
Neposredna povezava do sporočila: 52
20.6.2017 22:13:28   
biba85
Cestitke vsem novim in dobrodosle.
LaraZsi bila mogoce nekaj casa v fb skupini decembrcki 2015? Kako ves, da bos sedaj spet na dieti? Si mogoce bila na inzulilu? Tudi sama sumim,da bom ponovno na dieti,saj mi je na zadnjem obisku v 1.nosecnosti rekla,da se v drugi nosecnosti vidimo.Mogoce katera ve,ce te sedaj kar avtomatsko dajo,ce si enkrat imel al kako?
Trenutno mi od hrane disi samo kruh,saj je edini po katerem se mi ne spahuje. Sadje in zelenjava me bosta "ubila". V pon sem dopolnila 8t(moj izracun) in sedaj ze tri dni vsako popoldne bruham. :( Vode se zmeraj ne morem kaj prevec piti, oz. nasploh tekocine. Mogoce katera ve,ce lahko pijemo kak zeliscni caj v nosecnoati za pomiritrv zelodca?
Se nekaj dni in bom koncno docakala pregled. Drzite pesti,da bo vse ok!
Kako ste ostale?

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 53
21.6.2017 14:02:00   
Aleda13
Punce, mene pa malo skrbi, ker mi ni nič slabo. Naj bi bila v 6. tednu in pri prvi nosečnosti sem v tem času že bruhala od jutra do sutra. Zadnji teden sem okrog pol dneva začutila kvazi blago slabost, ki je kmalu minila. Danes mi sploh ni slabo.
Skrbi me, da je to slab znak. Kolegica je imela v prvi nosečnosti enako močne slabosti, v drugi pa nič in v 10. tednu so ugotovili, da je plod odmrl. Moja druga nosečnost je rezultat IVF in čisto možno je, da se zarodek ne razvija več. Ah, ta negotovost... Drugi teden imam UZ.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 54
21.6.2017 14:30:04   
Dgirl
Aleda tudi jaz nimam nič znakov. In me enako skrbi.
Js sm zdele v 6 tednu, pregled imam šele čez 4 tedne. Tako da bodi vesela, da boš že drug teden vedela kaj več. Vsaka nosečnost naj bi bila pa drugačna, tako da upam da je vse ok tudi jazuser posted image

(odgovor članu Aleda13)
Neposredna povezava do sporočila: 55
21.6.2017 16:15:17   
Aleda13
Dgirl, držim pesti za obe!

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 56
22.6.2017 12:32:45   
Pikica_82
Noro, kaj nam dela psiha a :( Jaz sem tudi čisto panična za vsako malenkost. Še dobro, da smo ble s kolegicami na morju prejšnji vikend, tega praznujem RD, da se vsaj malo zamotim, drugače bi po moje znorela.

Jaz še sploh nimam datuma pregleda, je moja G na dopustu user posted image

(odgovor članu Aleda13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:

Sedem razlik med nosečnostjo in PMSjem
Simptome, kot so povečan apetit, občutljive dojke in razdražljivost pogosto povezujemo s PMSjem, a zelo podobni simptomi...
Prva znamenja poroda
Ko se bliža dan poroda, je vse več znamenj, ki nakazujejo na to, da se bo porod začel. Nekatera so prava, nekatera pa ne...

Starost vaše/ga prvorojenca/ke
Ela123

Koliko je sedaj star/a vaš/a prvorojenec/ka?

0-5 (61%)

5-10 (17%)

10-15 (10%)

15-20 (5%)

več, kot 20 (8%)

Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!