|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  839 840 841 842 [843]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:03:38   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ok, Muki, naj vam bo.user posted image
Drugače je naš atek isti, zanj je treba skoz nekaj drugega kuhat kot normalnim ljudem. Tolk je nezakompliciran, da je prav zakompliciran.user posted image  Nič zelenjave, razen solate in paradižnikov ne je, pire krompir mora biti ful kompakten, v glavnem, ful stvari ima rajši drugače kot mi ostali. Tako da sem že enkrat rekla, da mu ne bom ničesar skuhala, pol bo pa videl. Ampak to ni kazen, ker on ima najraje kruh in sir, in bi samo od tega lahko živel.user posted image  Eh, bomo že...user posted image



Moj je isti!!!!! Nič zelenjave, razen paradižnik in kumare, pa samo sir in meso!!!! Porazno!!!! Poitem pa me gnjavi zakaj ne kuham user posted image


evo mojuser posted image je pa vseuser posted image user posted image ...razen vampov(no to tudi jaz ne jem) in prosene ter ajdove kaše......(pa jo kljub temu dobi kdaj na krožniku...pač jst to skuham on pa kakor hoče)...njemu daleč najboljša jed je pa šinačna lazanja....ta mi res dobr uspe! Mi pa vedno teži da skuham preveč......glih včeraj sm čist ven padla in sm rekla ...OK pol pa sploh nebom kuhala....ampak to je zajuser posted image  kuhat za njega.......enkrat poje tri krožnike pa še proti mojemu gleda....drugič pa ni lačen pa čisto malo in takrat mi šizi ker hrano stran mečemo....ej pa kako naj jaz vem vsak dan posebej kolk je gospod lačenuser posted image user posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21051
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:04:51   
pikapolona2
aja še to BRAVO Tinkara za tole spanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst sm čist hepi ker smo danes samo 3x vstali in hitro nazaj zaspaliuser posted image

< Sporočilo je popravil pikapolona2 -- 24.6.2007 9:05:18 >

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21052
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:12:18   
Maxica
Dobro jutro, mi smo pa spet slabo spali. Se je Lan zbujal lih na ene dve uri in kar nekaj težil, pa malo cucljal, pa dudo  bi, pa ne bi, pa kar po vseh štirih bi on sredi noči po postelji taval itd.user posted image user posted image  Zdaj pa že spi spet. Upam, da bomo šli po kosilu vsi spet malo zalečt.user posted image
Moci, uživajte na morju. Izdajalka.user posted image
Pikabu, upam, da ti uspe pri uspavanju Maksa. Saj po moje je to zdaj prav eno tako obdobje, ko so začeli stati in se kar ne dajo prepričat, da je v postelji treba ležat.user posted image user posted image
Beki, blagor tebi, pridna Tinkara za tako spanje.user posted image  Pa uživajte pri tašči.user posted image user posted image
Pikapolona2, ja, tvoj očka je pa tudi faca, ja, sam da nekaj non stop težijo, pa so srečni.user posted image  29.6. imaš god? Si Petra ali Pavla?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21053
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:20:11   
Maxica
Še dve fotki za vzorec, da našo nesojeno taščo mal zdražimuser posted image user posted image :
user posted image
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21054
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:26:43   
pikapolona2
Maxica...Petra sem user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21055
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:28:28   
Anonimen
Se zelo na hitro javim...mi smo ok...šibamo sto na uro...ni pri miru niti sekunde...spali ok...zbudili smo se ob 6.30 pokakani do sredine hrbta...blek...že zelo dolgo ne...user posted image

Čestitke mesečkom, raznim stopnjam v razvoju, zobkom...vsemu pozitivnemu v glavnem...user posted image

Uživajte...user posted image

LP


(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21056
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:36:42   
Arabela
Čestitke za 8mesecev:
 
ANDRAŽ in ŠKORPIJONČEK
 
user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21057
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 9:39:41   
Arabela
Naša pupa pa še kar spi...user posted image ... sem jo okrog 8ih v postelji podojila pa je kar nazaj zaspala...
 
Pri nas ni nič sončka... je pa že kar toplo... ko se mala zbudi, zajtrk pa šibamo s kužiko na izlet.. ati pa ribe lovi...user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21058
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 11:34:52   
tasha23
Ojli, kot sem na hitro prebrala jih je večina že na dopustu. Naj vam samo povem, da je naš malček sprobal kako je hoditi sam:
dvignil se je ob opori, se obrnil in naredil dva koraka... nato pa sem ga komaj ulobvila, ker se je spotaknil in skoraj padel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa čestitke Tinkari za napredkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21059
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 13:09:14   
psaša
Naš mali se je začel ponoči zbujati, ker je lačen. Al to pomeni, da moram uvesti še en obrok GH, ali pa čez dan poje manj, ker je vroče? Sedaj imava zajtrk in kosilo GH. Včeraj sem mu dala predzadnji obrok riževo kašico, pa se je ravno tako zbudil ponoči. Pojma nimam. Sem se kar odvadila ponoči vstajat, ker mi že od 2. meseca spi celo noč.

Maxica prosila bi za geslo.

Čestitam vsem user posted image  za spanje , korake .....

Čestitam tudi vsem obmesečnikom in njihovim mamicamuser posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 21060
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 14:30:45   
Maxica
Psaša, težko rečem, ker jaz pa opažam, da če Lanu v svoje mleko poturim rižolino, potem ponoči slabše spi. Lan ima GH zajtrk, kosilo in malico okrog 18h. Ter po flaški moje mleko med zajtrkom in kosilom, po kosilu in po malici, okrog 20h.
Kaj mu pa potem daš, ko se ti zbudi ponoči, glede na to, da ne dojiš? Mleko ali čaj?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 21061
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 14:46:57   
pikapolona2
psaša....jst sem ji kak mesec nazaj uvedla še tretji obrok kašico okoli 18 ure ...ravno zato ker sem upala da se bo potem manj zbujala...pa ni pomagalo...tako da....nevem če je fora v GH......drgač pa dobrodošla v klubu budnihuser posted image

maxica jst tud geslo prosim

gremo zdejle na en RD....lepo polpoldan vam želiuser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21062
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 20:05:25   
psaša
Maxica ponoči mu dam mleko, ker je lačen, poje pa 210 ml.  Mu pa dajem ponoči tudi piti čaj, naredi pa par požirkov.

pikapolona a potem ne bo nič bolje, če uvedem še en obrok GH? user posted image   Potem pa mogoče res čez dan manj poje.

Aja, Maxica dvoje dva sončka sta pa prava cukra. Zdaj grem pa še album gledat.

morje mi tudi še ne gremo na morje user posted image , upam da nam bo ratalo septembra. Smo mislili iti zdaj, zadnji teden v juniju pa nam ni zneslo.user posted image

< Sporočilo je popravil psaša -- 24.6.2007 20:07:40 >


_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21063
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 21:12:21   
Arabela
Tu se pa prav pozna da je poletni vikend in da jih je kar nekaj na morju....user posted image
 
 
Jaz pa sem jezna ko...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... naš ati je šel zgodaj zjutraj na ribolov, rekel da bo popoldne doma, pa ga še zdaj ni... popuser posted image .... kak me zna razkurit!!!!!

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 21064
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 21:57:18   
psaša
Maxica pogledala slike, vsi ste tolk fajn, maledva sta pa sploh cortkana.

Pa kuhinjske stole imamo mi glih take, še barva je istauser posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21065
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 22:11:13   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

Tu se pa prav pozna da je poletni vikend in da jih je kar nekaj na morju....user posted image
 
 
Jaz pa sem jezna ko...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... naš ati je šel zgodaj zjutraj na ribolov, rekel da bo popoldne doma, pa ga še zdaj ni... popuser posted image .... kak me zna razkurit!!!!!


če si brala kej za nazaj ko sm se jst hecala ko mojga ni blo s piknika....valer prpravuser posted image user posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21066
   RE: Oktober 2006
25.6.2007 21:42:17   
Pikabu
Grem še malo za nazaj pokomentirat, pa mogoče še kakšno dočakam.

A se meni samo zdi, ali je tudi pikapolona odšla na kakšen dopust? user posted image Danes se ni še nič oglasila.

Beki,
imaš že vse spokano? user posted image user posted image user posted image Mene tudi v sanjah kakšne take stvari preganjajo. Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za Tinkarino spanje. Naj bodo odslej vse noči take.


Maxica,
kako pa imaš oblečenega Lana ponoči? Kaj pa če mu je vroče, da se tako pogosto zbuja ponoči? Uspavanje našega Maksa: jaz se ne dam. Na Koncu ga itak od utrujenosti samo zmanjka. Nočem ga navaditi, da ga moram čohati po glavi, da se umiri, zato ga samo položim in grem ven. Ko vstane, ponovim. Sem ga pa sedaj opazila, da mu paše spati na trebuščku, vse pogosteje tako zaspi.


psaša, pri nas pomagalo uvajanje GH čez dan. Midva z Maksom sva se pri 8 mesecih in enem tednu nehala dojiti, ima vseh pet obrokov že GH.

Lucika,
user posted image user posted image user posted image za lep dopust, slabe stvari pa naj čim prej tonejo v pozabo. Pa lep nov avatarček. user posted image user posted image user posted image Nam že skomine delaš....


mis, čestitke tudi Tini za plazenje. user posted image user posted image user posted image user posted image Boš videla, zdaj bo samo še napredovala. Točno tako je začel naš Maks, potem pa počasi na kolena, pa nekaj časa probavanja in iskanja stabilnosti, pa kar naenkrat samo še šibanje sem in tja. Lepo napredovanje še naprej. Vrat pa upam, da se vam čim prej poštima. Uboga tamalčica.


Arabela, jaz bi pa tvoj seznam, kaj je potrebno doma postoriti pred morjem... user posted image user posted image user posted image user posted image Mene bo tudi to še preganjalo. Se tolažim, da ima mož že en teden pred morjem dopust in da ne bo take panike, da mi bo uspelo vse lepo premišljeno in počasi. Tvojih slikic pa ne vidim, so tudi samo križci.


Nanica, moci
super za skupni dopust. To ste pa res morali uživati. Ste že napisali predporočno pogodbo? user posted image user posted image user posted image Nanica, naj se tvoj hrbet čim prej ohladi. Pa čestitke za drugi zobek. user posted image user posted image user posted image


Evik,
user posted image user posted image user posted image user posted image tudi za Matjaža in njegovo stanje. A gremo pobirat stave, kateri otrok bo prvi shodil? Jaz pravim, da bo Matjaž. user posted image


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21067
   RE: Oktober 2006
25.6.2007 21:45:09   
Pikabu
Pa še na eno dopustnico sem pozabila: dobrodošla nazaj tudi piskot. user posted image

Pa 7 zob že? Dobri ste. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa pomojem ni bilo nič posebnega. Se motim? user posted image Bodo še druge povedale.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21068
   RE: Oktober 2006
25.6.2007 21:48:16   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
hitro jo navadi na pravi sesalec...nebo potrebno igrače kupituser posted image ....za likat sm pa jst ko sem bila majhna veš kaj imela......en likalnik star ....pol pa zraven tisto ta malo likalno deskico ki je kao za srajčne rokave likatuser posted image
upam da bo vesela blagajne...lepo praznujte god....jst vedno pozabim da ga imam....pol me pa vedno moja oma pokliče....hehe....kdaj smo 29 junija.....aha v petek....pričakujem njen klic!


Saj ta sesalec v bistvu sesa tudi manjše stvari. Pravi je malo velik za njo, vsaj naš, drugače ona kar bi, samo jo prevrne (sesalec njo). Likalnik pa že ima, je dobila lani za roj. dan, za likalno desko pa tudi uporablja kar tisto ta malo, ki je za srajce, za rokave likat. Praznovali bomo pa kar dvojno. Ema ima v sredo god, midva pa v četrtek obletnico poroke, v soboto bomo pa verjetno šli za cel dan na izlet s tem namenom. Moram še viv, poslati ZS za priporočilo.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21069
   RE: Oktober 2006
1.7.2007 13:32:39   
frrrr
mi iz dopusta in prvo na RR user posted image imeli smo se krasno!!!! muki, si fauš? user posted image
včeraj ponoči... na poti domov smo občutili prvi zobek, vidi se pa še ne, tečnobe in vročine ni bilo... drugače pa ni več riti, ker je mali non-stop na nogah... kr spusti se že opore in išče ravnotežje user posted image morje mu je bilo zeeeelo všeč in je veselo čofotal... slikice sledijo jutri

čestitke vsem za obmesečnico - mamicam in otročkom!



na kratko pokomentiram user posted image

muki in Maxica in Arabela - tut moj možek je samo 10% jedi, ki jih normalni ljudje jedo user posted image no, mogoče 15 user posted image

Maxica - gesla pls!

TV - naš gleda risanke, ko mu strižem nohte... ga posedim v stolček za jest in pred TV, pa je mir... bi mu verjetno lahk tut prste postrigla, pa ne bi opazil user posted image smo pa že na začetku o tem debatirale - otrok ne sme bit preblizu TVja in je ok

super za vse uspešne izlete, dopustovanje, piknike, žurke, napredovanje vaših otročkov, spanje otročkov in mamic, plavalne diplome, kuhanje kosil in okušanje nove hrane, uspešno preživete prve delovne dneve, sprejete otročke v vrtec... no, pa za pridne mame, ki delajo generalke in likajo user posted image

moci - a vi ste tut pri kavi? user posted image

GH na dopustu - mi smo jedli zvečer rižolino, čez dan kakšno speštano sadje, Frutek, enkrat sm mu bučke z rižolinom naredila, pri večerji je pa sedel v stolčku in grizljal rižev oblat user posted image pri zajtrku smo mu pa kdaj dali skorjo kruha za žvečit... drugače smo se pa dojili

barby - geslo pls!

beki - za drisko so men dali Linex, pa so rekli, da nej tamaučku kapsulo odprem in prašek stresem na žlico user posted image za vsak slučaj imamo... upam pa, da ne bomo kdaj potrebovali... no, pa prašek za rehidracijo sm še nabavla

pikicapokica6 - čestitke za novega dojenčka v družini!

*anč* - pri nas pa reče full lepo ata in ati, mama je pa do zdej samo 1x pa še to me ni blo zraven user posted image

nosečnost in občutki v nosečnosti - mene tut blo skoz neki strah... vsak mejnik, ki sem ga dosegla, mi je padlo eno breme z ramen... je res kr težko uživat v nosečnosti, čeprav naj bi uživali user posted image sem pa vseeno gledala s srčki v očeh vse nosečke na morju, pa tut tu okrog jih kr požiram z očmi in se slinim user posted image

Pikabu - js sm kot majhna skoz govorila, da bom babica, ko bom velika user posted image pol me je pa zdravstvo minilo, ker mi je mau težko delat z bolanimi ljudmi user posted image čudna sem, ampak občudujem ljudi, ki nas pedenajo v bolnici - res so carji!!!
čestitke za obletnico poroke! bi pa tut js fotke pogledala - pls!

komarji - mi smo imeli Zanza no od Chiccota s sabo, se mau pošpricali, mali brez pikov, očka fasal ene 3, mami pa kr enih 10 user posted image

Maxica in @lina in mis in beki in *anč* in moci in nanica in muki in pikapolona - lepe slike in lepi otročki!

moci - user posted image js bi prijavila prijateljico user posted image user posted image user posted image

nanica - js sm pa pred 14 dnevi klicala zobarju in imam 9.7. že pregled user posted image zgleda, da so vsi Avstrijci na dopustu, ker drgač jih je polna čakalnica vedno
in kako janša pleše? user posted image

Evik - tut js mam slabo vest, če nisem z malim uro ali dve... pa bi ga tut že morala mau privajat na 8 ur brez mamice user posted image in navadit na kakšno drugo tekočino, ne le moje mleko
user posted image ne gre nama pitje user posted image user posted image HELP!!!
brisačo večkrat 2x uporabimo... še posebej, če ni polulana... itaq, ga samo popivnamo v njo, potem pa s tetra plenico bolj podrobno luknjice obrišemo user posted image

razvajanje otročkov - men tut pravijo, da je mali pravi dobrovoljček in nikoli ne joka... jim kr povem, da nima razloga za jok, če ga pa mami in ati vedno ubogata user posted image pač ne prenesem joka in mu ugodim, če je le varno
moja mama je rekla (po 8ih dneh dopusta z nami), da še ni videla tolk pridnega otroka user posted image kaj pa js? a js pa nism bla pridna? user posted image user posted image

*anč* in moci - js sm zgleda tut trmasta, ker me že cel dan koleno boli kot user posted image , kolk pa še bolj user posted image piskot - kaj pa kolk pove? user posted image

naja - še med živimi user posted image

Lu - obnove js delam v svojih dooooolgih postih user posted image user posted image ne morem, da ne preberem user posted image

@lina - sej bo kmalu bolje... najprej dopust in boste nabrali moči, potem pa bo kmalu hiška pripravljena in boste samo še užiiiiivali user posted image drži se!


ste me pa nasmejale - posvečeni prostori in podvozje user posted image user posted image user posted image

nanica - men se Blaž ne zdi presuh, je naš kr isti user posted image a se tolažim? user posted image tabelce ti pa ne bom več pošiljala, dat e neu več s tira metala user posted image


aja, drgač sm se pa na dopustu 2 kili zredila user posted image user posted image a mi je katera fauš? user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21070
   RE: Oktober 2006
14.8.2007 9:31:09   
Pikabu
Tole mi je uspelo zbrskati, pa dodala sem tiste, ki vas ni bilo napisanih. Je pa Tasha imela enega lepšega, s slikicami, tistega pa ne najdem.


15. 9. *anč*, TRISTAN
19.09. Arabela, KATARINA user posted image 14:50, 48 cm/ 3170 g
27.09. Pikabu, MAKS user posted image 14:10, 52 cm/3260g
28.09. Moci, ZOJA KATARINA user posted image
22:15, 51 cm/ 2810 g
30.09. Gaya, GAJA user posted image 04:50, 48 cm/2750g
03.10. Lu,TIAN user posted image 12:21, 53 cm/3440g

03.10. *lina*. TRISTAN
5. 10. digi, TIMON
6. 10. borovnicka, TJAŠ

09.10. beki24,TINKARA user posted image , 4:48, 47 cm/2580 g
09.10. altati,JAŠA user posted image , 14:48, 50 cm/3100 g
10.10. Vava, LUKA user posted image , 15:27, 54 cm/4160 g
10.10. @lina, MATJAŽ user posted image , 10:21, 52 cm/3110 g
11.10. Amazona, AJDA IZA user posted image 14:10, 52 cm /3400g
11.10. frrrr, JAŠA user posted image , 0:16, 48 cm/ 2800 g
14.10. mtina, ŽAN user posted image 54 cm/ 3600 g
13. 10. piskot, MARTIN

15.10. pikicapokica, EVA user posted image
16.10. tasha23, GAEL user posted image , 08:55, 51 CM/3330g
16. 10. barby, VAL

17.10. mis, TINA user posted image 5:47, 50cm/ 3180g
18.10. clody, NEJC user posted image , 55cm/3970 g
18. 10. monica99, LUCIJA
19. 10. atinav, LIAM

20.10. Muki1, IVA user posted image 50 cm /3485 g
20. 10. capyka, SARA
10. 10. mlada mamica, DAŠA
21. 10. sivkamivka, BLAŽ

22.10. lucika, AIDAN user posted image 50cm/3430g
23.10. Maxica, LAN user posted image 19:19, 51 cm/ 3450 g
23. 10. LEA27, LEA
24. 10. žažy, ANDRAŽ
24. 10. _andreja_, ŽAN

25.10. psaša, MIHA user posted image 47 cm/2560g
26.10. Evik, MATJAŽ user posted image 13:44, 51 cm/ 3030g
26. 10. pikapolona, BRINA
27. 10. ženkica, KAJA
30. 10. viv, Zarja

03.11. naja78, LAN user posted image , 22:34, 55 cm/ 3750 g


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 21071
   RE: Oktober 2006
14.8.2007 10:01:21   
Anonimen

15. 9. *anč*, TRISTAN
19.09. Arabela, KATARINA user posted image 14:50, 48 cm/ 3170 g
27.09. Pikabu, MAKS user posted image 14:10, 52 cm/3260g
28.09. Moci, ZOJA KATARINA user posted image
22:15, 51 cm/ 2810 g
30.09. Gaya, GAJA user posted image 04:50, 48 cm/2750g
03.10. Lu,TIAN user posted image 12:21, 53 cm/3440g

03.10. *lina*. TRISTAN
5. 10. digi, TIMON
6. 10. borovnicka, TJAŠ

09.10. beki24,TINKARA user posted image , 4:48, 47 cm/2580 g
09.10. altati,JAŠA user posted image , 14:48, 50 cm/3100 g
10.10. Vava, LUKA user posted image , 15:27, 54 cm/4160 g
10.10. @lina, MATJAŽ user posted image , 10:21, 52 cm/3110 g
11.10. Amazona, AJDA IZA user posted image 14:10, 52 cm /3400g
11.10. frrrr, JAŠA user posted image , 0:16, 48 cm/ 2800 g
14.10. mtina, ŽAN user posted image 54 cm/ 3600 g
13. 10. piskot, MARTIN

15.10. pikicapokica, EVA user posted image
16.10. tasha23, GAEL user posted image , 08:55, 51 CM/3330g
16. 10. barby, VAL user posted image  06:55, 50 cm/ 3200 g

17.10. mis, TINA user posted image 5:47, 50cm/ 3180g
18.10. clody, NEJC user posted image , 55cm/3970 g
18. 10. monica99, LUCIJA
19. 10. atinav, LIAM

20.10. Muki1, IVA user posted image 50 cm /3485 g
20. 10. capyka, SARA
10. 10. mlada mamica, DAŠA
21. 10. sivkamivka, BLAŽ

22.10. lucika, AIDAN user posted image 50cm/3430g
23.10. Maxica, LAN user posted image 19:19, 51 cm/ 3450 g
23. 10. LEA27, LEA
24. 10. žažy, ANDRAŽ
24. 10. _andreja_, ŽAN

25.10. psaša, MIHA user posted image 47 cm/2560g
26.10. Evik, MATJAŽ user posted image 13:44, 51 cm/ 3030g
26. 10. pikapolona, BRINA
27. 10. ženkica, KAJA
30. 10. viv, Zarja

03.11. naja78, LAN user posted image , 22:34, 55 cm/ 3750 g

Sem pri Valu dodala.

LP

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21072
   RE: Oktober 2006
14.8.2007 10:25:35   
beki24

 

15. 9. *anč*, TRISTAN
user posted image
19.09. Arabela, KATARINA user posted image 14:50, 48 cm/ 3170 g
user posted image
27.09. Pikabu, MAKS user posted image 14:10, 52 cm/3260g
user posted image
28.09. Moci, ZOJA KATARINA user posted image
22:15, 51 cm/ 2810 g
user posted image
30.09. Gaya, GAJA user posted image 04:50, 48 cm/2750g
user posted image
03.10. Lu,TIAN user posted image 12:21, 53 cm/3440g
user posted image
03.10. *lina*. TRISTAN
user posted image
5. 10. digi, TIMON
user posted image
6. 10. borovnicka, TJAŠ

user posted image
09.10. beki24, TINKARA user posted image , 4:48, 47 cm/2570 g
user posted image
09.10. altati, JAŠA user posted image , 14:48, 50 cm/3100 g
user posted image
10.10. Vava, LUKA user posted image , 15:27, 54 cm/4160 g
user posted image
10.10. @lina, MATJAŽ user posted image , 10:21, 52 cm/3110 g
user posted image
11.10. Amazona, AJDA IZA user posted image 14:10, 52 cm /3400g
user posted image
11.10. frrrr, JAŠA user posted image , 0:16, 48 cm/ 2800 g
user posted image
14.10. mtina, ŽAN user posted image 54 cm/ 3600 g
user posted image
13. 10. piskot, MARTIN

user posted image
15.10. pikicapokica, EVA user posted image
user posted image
16.10. tasha23, GAEL user posted image , 08:55, 51 CM/3330g
user posted image
16. 10. barby, VAL user posted image  06:55, 50 cm/ 3200 g

user posted image
17.10. mis, TINA user posted image 5:47, 50cm/ 3180g
user posted image
18.10. clody, NEJC user posted image , 55cm/3970 g
user posted image
18. 10. monica99, LUCIJA
user posted image
19. 10. atinav, LIAM

user posted image
20.10. Muki1, IVA user posted image 50 cm /3485 g
user posted image
20. 10. capyka, SARA
user posted image
20. 10. mlada mamica, DAŠA
user posted image
21. 10. sivkamivka, BLAŽ

user posted image
22.10. lucika, AIDAN user posted image 50cm/3430g
user posted image
23.10. Maxica, LAN user posted image 19:19, 51 cm/ 3450 g
user posted image
23. 10. LEA27, LEA
user posted image
24. 10. žažy, ANDRAŽ
user posted image
24. 10. _andreja_, ŽAN

user posted image
25.10. psaša, MIHA user posted image 47 cm/2560g
user posted image
26.10. Evik, MATJAŽ user posted image 13:44, 51 cm/ 3030g
user posted image
26. 10. pikapolona, BRINA
user posted image
27. 10. ženkica, KAJA
user posted image
30. 10. viv, Zarja

user posted image
03.11. naja78, LAN user posted image , 22:34, 55 cm/ 3750 g

user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21073
Stran:   <<   < Prejšnja stran  839 840 841 842 [843]
Stran: <<   < Prejšnja stran  839 840 841 842 [843]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?