|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 12:44:51   
mischka*
Zanima me, če je katera fasala to nadlogo po porodu in kako se je rešiti? Pred nosečnostjo nisem nikoli imela probleme s prebavo, zdaj pa se je vse skup na glavo obrnilo. Edino kar mi pomaga je zjutraj tešče turška kava pa še te ne smem velik, ker dojim:(
Prosim za nasvete:sloncek:

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 12:47:54   
Lenny
Sem jo fasala, na srečo v zelo blagi obliki. Rešitev pri meni: zvečer malo suhega sadja.

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 13:01:36   
sa
Jaz sem jih tudi fasala,pomagajo svecke Modulex ali Faktu,pa tudi krema Faktu obstaja..je pa samoplacnisko tako da lahko kar sama kupis v lekarni.Meni so zelo pomagale svecke,vendar me se tu pa tam spt presenetijo:(.
Upam,da bo cimhitreje mimo

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 13:07:45   
zdenka17
Ja jaz sem tudi imela hemeroide :(( in to zelo hude, da mi tudi moduleks krema ni pomagala, ki si jo lahko kupiš v lekarni. Na RR mi je ena prijazna mamica svetovala naj probam ognjičevo mazilo in je uspelo. Čisto sem odpravila in to samo enkrat sem namazala. Imela sem domače mazilo. Za prehrano pa ti svetujem, jaz sem bila tudi zelo šivana po celi porodni poti, da si kupiš črni kruh s semeni, da boš imela mehko blato. :bravo::miska:
Želim ti, da to nadlogo kmalu odpraviš.



LP

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 13:17:30   
Lunca1
Ja, jaz sem jih tudi. Uporabljala sem kremo Modulex, pa umivala sem se z mrzlo vodo, sam pol sem pa vnetje mehurja fasala.:ups: Poleg tega sem bila pa še zaprta, imela trdo blato, da je še bolj bolelo. upam da se jih čimprej znebiš.

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 13:19:54   
darjatimci
Tudi jaz sem se umivala z mrzlo vodo in uporabljala kremo Modulex in mi je pomagala.

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 13:46:46   
mischka*
aha...res hvala vsem za nasvete:sloncek:

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hemoroidi po porodu
24.2.2005 17:21:12   
puri
Pomaga ognjičeva krema in umivanje z mrzlo vodo!

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hemoroidi po porodu
25.2.2005 2:20:08   
piščanc
ja, tudi jaz se vam pridružujem

jaz blato mehčam z veliko mineralne vode, pa mi zaenkrat kar uspeva, samo še vedno ni tako kot bi moralo biti

vsem čimprejšnje okrevanje po porodu

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hemoroidi po porodu
25.2.2005 11:03:28   
malika
Jaz sem imela grozne probleme in bolečine prve tri mesece. Pomagalo ni nič. ne modulex krema, ne umivanje s mrzlo vodo.
Pila sem ogromno vode in jabolčnega kompota in pojedla veliko jogurta in kislega mleka. Čisto sem se pa znebila trdega blata(nadloga pa je ostala), ko sem ponovno začela pit kavo.Saj če jo spiješ samo zjutraj in če malega ne zvija, ni nič narobe. Ena skodelica ne škodi.

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   hemoroidi po porodu
26.2.2005 12:13:30   
Moyca_
ne se smejat- samo kaj pa je sploh to:zmeden:

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   hemoroidi po porodu
27.2.2005 10:12:12   
urskas
tudi sama sem imela že kar nekaj problemov te sorte. Ne pomaga mi niti modulex niti domaže ognjičevo mazilo. Lašala sem si težave z ledenimi obkladki ter kozarcem toplega donata na tešče. Pazim pa tudi na to da veliiiiko pijem (cca. 5 litrov).

LP

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   hemoroidi po porodu
27.2.2005 21:58:16   
zdenka17
Danes mi je prijateljica povedala da je ona zmešala med in ognjičevo mazilo.
Probajte, pa srečno.:metulj::muca:9nebesa

LP

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   hemoroidi po porodu
14.3.2005 11:08:24   
Dadi
MOYCA očitno si srečnica k tega nisi fasala. To je zoprna zadeva ko ti žila pri danki izstopi in zelo težko kakaš.Te boli ko hudič. Jaz sem vedno poskrbela da je bilo blato mehko-če ni šlo sem si pomagala s svečko, pa Modolex mazilo, pa tuširanje z vodo po vskai potrebi. Pa ne mrzlo ampak z mlačno oz. tako da mi je pasala na kožo. je pa trajalo ene 4 mesece da me ni več bolelo.

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   hemoroidi po porodu
15.3.2005 14:17:34   
Nika27
Temu pravijo tudi zlata žila. Js si pomagam s suhimi figami in vsaj litrom nemehurčkastega malo pogretega donata dnevno.

(odgovor članu mischka*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?