|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hormonsko neravnovesje ali kaj hudiča se mi d...
21.10.2014 12:10:17   
Anonimen
Morda ima katera podobno izkušnjo, zato bi lepo prosila vaša mnenja.

Zadnjo menstruacijo sem imela prejšnji vikend, tj. 10.10. trajala je en dan, kar je glede na zadnje mesece že običajno. Zdaj je že teden dni po M in me prsi še zmeraj bolijo kot pred M, slabosti me dajejo že 14 dni, poleg tega se mi pa dogajajo omotice, ko se začnem kar trest, potit in postanem slabotna. Ne verjamem, da bi lahko bila noseča, ampak se mi zdi, da je vse skupaj povezano s hormoni. Ima katera izkušnjo z neravnovesjem hormonov in kakšni so bili simptomi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hormonsko neravnovesje ali kaj hudiča se ...
21.10.2014 12:17:13   
Anonimen
Z besedami ne verjamem ne moreš izključiti nosečnost.
Torej,ko bo nosečnost izključena se oglasi tukaj
ker takšno debatiranje je mlatenje prazne slame

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hormonsko neravnovesje ali kaj hudiča se ...
22.10.2014 13:56:49   
lotty23
Včasih lahko hormonsko neravnovesje povzroči zelo podobne znake kot zgodnji nosečniški znaki.

Ni izključeno, da si noseča, prav tako pa ni izključeno, da nisi noseča. Čeprav si trenutno v sredini ciklusa in bi vsi znaki enostavno lahko pomenili tudi ovulacijsko nihanje hormonov.

Počakaj še malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?