|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
13.1.2017 13:04:41   
Taroma
Bravo Yogi, cestitke! user posted image
Zdaj sem pa jaz naslednja, ki bi se morala obarvat na zeleno. Ampak ne vem, ce bo kaj. Imam ze vse znake kot vedno pred M. Ceprav...ta ciklus sem prvic jemala dabroston in ne vem kako to vpliva na znake, baje je lahko dost stranskih ucinkov. Mene edino prsi bolijo za znoret, zdaj pa vedi ali je to zaradi pmsja, tablet ali nosecnosti. Se puscam presenetit, ceprav upanja je res bolj malo. Valda sem ze vsa na trnih kot vedno zadnji teden pred M. Moram se nekako zamotit in sprostit user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
13.1.2017 14:29:44   
Shana86
Zdravo punce!

Tudi jaz se vam po dolgem času spet pridružujem. Sprva samo kot navijačica.
Da se malo predstavim: stara sem 30 let, mamica dveh frajerk, starejša bo kmalu 3 leta, mlajša pa 13 mesecev. Tudi jaz sem dala že marsikaj skozi, za prvo sva se trudila 20 ciklov, potem laparoskopija in histeroskopija, odkrita in odstranjena obsežna endometrioza in majhna pregrada. Na srečo sem takoj naslednji mesec zanosila, sicer bi šla po 3 mesecih na ivf. Drugič sem zanosila hitro, cca v treh mesecih, vendar na drugem pregledu v 11. tednu ni bilo več srčka - abrazija. Tretjič pa sem zanosila z metodo pazi po 1. M po abraziji. Tako da sem sprobala že kar nekaj variant zanositve user posted image

Zdaj sem 13 mesecev po drugem porodu. Vedno sem govorila, da bom imela 4 otroke, a me je po 2. minilo user posted image Zdaj pa so se posledice poroda skoraj pozdravile, dojim ne več, hormoni so se umirili, deklici končno malo več spita in želja po user posted image je iz meseca v mesec večja...

Uglavnem se veselim klepetanja, spodbujanja, jamranja in navijam za vsako od vas user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 7:26:54   
Pupica*
Yogi cestitke in srecno user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 8:51:44   
Yogi
Dvomim, da sploh bo kaj iz tega. Pac vceraj sem to zacutila, danes pa je bila crtica na bc sibkejsa kot tri dni nazaj. In to z jutranjim. Cb je sicer +, ampak s tem si res ne morem pomagati. Najbolj me jezi, da je vikend.

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 13:45:56   
Veronique
Yogi ni nujno! Gogolaj malo hook effect pri testih,menda se tako rece. Stiskam pesti, da je to in nic drugauser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 14:02:29   
Radenska_
Mah moram napisat...
M pricakujem v resnici nekje v ponedeljek/torek.
Vsak mesec tik pred M je ista zgodba, zelja se potencira, ko dobim M jo pa spet potlacim. Tok je smesno ko sem se vedno cudila vsem, ki so otroka ze imele, kako je mozno da je zelja po se enem enako mocna.
Pa je. Pac potiho se prikrade in te prevzame.
Cisto vse punce v skupini sept 2014 so nosece ali pa so ze rodile (spet). Cisto vse razen tistih, ki se se niso odlocile/se ne bodo odlocile...in mene.
In ful boli. Ko odprem skupino in nova najavi nosecnost, prilima sliko z UZ ali trebuh. Saj me potem tekom ciklusa mine, pa pozabim pa potlacim...Pred M pa vse spet privre na dan. Zdajle sem kar solzna, ko sem spet odprla in je dejansko nosecnost obelodanila se zadnja, ki si je to zelela.
Mah nikamor/nikomur vec ne morem tega rect/napisat razen se tu. Itak nihce ne razume in itak vedno dobim pod nos da ze imam otroka. Ja, vem. Imam. Ampak boli pa v resnici nic manj kot takrat ko ni bilo nobenega!!!!
In ja, vem da ne razume nihce, razen kaksna v isti situaciji. Tudi sama nisem razumela, ko sem se trudila za prvega

..



< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 14.1.2017 14:04:49 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 14:06:36   
Veronique
Ooo jaz te tako razumem user posted image vse okoli mene so nosece, razen mene. In potem bi imele se tu nekje pdp in vsakic, ko katero vidim si predstavljam kako nekako bi jaz izgledalauser posted image sploh ne morem nehat razmisljat o tem. Vem, da mi to trenutno ne koristi ampak si ne morem pomagat.
Radenska, posiljam objem in vedi, da nisi sama s temi mislimi...

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 14:17:53   
Pupica*
Radenska_ user posted image tudi jaz sem bila do dveh tednov nazaj v enaki situaciji.. Vse moje avgustovke 2014 in druge prijateljice, ki so si to želele (in nekaj takih, ki si tega niso želele) so noseče ali ravno pred kratkim rodile, pri nama pa ni in ni bilo pluska. Sedaj ko je, pa toliko problemov, da me je vsak dan strah, če se bo srečno izšlo.

Držim pesti, da vas čim več (še rajši pa kar vse) zagleda user posted image že v januarju

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 17:41:23   
Yogi

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Yogi ni nujno! Gogolaj malo hook effect pri testih,menda se tako rece. Stiskam pesti, da je to in nic drugauser posted image


To sem že slišala, ampak kolikor razumem, je to kasneje pri višjih vrednostih. Ma, tečna sem že sebi in drugim. V ponedeljek bom poklicala ginekologinjo, da bi se vsaj zmenili, da bi nekako dokumentirali to nosečnost črno na belem, ker jo rabim za statistiko. Moram se drugič res brzdati, da ne delam 100 testov. Tok sem že utrujena od vsega. Vas razumem user posted image Zelo.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 18:16:10   
Pupica*
Yogi zjutraj pojdi na krvni test. Pa cez dva dni spet. Bo najboljsi dokaz tudi za ginekologinjo.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 19:52:57   
Radenska_
Ja, pojdi na krvni test.
Sam glej da nimajo pod preiskavami samo hcg- celokupni, ker to ni hcg ki ga rabis in ne da pravega podatka...
Jaz sem tud zmatrana, v povprecju zacnem delat teste 4 dni prej in sem sposobna unicit tud po dva na dan - odvisno od meseca in ciklusa. Vsakic ko ga naredim in je belina si mislim, saj jutri pa bo. Ne vem kako je mozno da sem po toliko krogih se vedno optimist da lahko naravno uspe :lol: kar cudim se sama sebi.
Sem pa vsaj toliko se skulirala, da nekako normalno zaj zivim, tudi te zadnje dni in da se ne vlecejo kot kurja creva. So se druge stvari v lajfu.
Pupica* cestitke! Upam da ti kmalu sledimo :)


< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 14.1.2017 19:54:20 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 20:00:55   
Yogi
Bom sestro pri g. vprašala, če me da. Ponavadi mi ustreže :)
Ob desetih dopoldne danes je bil CB pozitiven (ampak je črtica močna tanka, ne debela rahla ali debela močna user posted image ), FS ob petih popoldne negativen (če pogledaš s povečevalnim je tam neka senca), BC včeraj vidno pozitiven (a ne močan). Da se ti zmeša. Zamuja pa M zagotovo, ker delam ovulacijske in je točno 16 dni od viška do M.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
14.1.2017 23:03:26   
miska333
Radenska jaz te popolnoma razumem!!! Želja je velika, čeprav imam že dva doma! JAz grem v vsak mesec pozitivno, čeprav me v resnici skrbi, da je najverjetneje kaj narobe - glede na to da je prve dvakrat uspelo brez kakršnihkoli težav...moj ginekolog pa pravi, da do enega leta inn pol poskušanja ni nč takega in da naj se samo sprostim...ne vem no!
Yogidržim pesti!!!user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
15.1.2017 6:11:52   
Radenska_
Ja no, grem torej pozitivno v naslednji cikel...
Se je vlila...

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 15.1.2017 6:12:22 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
15.1.2017 11:01:50   
Taroma
Meni se sicer se ni vlila, ampak ze imam rahlo krvav izcedek primesan s sluzjo :( Vem, da to se nic ne pomeni, da je lahko tudi vgnezditvena, ceprav zeloo dvomim. Moram pa povedat, da imam vedno pred M taksne izcedke, ravno zato sem na Dabrostonu.
Zdaj me pa nekaj zanima, ce morda katera ve. V neplodnostni ambulanti moram bit kar tocna, saj moram it drugi dan cikla na prve krvne preiskave, prav tako me bodo na 14.dan ciklusa narocili na Uz. Zdaj pa nevem, ali je ta danasnja krvavitev prvi dan ciklusa ali ne? Moja ginekologinja pravi, da naj to krvavitev pred M stejem kot menstruacijo, torej sem po njeno danes prvi dan ciklusa. Jaz pa sem malo skepticna ker bom sele cez nekaj dni dobila konkretne krce in pravo krvavitev. Saj jutri bom klicala v neplodnostno in naj mi oni povejo kako in kaj, zanima me samo, ce je katera imela podobno situacijo?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
15.1.2017 11:53:58   
Radenska_
Tvoja g nima prav. Kot prvi dan stejes svezo rdeco kri.
Tako tudi povedo v nepl. Anbulanti.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
16.1.2017 8:20:54   
kkknnn
Zdravo punce, jaz sem że bila z vami v decemberkah 2016 in zanosila 1 krog, vendar se je nosečnost končala 13.1. Ker je plodu nehalo biti srce :( . Za zdaj bom navijačica za ostale, po prvi M pa se vam pridrużim. Pozdravčke vsem in upam da v tem mesecu pridelate čim več pluskov

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
16.1.2017 8:56:03   
Pupica*
user posted image kkknnn žal mi je user posted image

(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
16.1.2017 9:23:22   
Trinica
kkknn user posted image

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
16.1.2017 9:29:15   
tamala86
Radenska...drži se! Te čisto razumem, pri meni je bilo enako...želja po drugem oz. tretjem je bila enaka kot pri prvem. user posted image

Taroma v amb. za neplodnost ti povejo, da se šteje prvi dan M, ko se ta zjutraj vlije. Torej, ko zjutraj vstaneš in imaš konkretno M se šteje kot 1. dan.

Navijam za ostale punce!

LP

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
16.1.2017 9:49:58   
Allstar
kkknn žal mi je user posted image

Yogi je kaj novega? Upam, da nam sporočiš lepo novico, da vse normalno poteka user posted image .

Tudi Pušenjak pravi, da je prvi dan menstruacije tisti dan, ko je prisotna sveža kri in ni samo flekec. Torej odpadejo vsi izcedki pred menstruacijo.

Radenska glede nosečnosti drugih punc te pa popolnoma razumem. Jaz se sama sebi včasih zdim prav nesramna in egoistična, ampak ko izvem za kakšno novo nosečko, nisem prav nič posebej vesela, sploh če pa še izvem, da je uspelo v prvo, da je bilo neplanirano ali da se je "samo sprostila" in je uspelo. In takšne občutke imam pri znanih ljudeh, tule na forumu pa sem vesela za punce, ki jim/vam uspe. Verjetno zato, ker smo v večini v isti godlji in se vse trudimo in delamo na otroku že kar nekaj časa.
Nam more čimprej uspet, da se bomo lahko spet za vse veselile in spet postale "prijazne" osebe user posted image .

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
16.1.2017 11:15:38   
Taroma
Hvala punce, imate prav! Tudi v neplodnostni so mi danes rekli, da mora bit sveza kri. Tako da zdaj samo cakam, da se ulije, potem pa na krvne preiskave. Sem mislila, da se bom izognila vsemu temu, da bova cudezno zagledala dve crtici, a sklepam po rjavemu izcedku, da temu ni tako user posted image bo pac treba v nove boje.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
17.1.2017 13:07:32   
Veronique
Tako, za mano je se tudi UZ in je vse bp. Sem sla dvignit se izvid hormonov, a se kera kaj spozna na to, da bi mi malo interpretirala?
Razmisljala sem se, da bi morda dala se samoplacnisko kri za b12, vec pa ne vem. Bom vse povprasala na posvetu.

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
17.1.2017 14:32:55   
Allstar
Veronique lahko meni pošlješ na zasebno, pa pogledam, če ti lahko kaj pomagam user posted image .

Yogi, upam da je s tabo vse ok.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
17.1.2017 16:55:51   
Yogi
Itak sem zacela krvavet vceraj. Drekec je, ker niti dokazat ne morem te nosecnosti vec. Meh, pa drugic mogoce user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?