|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  216 217 218 219 [220]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:23:57   
zarja1
vidim, da sta že šleuser posted image . Dober tek.......se beremo kasneje

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5476
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:25:33   
zarja1
A Schuki.....breskev......PA TO NI DOVOLJ ZA VAJU!!!!!!!! Manjkauser posted image  zauser posted image .

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5477
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:28:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

A Schuki.....breskev......PA TO NI DOVOLJ ZA VAJU!!!!!!!! Manjkauser posted image  zauser posted image .
ne gre več v želodčekuser posted image po obilnem zajtrku ob 10huser posted image user posted image

Zdele mi še ni treb az adva jest, k mam še dost zaloge, pol mal kasnej pa ja, že tko sem se zredila za 2 kile v 4 mesecihuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5478
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:33:53   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ooooo jst pa zase najraje kuham. Dans sem sama in si kuham tiste stvari, ki jih moj samo pogojno je. Si bom mleto meso privoščila v vseh oblikah, ker ga moj ne mara. Če bo pa ponoč fejst lačen prišel bo pa polpetke jedel user posted image
Oooo za mleto meso pa ubijamuser posted image user posted image user posted image

evo moje kosilo je breskevuser posted image



A prideš na kosilo? user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5479
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:36:08   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ooooo jst pa zase najraje kuham. Dans sem sama in si kuham tiste stvari, ki jih moj samo pogojno je. Si bom mleto meso privoščila v vseh oblikah, ker ga moj ne mara. Če bo pa ponoč fejst lačen prišel bo pa polpetke jedel user posted image
Oooo za mleto meso pa ubijamuser posted image user posted image user posted image

evo moje kosilo je breskevuser posted image



A prideš na kosilo? user posted image
bi z veseljem, sam nisem mobilna, enkrat pa se lohka zmenive, da se najavim, k ti očitno res dobro kuhaš, jest se pa dobri hrani ne morem upreti.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5480
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:37:26   
gigi1
Zmenjeno user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5481
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:46:28   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

saj vem, samo včeraj me je res ...........ne gre tolko za to, da bi me živcirale kot to, da je vsaj ta, bla tolk nečloveška (ne zamerit temu, a če bi bil bog potem ta ne bi imela otrok-to bo ja najbolj katastrofalna mati na svetu).



Zarjička moja, a sem jz kej spregledala ???? Kdo ti pa živce kravžla???? A je treba kero nagont ????user posted image user posted image user posted image


Ma ja ena user posted image je imela taka vprašanja in izjave, da b jo najrajš user posted image . Tipično Budalo, ki ga verjetno še (ali pa zelo malokrat) srečale v življenju !!!!!
Grethy in kaj tebi dogaja? Te računalnik jezi....


jaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ga bo treba zradirat pa nanov naložit ... je mal bogi že ...

Pa bo to moj user posted image zrihtal ..

Kva pa je dons da sem tako zalimana že celo dopoldne ... bi kr spala skoz ...

a ma še kera take znake ??????????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5482
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:49:41   
gigi1
Gretka vreme je. Mene sicer dans ne daje...je pa sigurno to to! Po mojem si tud zmatrana. Je prav, da mal počiješ user posted image

Punčke moji špagetki so fertik grem jest.

Tober tek vsem, ki ravno kosilate user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 5483
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:49:46   
Grethy




IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

vidim, da sta že šleuser posted image . Dober tek.......se beremo kasneje


Pri nas bo user posted image šele okrog 16:00 ... ne morem kosilat ob 12h če sem pa uro pa pol prej fruštkala ... midva jeva ko sva lačna, ne pa ko je ura za jest ... zdaj ko sva še sama se lahko greva to ane ?? ? user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5484
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:51:00   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka vreme je. Mene sicer dans ne daje...je pa sigurno to to! Po mojem si tud zmatrana. Je prav, da mal počiješ user posted image

Punčke moji špagetki so fertik grem jest.

Tober tek vsem, ki ravno kosilate user posted image


Dober tek Žižika moja zlata ... in en lep popoldan ti želim ... kdaj se pa tvoj srček vrne ???


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5485
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 13:52:25   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Punčke moji špagetki so fertik grem jest.

Dober tek user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5486
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 14:10:00   
gigi1
Hvala pupike moje zlate. Mi je res prav teknilo. Zdej pa kozarček Chiantija srkam user posted image

Šuki preveč sem skuhala, bi bilo čisto dovolj za dvoja lačna usta user posted image . Res škoda, da si nemobilna. Pa še obe sva slamnati danes. Upam, da mi boš kmalu bližje in se bova družili ob odsotnosti najinih user posted image

Gretica draga moj mužič pride ponoči nazaj. Je skočil na krajšo pot.

Lubice grem gledat moto dirke. Pridem kasneje nazaj.

Objemčke vsem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5487
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 19:50:16   
zarja1
Ženske jutri je že september in jaz se od te fantastične strani/teme poslavljam. Blo je fantastično, mogoče bi se lahko malo drugače razpletlo, a je z vami veliko lažje skoz te zadeve in iskreno  vse ste full fajn. naj bo tema september/oktober plodna in uspešna!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 31.8.2008 19:51:01 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5488
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 20:32:53   
maja24
vidim

< Sporočilo je popravil maja24 -- 31.8.2008 20:35:49 >


_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5489
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
31.8.2008 21:16:55   
gloria
Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija


...navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5490
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.9.2008 7:58:38   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija


...navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image ....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 5491
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
11.9.2008 10:26:30   
mišaaa
Pozdravljene! user posted image Spet sem po dolgem času tukaj in spet imam nekaj vprašanj. No trenutno samo eno in sicer zanima me če ste bile na punkciji pod narkozo ali ne. Če niste imele narkoze so vam dali kakšne tablete proti bolečinam? Meni je dr. Gavričeva rekla, da imam na izbiro narkozo ali pa brez nje. In ne vem kako se naj odločim saj nekatere pravijo da zelo boli druge pa spet da nič ne boli. Zanima me še če je pri vas prišlo do kakšnih zapletov in do kakšnih? Mene je v ponedeljek kar malo prestrašla. Hvala za odgovore. Lahko mi napišete tudi na zasebno. No ja pa je že malo več kot eno vprašanje user posted image

LP, user posted image

Hvala

< Sporočilo je popravil mišaaa -- 11.9.2008 10:27:20 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 5492
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
20.9.2010 21:17:39   
beby78
Pozdravjene!

Mene pa zanima ce je katera od vas uporabljala sprej za nos(hormonski sprej)??In koliko dolgo ce spika ???Ker jz nisem dobila nobenih tablet razen spreja.Moram omenit da delam IVF v tujini postopek je pa dokaj drugacen od tega kod berem da ga delajo v Sloveniji,namrec jz sem prvi dan user posted image zacela z sprejom 3x na dan danes je bilo dva tedna od kar uporabljam sprej in sem dala kri jutri pa z inekcijami in so mi rkli da bi 4-5.okt.morala na punkcijo.....

Veliko uspeha vsem in hvala za odgovor

(odgovor članu mišaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5493
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
20.9.2010 22:54:50   
Goldy
beby78 - obni se na dekleta na tejle temi http://www.ringaraja.net/forum/m_5309488/mpage_22/tm.htm. Tale tema je staraaa že 2 leti. user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu beby78)
Neposredna povezava do sporočila: 5494
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
24.9.2010 22:12:06   
beby78
ok.....hvala

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5495
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.10.2012 17:42:16   
Toppssy
Pozdravljene,

imam eno vprašanje, bila sem že enkrat v IVF hitrem postopku, kjer nam je uspelo, vendar v 7.tednu je nehal srček biti in sem delala splav.
Zdaj bi šla na drugi postoprk, pa me zanima, če katera ve katere papirje potrebujem. Prvega sem namreč delala v Ljubljani, zdaj bi pa šla v Postojno, ker mi je bližje. Ali potrebujem novo napotnico ?

Vsem želim, ki ste v postopku na srečen izzid :)

Lp , toppssy

(odgovor članu beby78)
Neposredna povezava do sporočila: 5496
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
16.10.2012 14:24:41   
hedviga
Toppssy bo boljše če vprašaš na tejle temi:
http://www.ringaraja.net/forum/oktober-november_IVF%2FICSI_2012/m_5987385/tm.htm

Tale je že precej stara, punce ki smo (so) se borile takrat imamo po večini že vse male nagajivce doma user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Toppssy)
Neposredna povezava do sporočila: 5497
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
16.9.2013 16:41:19   
malena88
Lep pozdrav!Jaz imam eno vprašanje če ima slučajno katera z tem izkušnje!
Jaz sem bila na umetni oploditvi 11.9.2013 danes 16.9 pa imam rjav izcedek,in mi nič ni jasno,bi lahko bila vgnezditvena krvavitev ker za M je malo prezgodaj!Ima katera kakšne izkušnje z tem!Mi pa čist nič ni,nič me ne boli nič me ne mantra tako kot me ponavadi ko dobim M!Ko sem šla na WC sem opazila ta temno rjav izcedek!!!
Če ima katera kakšne izkušnje naj napiše,ker jaz sem čist panična ker nevem zakaj se gre!
Hvala user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5498
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
16.2.2015 12:22:18   
Lilijalilija
Ojla
Sem nova na tem forumu, zanima me najslednje kako poteka postopek ivf, namreč sedaj čakam da me pokličejo na konzilij, baje v drugi polovici marca. Do sem ko sem prišla sem čakala samo dva meseca od prvega pregleda do danes, me pa zanima kako naprej če katera ve '

(odgovor članu malena88)
Neposredna povezava do sporočila: 5499
Stran:   <<   < Prejšnja stran  216 217 218 219 [220]
Stran: <<   < Prejšnja stran  216 217 218 219 [220]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...