|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
29.11.2018 7:28:41   
pink angel
Živjo!
Kako ste?
Potrebovala bi nasvet. Konec leta se mi v službi izteče pogodba. Verjetno bi me zaposlili naprej (spet za določen čas 1 leto). Zdaj sem v dilemi, ali naj po pregledu v ponedeljek (seveda, če bo vse v redu) šefu povem ali naj počakam, da mi podaljša pogodbo, ali počakam do nuhalne (ki bo nekje v januarju)???
Jaz bi mu najraje povedala, ker je do januarja še kar dolga, ampak potem bom verjetno ostala brez službe user posted image user posted image

(odgovor članu mačice)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
29.11.2018 12:35:43   
mačice
Tole pa ni lustno. Ce ves, da so tolk barabe, da ti noseci ne bi podaljsali, potem zadrzi zase. Delodajalcu si dolzna povedat sele en mesec pred zacetkom porodniske.
Jaz imam za nedolocen cas, pa ravno tako ne bi pred NS nic razlagala v sluzbi.

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
29.11.2018 20:56:38   
Lelly28 RR
Najprej čestitke za dojenčka user posted image
Jaz sem imela podobno situcijo, vendar so meni podaljševali na pol leta, tako da sem šele po prvem podaljšanju povedala, vendar mi je potem do porodniške zmanjkal 1 mesec zaposlitve. Hvala bogu je bil šef tako dober (škodovalo ni niti to da sem bila ena najboljših njegovih delavk) in mi podaljšal zadnji mesec.
Moj nasvet je, da oceniš kakšen je šef. Običajno so tisti, ki imajo tudi sami otroke dosti bolj prizadnesljivi do nosečih delavk, vendar ga sama najbolj poznaš. Če ne želiš tvegati pa počakaj na podpis pogodbe in povej potem januarja oz. če boš imela jutranjo slabost, takoj ko se ta pojavi, da ne boš imela šefa na grbi zaradi obiskov stranišča in zamujanja. user posted image Pa sporoči nam kako se je izšlo user posted image

(odgovor članu mačice)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
30.11.2018 7:06:07   
pink angel
Hvala obema user posted image

V ponedeljek imam prvi pregled in takrat bom šele prepričana, če je vse v redu.
Šef mi je pa glede tega kar uganka. Do sedaj ni bilo problemov glede bolnišk in dopustov. Problem je predvsem v tem, da sem na tem delovnem mestu edina in nimam nobene zamenjave.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
4.12.2018 8:43:32   
mačice
Nalulala svetlo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mačice)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
4.12.2018 8:56:48   
Lelly28 RR
V tem primeru morda ne bi bilo slabo, da mu poveš čimprej, da lahko pred porodniško še uvedeš novo zaposleno. Odločitev ni lahka ampak odloči se po občutku, običajno ta najbolj ve kaj je dobro za nas 😉

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
5.12.2018 8:18:39   
pink angel
mačice čestitke!!!! user posted image

V ponedeljek sem bila pri Rešu. Mislim, da je bil to najhitrejši pregled pri njem user posted image
Zgleda, da je ostal samo en, srček bije.

< Sporočilo je popravil pink angel -- 5.12.2018 8:21:50 >

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
5.12.2018 9:23:25   
mačice
O super, da si slisala srcek. V katerem tednu si? Jaz naj bi imela pregled malo bolj zgodaj, ker zadnja dva tedna ne delajo, zato ni nujno, da bo ze utrip.

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
11.12.2018 21:38:34   
Allstar
Čestitke obema z dvema črticama 😊.Midva imava ivf v januarju v MB. Po eni strani komaj čakam, po drugi me je pa strah. Ali dajo na izbiro ali vstavijo 1 ali 2?

(odgovor članu mačice)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
12.12.2018 7:18:20   
pink angel
Hvala Allstar!
Ni te potrebno biti strah, navijamo zate user posted image Reš vpraša, če da enega ali dva, za drugje pa ne vem.

Srčka nisem slišala...je bil zelo hiter pregled. Dalj časa sem se preoblačila user posted image

Imam pa v petek pregled pri svoji gin.

Po spletnem kalkulatorju sem v 8. tednu.

Kako ste ostale?


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
12.12.2018 17:30:46   
Allstar
Hvala pink angel 😉. Upam, da bodo tudi naju vprašali, jaz bi bila takoj za 2, pa če bi se oba prijela bi bilo super 😊.Si še katera želi dvojčke? Jaz si jih zelo želim. Rada bi imela 2 otroka, nisem več med najmlajšimi, sem 30. In če bi še pri drugem trajalo malo dlje, se mi zdi že pozno 😊. Bomo videli kakšne opcije bodo 😊. Kako se kaj počutiš? 

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
12.12.2018 18:50:29   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Čestitke obema z dvema črticama 😊.Midva imava ivf v januarju v MB. Po eni strani komaj čakam, po drugi me je pa strah. Ali dajo na izbiro ali vstavijo 1 ali 2?



Super novička. Držim pesti, da uspe. 

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
16.12.2018 17:18:44   
Allstar
Ooo, Sofie, kako si kaj? Kaj novega? 😊

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
19.12.2018 22:20:16   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Ooo, Sofie, kako si kaj? Kaj novega? 😊

Hojla. Jaz sem fajn. December je nor, precej leteče. Pa ti? Drugače pa nič novega. Počasi razmišljamo o še enem dojenčku, pa me je kar malo strah, da se bo zopet vse tako vleklo. Mala žaba bo namreč čez 2 meseca stara že dve leti. 

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
8.1.2019 10:31:14   
Allstar
Super Sofie, najboljše da kar začneta, mogoče pa prej uspe 😉.Midva sva začela s postopkom, tako da se že špikam 😊. Je tu še katera, ki je zdaj v postopku? Kako sta Pink angel in macica? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
8.1.2019 11:22:19   
mačice
Trenutno sem v KC na splavu s tabletkami. Ni bilo utripa. Upam, da ste ostale ok.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
12.1.2019 9:52:00   
Allstar
Ojej Macice, žal mi je 😣

(odgovor članu mačice)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF, ICSI, zamrznjenčki nov-dec-jan 2018
16.1.2019 11:38:58   
pink angel
@mačice zelo mi je žal za tak razplet user posted image Pošiljam objemčke user posted image

Mene kar nekaj časa ni bilo tu. Preveč vsega in nisem utegnila. Staknila sem virozo in bruhala v službi, kjer so se začeli zafrkavati, da sem noseča. Tako, da sedaj vedo user posted image
Po prvem pregledu z enim srčkom je sledil še en pregled, na katerem je bil 2cm velik čmrlj. Šok pa je bil včeraj na nuhalni...dvojčka! Nisem še čisto dojela, ker sva bila 2 meseca prepričana, da je eden.

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...