|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2020
17.7.2019 17:02:12   
Rastemo
Nušika, žal mi je 🤗 ni lahko... jaz sem imela 1 spontani splav in kar ne pozabiš tega... držim pesti da bo čimprej za tabo in da te kmalu obišče nova sreča.
Moj Dht ni bil najboljši, zato sem sla na nifty in je vse ok. Zdrava punčka 😇 Presrečna sva! 
Nisva še vsem povedala, je pa vedno težje skrivati, ker je trebušček vsak dan večji!





(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januar 2020
17.7.2019 20:11:22   
Dežna
Nušika iskreno mi je zal..moje misli so s tabo. 💕zelim ti cimprejsnje okrevanje tako psihicno kot fizicno...posiljam ti objem 😘🤗


Tudi jaz sem imela nuhalno v 12. tednu..vse ok, tud srcek lepo bije 😍 spola se se ni videlo, upam pa da se bo pri naslednjem pregledu, ki ga imam skoraj v 16. tednu 😁🤞 vse pravte, da se trebuscek malo vidi..jaz imam  tak trebuh kot da sem v 6. mescu 🤣 ok itak se zredis ampak nisem se pa spet tako. Tud prej sem imela normalno kg za mojo visino zdaj pa trebuh ni sans, da bi ga kakorkoli skrila🤣 slabost je se na case pa utrujenost ampak na splosno pa sem kar v redu. 
Lep dan mamice 🥰

(odgovor članu Rastemo)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januar 2020
18.7.2019 19:28:46   
Piika
Tudi meni se trebušček že malo vidi :) včeraj sva pa novico delila z domačimi, Sva dala slikco iz uz in zraven napisala pridem januarja in v kuverti. So bili vsi zelo navdušeni :D

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januar 2020
24.7.2019 14:32:37   
Leila3
Pozdravljene,a ste za to,da naredimo kakšno skrito skupinco na fb,zdaj ko so nuhalne že za nami?

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januar 2020
24.7.2019 21:08:05   
Ajda4
Lahko, jaz sem za:) 

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januar 2020
25.7.2019 14:54:51   
Piika
Fb skupina je že narejena, imenuje se Januarčki 2020 😉 

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januar 2020
25.7.2019 15:25:47   
Nosečka15
Tudi jaz sem za fb skupino 🙂 Upam da sem se pridružila pravi skupini. 😃

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januar 2020
26.7.2019 16:49:31   
Leila3
kako se pa pridružiš,meni je ne pokaže?

(odgovor članu Nosečka15)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januar 2020
28.7.2019 13:55:26   
A_Lavandula
Pozdravljene,
da se malo javim ;)
Drugace nic novega, pocutje dobro, na trenutke se pojavlja bolecina v spodnjem delu trebuha, a jo kakrsna koli aktivnost ”zamegli”. Se dobro da sem lahko tako aktivna. Sem bila prejsni teden v hribih (ne na Triglavu–prevec ljudi, pa je tezko pogosto lulat :) in je slo vse z lahkoto, cel dan brez kakih tezav.

Trebuscek se pocasi kaze, a ga za enkrat se uspesno skrivam. Kar ne najdem nekega primernega trenutka, da bi povedala domacim. Res pa je tudi, da se ne vidimo ravno pogosto. Verjamem, da bodo veseli in se prvi potomec v druzini. Morem nekaj izvirnega pogruntat.

Lepo bodite.

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januar 2020
13.8.2019 20:12:33   
Anibani
Živijo!

Tudi jaz pričakujem Januarja in sicer 25,1
Doma imam decemberko 2016 ki se že veseli da bo dobila bratca ali sestrico. Zaenkrat je vse ok. Morfologijo imam 11.9 in res komaj čakam da spet pikico vidim. Kaj bo še ne vemo in upam da tudi ne bomo ker želim čakati do konca. Glede na to da sem imela pri prvi urgentni cr je možno da bo tokrat napovedan.

Uživajte še naprej

(odgovor članu A_Lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 160
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...