|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
26.1.2020 10:49:54   
hope2018
Metkaaa a teb ze zdaj tamali ne dajo spati ponoci😁😁😁😂😂😂😂

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Julcki2020
26.1.2020 18:14:59   
Metka234
Haha jaa, kaj šele bo 😂😂


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Julcki2020
27.1.2020 15:33:43   
MacB
Lupinca z isofix bazo - doma
Previjalna - doma

Ostanejo še posteljica, jogi, voziček 2v1,...počasi se nabirauser posted image

Še dober teden do kontrole, pa da vidimo če se bo kaj videlo user posted image Drugače pa ima moja 4-5kg manj kot pred nosečnostjo, res zanimivo. Pa se ji bušček fajn vidi, prsi pa tudi večje, a kg manj.

< Sporočilo je popravil MacB -- 27.1.2020 15:37:36 >

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Julcki2020
27.1.2020 16:50:58   
Metka234
Uou sta hitra, super. ☺ Jaz nameravam šele čez 2 meseca malo začet nabirat. 😄 Se mi zdi junij še tako daleč... Hehe zanimivo. Kaj je imela slabosti oz. manj je? 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Julcki2020
27.1.2020 18:22:36   
hope2018
Ufffff ko bi vsaj jaz kak kilogramcek izgubila hahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣sej ni silee ampak eo v 4 mescih dobre 4 kile gor😂😂 to pa zatoooo ker jem samo slatkarijee🙈🙈🙈🙈🙈🙊🙊🙊🙊 ne sej zdej se bom zacela brzdati hahaha bom zmanjsala vnos ker drugace ko bo mali na svet prijokal bo hotu cokolado na joski met😂😂😂😂 uuuu super sta tole nabavlaa zeee..... Midva bova tam nekje marcaa aprila zacela nabavljati in zaoravljati..... Komaj cakam naslednji teden da vidimo kako napredujemo hihihihi 🤗🤗🤗


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Julcki2020
28.1.2020 9:20:38   
Baby2020
Joj tudi jaz sem sla 3 kg dol, pa so mi slabosti ze zdaaaavnaj minile. Ampak dokler se otrocek normalno razvija in raste je vse ok 😊 bom nadoknadila v prihodnjih mesecih 😉 tudi moje dojke so opazno vecje in napete, kar mojega seveda zelooo veseli 😊😊 drugace pa je bolecina v spodnjem delu trebuha normalna, gre za raztezanje abdominalnih ligamentov, ene cutijo bolj, ene manj. Sem vam kr malo faus, moj naslednji pregled je komaj 11.2., za morfo pa se niti datuma nimam 😐 predvidevam da bo nekje konec marca, glede na to da sem zdaj 14t4d. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Julcki2020
28.1.2020 9:25:51   
Baby2020
Sva pa tudi midva ze narocila vozicek, kupila stolcek za hranjenje/lezalnik, banjico za kopanje in stojalo, pa narocila sva previjalno mizico. Spremljam malo po netu in ko so kaksne akcije kar narociva (te vecje stvari). Tako da nama manjka se samo avtosedez in sva zaenkrat z velikimi zadevami opravila. Posteljico sva pa dobila od prijateljev. 


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Julcki2020
28.1.2020 12:34:28   
Metka234
Joj, potem vas je pa kar veliko nabavljalo že kaj. ☺ Jaz se še kr malo bojim, da bi šlo kaj narobe. Zato bom počakala vsaj do morfologije. 

Meni trebuh kar iz enega dne na drugega zraste se mi zdi haha. Recimo danes se mi zdi ful bolj opazen že dopoldne kot včeraj. Me pa tako rit boli v službi ker ves čas sedim, da moram na 2 uri malo se sprehodit. Drug teden bom rekla za 4 ure pa čao, ker mi je vsak dan bolj težko samo sedet. A mislite ve vse koristit letošnji dopust pred porodniško ali boste pustile za drugo leto? 

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Julcki2020
28.1.2020 13:44:18   
Udb
Dopust bom pustila za drugo leto, ker bo treba nekako pokrpati do vrtca...


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Julcki2020
28.1.2020 14:10:33   
Metka234
Aha, jaz bom itak mela 15 mesecev, morda še kakšen teden dlje, če bosta kaj prej, tako da za vrtec se bo glih izšlo. 


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Julcki2020
28.1.2020 19:36:42   
MacB
Metka, moji je dobesedno čez noč ratal večji. Kar naenkrat dobila buška. Drugače pa je zvečer trebušček večji kot zjutraj. Pa na enem koncu je trebuh trši, boli pa tudi občasno, a je vse ok, pač ženska se širi user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Julcki2020
30.1.2020 17:28:36   
Metka234
Hehe super. ☺


Juhuhu, januar je skoraj za nami! Dnevi so že čisto pomladni. 😄 Kako ste kaj, vam hitro minevajo dnevi? Ste zdrave ali je tudi do vas kakšen virus prišel? 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Julcki2020
30.1.2020 22:20:08   
hope2018
Juuujj tole gre cist prehitro hahahaha.... Jutri grem dati urin potem naslednji teden v cetrtek koncno uz..... Jaz sem naceloma superr me pa dva dni pecee grloo ne vem kaj je to.... Upam da ne zbolim...😂 Kako ste ve??? 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Julcki2020
30.1.2020 22:46:41   
MacB
Midva sva šla danes oddat kri in urin. Ker je v tistem prostoru, kjer se čaka na laboratorij, slabo prezračevanje pa gužva, sem šel jaz z njo za primer, če bi morala čakat, sicer bilo 19 ljudi pred nama a sva čakala pred vrati, ker so imeii le ta odprta. Folk pač kašlja in kiha ter brez občutka do drugih. V glavnem, oddala sva vse, v torek pa kontrola. Upava, da bo mali/mala v torek končno tako obrnjena, da se bo videl spol pa da bo nasploh bolj kooperativen, do zaj je še vsakič spal in se ni pustil motit, kljub temu da smo drmali, da ga zbudimo. Naša je v redu, le izjemno utrujena. Za vikende je v redu, med tednom pa je po službi čisto neuporabna, pač utrujena nenormalno. Ji ne težim, ni pa je fajn take gledat, ker če bo tako do konca nosečnosti, pol bo res boga.

Hope, mogoče maš presuh zrak v službi ali doma.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Julcki2020
30.1.2020 23:24:02   
hope2018
Ja mac b po moje ga imam v sluzbi.... Ko sem prisla v sluzbo sem takoj rekla da sem alergicna postala nanjo kadrkoli pridem mi nekaj manjka hahahaha... Tko da jaa ocitno bo to vzrok hahah sam da ni gripa... Hahaha... 😂😂😂 Jaz nisem zaenkrat nic utrujena edino kar me muci je to daa ne morem vec tako hitro hodit kot pac ce nebi bila noseca ker se prehitro v tem utrudim.... Paa prehranjujem se zelo dolgoo pou ure za malico mi ni dosti hahahha tesko prebavim stvari in si vzamem kar cas se najem potem pa do konca sluzbe jamram da me bo razneslo hahahahahaha😂😂😂😂 vse si vzamem bolj na izi... In mi je vseeno za vse😂🤗😉Ja nas mali je tud pri mirnih  na nuhalni se ni dal motit mirno je spal tud ko ga je dr. Drmil je samo roko cez glavo dal kot da zeli da ga pustimo spati hahahaba....... Nazadnje se je maloo pomigal potem pa spett mir je lahko vse pregledala pa se lulek se je tako dobro videl... Da je bila kar presenecena.... Haha... Zdej je pa ocitno zvecer bolj zivahen ker me brca skoz.... Ko se vlezeeem na kavc...pa v sluzbi me je danes parkrat brcnil.... Kar smesen obcutek med tem ko se ukvarjam s stranko on veselo brca... 😂😂😂😂👌

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Julcki2020
30.1.2020 23:38:30   
Metka234
Veliko čaja z limono in umivat/razkuževat roke, pa bo! ☺
Tudi jaz čakam na pregled drug teden. Po eni strani gre hitro, po drugi se pa kar vleče ta mesec čakanja 😄 Upam da vidita naslednjič spol. Pri meni se sprednji ves čas vrti, drugi je pa bolj miren na UZ. Čutim pa še nič 😔
Upam da utrujenost mine, meni se zdi da je je malo manj vsak teden. 




(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Julcki2020
31.1.2020 7:46:49   
MacB
Hope, očitno ti pomaga pr delu no, se dobr uvaja pa je tok navdušen :D metka ne sekiraj se, midva tudi še ne čutima nič, razen tka občutek kot da čreva delajo hahaha čeprav eni pravijo da je to to na začetku samo ne vem...

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Julcki2020
31.1.2020 9:30:11   
hope2018
Drug teden nas ima kar veliko pregled jupii... Evo jaz oddala urin.... 😉Zdej pa cakaaat dooo pregleedaaaa😂😂


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Julcki2020
1.2.2020 21:16:50   
Anaina
Noseča39 z veseljem ti podarim stvari.. Ti samo javi kdaj boš želela. Si mogoče iz MB?


Uživajte v nosečnosti ker prehitro mine. 😁

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Julcki2020
1.2.2020 23:03:23   
MacB
A slučajno katera ve za dobro trgovino za nosečnice? Moja si je kupila nosečniške hlače mesec dni nazaj v lidlu in so ji počasi že tesne. In sva danes prešnofala btc in rudnik, a nima noben nič pametnega. H&M ima samo na rudniku oddelek za nosečke, a bolj švoh, C&A ima samo preko neta, v trgovini ne več, to je tak tak, ker če ne probaš, ne veš kak ti bo pasalo,...ostalo pa nikjer nič. Greva tudi kamorkoli drugam po SLO, sam da bo moji udobno.

Kar berem po forumih je že kar staro in trgovin ni več. Dve sta (ena na Viču in ena v Šentvidu, a danes nista delale).

< Sporočilo je popravil MacB -- 1.2.2020 23:04:13 >

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Julcki2020
2.2.2020 7:10:52   
noseča39
Anaina super bom zelo vesela in hvaležna..in ja sem iz Mb oziroma bližnje okolice❤. Kako daleč si ti z nosečnostjo?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Julcki2020
2.2.2020 8:47:08   
Bozicka
MabB jst sem si ze nekaj casa nazaj kupla dvoje pajkice v Calzedoniji ( bo vedela kje je to😉) so nosecniske in tam k je prostor za trebuscek rastejo steboj. Tolk so udobne da bi imela komot se za spat. Jih pa lahko komot pokombiniram tudi na oblekce kot na sportno. Kvaliteta je ok, ves cas perem in so top. Samo predlog😉😉. Drugace pa tudi jst ze komaj komaj cakam pregled. Trebuscek ze pridno raste, cutim pa se nic ne😟😟 grem pa v 16 teden tako pravi ginekologinja. Lepo nedeljo vsem

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Julcki2020
2.2.2020 9:14:42   
MacB
Pajkice imamo, božička. Hlače bi rada našla za v službo, ker tam v pajkicah lih ne morš skakat. Hvala, bova šla ob priliki pogledat calzedonio.

< Sporočilo je popravil MacB -- 2.2.2020 9:15:06 >

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Julcki2020
2.2.2020 11:30:37   
Metka234
Menda je še bambini, popek v lj... Ampak meni ne odgovarjajo hlace, kjer so navadne z gumbom, potem pa samo blago gor cez trebuh. Ker me pas od hlac tisci oz moti. Meni je najboljsi model iz hma, kjer hlace samo s sivom preidejo v blago. Mam kr vec istih. 😄 Na dolenjskem kokr js vem nimamo nc razen hm. Jaz vec ali manj skos ene in iste stvari perem in nosim. Ene 6 oblekci/tunik mi je se od prej ok in potem samo menjam. Cim manj nosecniskega mam namen kupit, sploh ce bom samo enkrat rabila. Ampak hlace udobne so pa najbolj pomembne. 

Jaz sem zakorakala v 17. teden in komaaaaj cakam pregled. Zadnjic sem videla s kolegico ki je 2 tedna pred mano in me je kar gledala kaksen trebuh ze imam.Sem pa ravno avto prodala in grem ta teden po novega. Cez dober mesec greva pa vozicek narocit. Joj mi menda jutri dobimo neko novo sodelavko namesto mene haha. Sicer pri nas uvajanje traja konkretno eno leto, ampak mi je vseeno hecno, ker se sploh nisem sla 😄

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Julcki2020
2.2.2020 11:59:49   
Metka234
Sej ne vem ce sm za vprasala ampak a delate keglove vaje? Jaz na zacetku sem pridno vsak dan, zdej ko me pa vcas kr malo spika ko delam in se jih kr bojim delat, da nebi kaj skodilo... A mislite da ce je porod naraven je res tako pomembno da jih delas, da je lazje?

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?