|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
8.3.2019 6:21:00   
suzanaL
Jaz čutim brce (ali pa vsaj živahno "plavanje?") vsak dan, zadnje dni kar čez cel dan (neredno), zvečer pa gotovo. Včeraj dopoldne me je v službi kar matrala. Je zelo močna pri brcanju, kaj šele bo. Moj komaj čaka, da bi tudi sam jo potipal in občutil, ampak še ni čas zgleda. user posted image Pa komaj čakam morfologijo.

moni284 jaz nimam še čisto nič, čeprav mi nekaj stvari obljubljajo drugi (lepe ali grde na koncu ne bo važno, če se bo mudilo in ne bom sama uspela pripraviti) tako, da je moja primarna misel še vedno voziček in upam, da bova ta vikend uspela skupaj z mojim vsaj v pikapolonico it pogledat, da se tudi on prepriča, da ni tako poceni in lahka izbira user posted image

(odgovor članu moni284)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Julijke 2019
8.3.2019 10:21:07   
Noseckamateja24
Mi smo ucer meli  morfologijo vse je  BP,  dojencek pa vztraja pri  skrivanju  spola 🤷‍♂️👶 z nakupovanjem bomo pocakali 😊 

(odgovor članu moni284)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Julijke 2019
8.3.2019 14:48:36   
moni284
A vas fejst firbec matra ko se nevete spol? 😁 Joj mene bi ful zanimalo. Nam so ze na nuhalni rekli, da je po vsej verjetnosti fantek. Potem na nifty so pa tak potrdili fix. 😍
Midva sva samo vozicek narocila, druga se nic nimama. Sej se mamo cas 😂🤗
Bo katera sla mogoce na 3D/4D ultrazvok? Jaz se nevem al bi ali ne, naceloma dobim pri vsakem pregledu slikice..jih mam ze res velik. 

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Julijke 2019
8.3.2019 18:19:32   
Noseckamateja24
Fuuul naju zanima itak bo treba pocakat do naslednjega pregleda morda bova imela sreco😊 nama je vseeno kaj bo samo da je zdravo, si  zeliva jit na 3D priporocajo pa nekje v 26 tednu tako da tudi to  bo za pocakat 😊 


(odgovor članu moni284)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Julijke 2019
9.3.2019 8:35:56   
Aleksandra91
Naju je tudi fulll zanimalo za spol in sem res vesela, da sva izvedela... zdaj pa naj tako ostane, da se ne bo kaj spreminjalo user posted image čeprav mi je za spol čisto vseeno, kaj je, ampak ker bomo stvari nabavljali.... Zaenkrat imava samo voziček in že komaj čakam, da začnem kaj kupovat... čeprav iskreno sploh ne vem kje in kako naj začnem... vrjetno najprej sobica, da bom imela kam cotke za pospravit user posted image


Kako ste kaj aktivne... jaz priznam, da sem se zelo polenilauser posted image ampak ko pridem popoldan iz službe, naredim kosilo in se mi res nič več ne da in samo "obležim".... opažam na telesu, da ni to okej.... user posted image

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Julijke 2019
9.3.2019 9:48:22   
IceLand
Tudi naju je zanimal spol. Ne vem ce bi zdrzala, da ne bi izvedela :) sigurno bova tudi sla na 3D uz, komaj cakam. Tudi jaz sem se polenila, poskusam biti aktivna vsaj 3x na teden pa sem po sluzbi tako zaspana.

Punce, tiste ki cutite otrocka, trenutno sem 19 teden, pocasi bo 20. Vcasih cutim, kateri dan pa tudi ne toliko. Me skrbi. A ve cutite vsakodnevno miganje, ali kdaj tudi ne?


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Julijke 2019
9.3.2019 11:14:54   
Noseckamateja24
Nic ne skrbi 😊  to je use normalno, jaz ga nism cutila veckrat in sem zganjala paniko  brezveze.   Tudi tvoje pocutje ful upliva na otrocka 🤗  




(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Julijke 2019
9.3.2019 11:19:20   
Noseckamateja24
Vsaj  hodis v sluzbo,jaz sem od 6 tedna nosecnosti doma  ker so mi rekli  da  naj pocivam (spontani  julija in  operacija  mat.vratu  septembra)   skuham in poskrbim da  je cisto  za ostalo nimam energije. 🙉🙈


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Julijke 2019
9.3.2019 14:11:49   
moni284
Jaz sem v 19. tednu tudi bolj mal cutila, ne vsak dan. Pocakaj nekje do 22. tedna zna bit kr razlika. 😁 Zdaj je ze res kr konkretno, cedalje bolj 😂 
Zelo malo sem aktivna 😑 sem kr malo jezna na sebe ker se ne spravim. Sem v bolniski ze od decembra in imam res cas, ampak nikakor. Kilogrami in celulit se pa kar nabirajo 😂😂 

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Julijke 2019
9.3.2019 16:28:57   
IceLand
Ja, imate prav. Sem prevec neucakana :) sem ga pa danes prej zacutila in se bolje picutim, ko vem da miga :)

Tudi meni se nabira celulit, ne samo to, se mi zdi da sem se cela razsirila, predvsem boki. Telo se pripravlja na porod pravijo. Mah, bomo ze hujsale, ko bo cas za to hehe 


(odgovor članu moni284)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Julijke 2019
12.3.2019 8:12:39   
Noseckamateja24
  Posjtlice ste mele ze v mislih? Meni so full usec  next to me chicco ... baje da so uredu🙄

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Julijke 2019
12.3.2019 9:40:20   
IceLand
Meni so tudi te všeč.
Potem sem pa po drugi strani študirala, kaj pa navadnja zibelka, da lahko zibaš? Te ne moreš zibat. A to mogoče ni ravno pomembno? Ne vem :)

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Julijke 2019
12.3.2019 12:58:12   
Noseckamateja24
Pojstlica me bolj mika ker je prakticna in manjsa je 🤷‍♂️ zibelka ma tudi svoje prednosti....  ne vem kasna pa je razlika v leziscu ce sploh je...


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Julijke 2019
13.3.2019 16:12:16   
IceLand
Midva se bova verjetno, kar za posteljco odlocila. Drugace pa, morfologijo sva dala cez in sem zelo vesela, da je vse ok :)

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Julijke 2019
14.3.2019 8:20:40   
jojiko
Morfologija je tudi za nami. Vse ok. Brcike že kar fino čutim, tako lep občutek je to....

Mi bomo tudi raje kupili posteljo, se mi zdi vseeno bolj uporabna kot zibka. A ste že začele kupovati okblekice?

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Julijke 2019
14.3.2019 13:58:32   
IceLand
Jaz skos gledam oblekice, pa ne vem a se splača kupiti toliko za prvih par mesecev al ne. Sem razmišljala da kupim, tako kot pravijo tisto najbolj nujno, potem pa sproti vidim kako pa kaj in kaj rabim in kaj malo manj.
Kaj pa ve?

(odgovor članu jojiko)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Julijke 2019
14.3.2019 21:05:35   
moni284
Mi ze imamo cotke ja..in vozicek, vse ostalo pa se ne. Sm ze kr kmalu kupla cotke ker sem vedla spol. Skos  sm si govorila nebom velik kupovala in pretiravala ampak zdej ko gledam se mi zdi prevec vsega 😂🤦‍♀️🤷‍♀️ Pol sm cist not padla..ampak sej se bo porablo..ce ne pri prvem pa pri drugem 🙂

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Julijke 2019
15.3.2019 18:57:12   
Vill
Hej. Sem nova na forumu 😁 zanima me ali ste vse brez kakršnih koli problemov in le uživate v nosečnosti?

Pri meni namreč ni lih tako... Pred nekaj časa sem bila namreč v bolnišnici zaradi krvavitev.... Sedaj imam mirovanje v domači oskrbi... Občasno še vedno malo opazim kri. Diagnoza placenta previa. A ima katera ali je imela (v prejšnjih nosečnostih) podobne probleme? 

(odgovor članu moni284)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Julijke 2019
18.3.2019 11:38:11   
itaMara
Živjo punce,

se opravičujem, ker takole vpadam. Sem mamica 16m staremu škratu in spet v pričakovanju :) Malčki (beri sploh plenice) so kar izdatek, zato želim deliti z vami en podatek.
Obstaja brezplačna univerzalna kartica, ki ti vrne nekaj denarja od nakupa v za nas aktualnem Babycentru, DM, Mullerju in še mnogo ostalih trgovinah.
Sama sem bila skeptična, ampak ko sem jo začela uporabljat, sem res dobila nazaj denar, brez vložka kot nekateri pišejo, da moraš ne vem koliko plačat, da dobiš potem nazaj, ni res!).
Če katero zanima kako in kaj, naj mi piše sporočilo, da ne razglabljamo tu o tem. Vse dobronamerno :)

Sedaj pa vse pobožat trebuščkeuser posted image

(odgovor članu Vill)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Julijke 2019
2.4.2019 11:53:16   
IceLand

Živijo punce,

Kako ste kaj, kako poteka nosečnost ste vse ok? :)
Midva trenutno urejama sobico, cotk že imam veliko če ne bom pa še sproti kupila.
Mali že brca, včasih bolj, včasih manj. Ali si gibe otroka že štejete?

Vill žal mi je za tvoje problem pri nosečnosti. Kako se počutiš sedaj? Boš morala mirovati do konca nosečnosti_?

(odgovor članu Vill)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Julijke 2019
3.4.2019 7:33:28   
Noseckamateja24
 Nic se nimam pripravljeno, sploh ne vem kje naj se lotim 🙄 moj brca ampak se mi zdi manj intenziuno. Baje da je to normalno v 25. tednu zaradi plodovnice,zato ne stejem ker se mi zdi skoda  obremenjevat. Ko bo cas  za to bom stela 🙃🙃🌞🌞


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Julijke 2019
3.4.2019 10:39:16   
Aleksandra91
Punce pozdravljene...
Se javljam po 100 letih... Meni gre čas čisto prehitro in sploh več ne dohajam vse kar se dogaja....
K sreči sem še toliko, da lahko hodim v službo, ko pridem domov pripravim kosilo in razne obveznosti in je dneva konec.... pa je okoli tudi teden.... in kar naenkrat sem v 26. tednu in potem se zavem, da še dobra 2 meseca in bo vsega konec.... Po eni strani se fuuulll veselim, po drugi strani me je strah....


Kako ste ve? Že imate vse za otročka? Midva imava nekaj čisto malega cotk, voziček + lupinco in posteljico... ostalo nič....


Počasi bo potrebno tudi začeti urejati pravne zadeve, že imate to kaj urejeno/pripravljeno?


V petek imam kontrolo pri svoji G, ampak že vem, da UZja ne bo delala, pač pa samo pogovor in kri + urin.... Sva se pa naročila na 3d/4d k dr. Levakovi, ki ga imava konec meseca in že komaj, komaj čakam user posted image


Kako ste kaj s kilogrami? :)

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Julijke 2019
3.4.2019 11:29:35   
IceLand
Aleksandra91 ja res gre hitro čas. Jaz sem kar navdušena, po eni strani se vesleim, po drugi sem pa malo živčna poroda in bolečin. Ne vem zakaj od nekdaj me je tega strah.
Jaz sem drugače v 23 tednu in sem se nazadnje tehtala 2 ali 3 tedne nazaj in sem že imela 5 kg viška, sklepam, da jih imam zdaj že 7 kg ali več. Moram zamenjati baterije na tehtnici, da bo ponovno delala, pa se raje temu izmikam hehe :) :) kako ste pa ostale?

Midva imava že vse, cotke, voziček, lupinico, kupit še morava banjico in zibelko/posteljico ter opremiti otroško sobo kjer bom imela previjalno mizo in takšne zadeve. Se že pa veselim deokracije sobice.

Me pa skrbijo ti gibi, sedaj že dva dni čutim malo manj kot po navadi… ne vem a je to normalno ali ne.. po moje sem preveč panična.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Julijke 2019
3.4.2019 11:36:16   
Noseckamateja24
Meni se je isto dogajalo in se vedno se, Pušenjak pravi da je to vse normalno,pomembno je da ga cutis vsak dan vsaj toliko 😊 ista sem kot ti in sem prebrala ze use mozne forume in strani  o tem  ker sm ze tako paniko zganjala da  ni blo vec normalno 😏 en lep pozdraucek za vse 🤗


(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Julijke 2019
3.4.2019 12:30:52   
IceLand
Noseckamateja24 hvala za tole. Ker včasih sem res preveč paničnauser posted image

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?