|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
18.4.2019 6:15:47   
Noseckamateja24
Za otrjevanje sem pila Magnesol 2x na dan pa zmern pocitek in se zmerla mi je mat.vrat  tko da se naredi "neumno" in kar pejdi v porodnisnico in naj te pregledajo😊   pritisk vsaj mojem primeru je zdej ceu  bau bau 🙄. Vcasih se mi zdi  da paniko naredijo za brez veze.Danes grem pa na 3d koomi cakam da vidim  kdo se skriva notri 🤗

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 426
18.4.2019 8:31:39   
Aleksandra91
IceLand - meni je maserka oz. fizioterapevtka rekla, da sem najverjetneje dvignila nekaj težkega, ali pa naredila gib, ki ga ne bi smela... Je pa danes mogoče maloo boljše. Jaz res upam, da se počasi uredi, ali pa vsaj omili tale bolečina, ker vama povem, da sem čisto obupana in brezvoljna postala... Počutim se totalno nekoristno user posted image nič ne morem delati normalno.. ne hoditi, ne sedeti, ne ležati, ne obračati se ponoči, ne delati gospodinjskih opravil, ma nič... da sem včeraj prav imela neke momente in se jokala v eno... na koncu se mi je moj smejal, da ni tak hudo, da pretiravam in naj neham... Očitno me je nekaj prijelo user posted image luna mogoče user posted image

Glede otrdevanja jaz začnem opažat proti koncu službe in pa doma, da mi v roku 1 ure naenkrat začne otrdevat in mi otrdi za par sekund (max. minutko), nato pa popusti, ampak to en za drugim, zagotovo 5-8x. Magnezij jemljem 2x dnevno - zjutraj Magnesol, ko pridem domou pa vzamem Magnex tabletko... Je pa baje to normalno, ampak je neprijeten občutek...

Popek imam še zaenkrat vredu, razen ko se mali postavi v čuden položaj mi ga ven rine user posted image No pa kr naj ostane notri!

Meni se je tudi apetit okrepil zadnje čase, upam, da zdaj na koncu ne bom dobila še enkrat toliko gor kg user posted image

Noseckamateja poročaj kako bo na 3d, jaz ga imam naslednji teden in že komaj čakam, da ga (jo?) vidim user posted image

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 427
18.4.2019 23:35:46   
Noseckamateja24
Ena zelo lepa izkusnja 😍 ni mi žal  centa. Dobila sva slikce na usb in izvedela sva spol 😊   toplo priporocam  ce je kasna v dvomih bi sla ali ne 💖   bila sva pa v ZD DRAVLJE 😊

Neposredna povezava do sporočila: 428
19.4.2019 8:06:44   
Aleksandra91
Super, samo da sta zadovoljna! user posted image

Midva greva tudi naslednji teden in že komaj čakava oba, da vidiva najino pikico user posted image upam, da se bo lepo pokazal in pa da še enkrat potrdi spol, da lahko potem še zadnje stvari nakupim, čeprav zagotovo ne veš do zadnjega user posted image

(odgovor članu Noseckamateja24)
Neposredna povezava do sporočila: 429
19.4.2019 11:15:58   
Noseckamateja24
Sva mela res sreco da smo vidli obrazek, prstke 💕😊😊 mi je slo kar na jok 😭 komaj cakam da pride na svet.  Vrjamem da komaj cakas in ti zelim  uzivanje v gledanju pikice 😊😊

Neposredna povezava do sporočila: 430
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:

Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Okrevanje po carskem rezu
video
Nekaterim nosečnicam zaradi različnih razlogov že v naprej napovedo carski rez, nekatere ste z njim soočene ob porodu. K...

pirhi
Lelly28 RR

na kakšen način barvate pirhe?