|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijpozdravljene punce😉
28.10.2018 20:07:45   
asruu
Pozdravljene.
Tudi nam se je pokazal +. Zelo zaželjen, vendar s toliko strahu, da skoraj dihat ne morem. Imamo že enega fanta, aprila pa smo imeli ss.
Skrbijo me rahle bolečine v predelu jajčnikov, rahle vrtoglavice in slabo počutje, ni bruhanja, le eno tako švoh/mravlinčasto počutje po celem telesu, malce meglen vid. V ustih imam skos kiselkast okus, tudi hrana ima vsa isti okus.. V prvi nosečnosti nisem imela nobenih izrazitih znakov, v drugi se je v tednu pojavila krvavitev in rahle bolečine. Zdaj pa me tej znaki samo psihirajo. Kakšno je pa kaj vaše počutje?

Pa srečno vsem mamicam in srčkom.

(odgovor članu Mamagalama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijčki 2019
29.10.2018 12:52:01   
Menika
Pozdravljene, tudi mi smo zagledali plusek..naredila dva različna testa, tako da upajmo da je to to..   upam, da bo vse v redu.. doma že imamo 15 mesečnika ;)  pdp bi naj bil v začetku julija.. je katera že tudi med  julijčki 2019?? 

(odgovor članu bimba81)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijčki 2019
29.10.2018 21:43:36   
VVVVV
Heeej. See ena več :)) trenutno sem v 9 tednu in imam pregled šele 6.11:) se vedno nisem dojela, da sem noseča... :) ker njmam nobenih posebnih znakov.. Kot jih omenjate.. Slabost in podobno... Ampak ko sem zagledala +, sem postala najbolj srečna. Sedaj čakam samo na potrditev, da je vse ok. :) in dnevi kar ne grejo in ne grejo.. Do prvega pregleda. 

(odgovor članu Menika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijčki 2019
30.10.2018 5:39:08   
PozitivnaAnci
Hojla. Evo se ponovno javljam. Dva tedna nazaj na petek sem jokala kot zmesana ker zaradi krcev in krvavitev ocitno nekaj ni bilo ok. Tudi gv naj bi bila premajhna itd... jokala sem ker sem ocitno splavljevala... vsaj tako sem si jaz to tolmacla. Vse do srede sem imela v mislih ok, to je to. Ocitno n e bo zdj nic.V sredo sem odsla v tem duhu in razmisljanju k svojem ginekologu. Zagledala sva vecjo gv, in ko mu razlagam da sem nehala jemati hormonske tablete ker sem vseeno krvavela in imela mocne krce... sok. Slisal se je utrip. Noroooo. V petek sem jokala kot dez da je to to. Dala sem roke gor. Res sem si mislila da boljse da zdj splavim ce neki ni ok... no potem pa tole. Bolniska takoj zaradi grozujocega splava. V ponedeljek me caka pregled k naj bi bila v 8.tednu. No po mojih izracunih bi mogla bit v 10. Kakorkoli drzim pesti za vse nas da bodo junijcki pravi korenjaki❤️

(odgovor članu VVVVV)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijčki 2019
30.10.2018 5:40:37   
PozitivnaAnci
Asruu tudi jaz nisem  imela v prvi nosecnosti tok tezav... no sem imela tezave z zgago in slabostjo. Tu pa so zdj se krci krvavitve... noro uglavnem. Spikanje kljuvanje v predelu jajcnikov... v katerem tednu si?

(odgovor članu VVVVV)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijčki 2019
30.10.2018 7:34:07   
Menika
Zelim si, da bi vsem mamicam potekala nosecnost brez težav, v prvo tudi sama nisem imela težav, sedaj občutim le krče.. upam da bo kljub krčem vse v redu.. lepo odštevanje do prvih pregledov vam želim..:) sama imam pregled komaj 27.11.. upam da zdržim do takrat .. 😁

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijčki 2019
30.10.2018 8:13:08   
petykaaa
Oiila! Javla se še ena nosečkauser posted image user posted image . Sem v 8 tednu prvi pregled pri ginekologu imam 14.11. Na internetu mam izračun dpd 13.6.
Bo moj prvi otrokuser posted image . Mene matrajo taki krči in križ da včasih ne čutim nog oz. mi odpovejo kot da niso moje noge. Kar se tiče pa slabosti je prisotna najbol zvečer ko se uležem v posteljo mam edino srečo, da ne bruham.

Lep pozdravček vsem nosečkamuser posted image

(odgovor članu Menika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijčki 2019
30.10.2018 9:19:14   
asruu
Pozdravljene.

Evo, moje bolečine v predelu jajčnikov so se umirile, imam pa mravljinčaste noge in sem cela švoh. rahle vrtoglavice še vedno, tudi malo slabši vid. Zdaj mi je že kar panika, sem bila na pregledu in je potrjena nosečnost, za srček je še prekmalu. Kri je dobra, tako, da ne vem od kje sedaj te beden občutek v glavi..ni ne slabost, ne vrtoglavica..kot en pritisk.. Se to res ne dogaja nobeni? Jaz že razmišljam, da sem mogoče v depresiji, kak paničen napad, saj bi ravno v tem tednu mogla rodit aprila splavljeno dete. Mogoče je res le vseh skrbi in strahov preveč. rada bi se veselila, pa se ne upam. Polna glava. Vse je narobe, le nosečniških simptomov nimam.
Nosečke..srečno prav vsem. Bodimo močne in zdrave.

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijčki 2019
1.11.2018 6:51:33   
FirstTimeMom2016
Se ena nosecka.Sem bila ze v skupini marcevke 2019, pa se zal ni izslo.Trenutno sem v 7. tednu nosecnosti in imam prvi pregled 12.11., ko dopolnim tocno 8t.Malo me je strah da bo spet kaj narobe, ampak upam da se sedaj vse ok iztece.Komaj cakam na pregled, se 1,5t...

(odgovor članu asruu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijčki 2019
1.11.2018 7:51:44   
Menika
Pozdravljene, prebiram vaše komentarje in kar nekajkrat se je zgodilo, da pišete, da se žal ni išlo..  ne predstavljam, kako se počutite, sočustvujem z vami 😣 Me pa zanima  če ste že prej imele kakšne znake oz bolečine in se je potem zgodil ss.. Sama sem zanosila sedaj drugič, oboje s prvim nezaščitenim odnosom... sedaj v drugo sem bolj panična.. trenutno imam krče, katerih v prvi nosečnosti nisem imela, sem brez krvavitev ..  vendar me je strah..  počivam koliko se da polek 15. mesečnika...  Hvala za vse komentarje.. pregled imam komaj 27.11 in upam da bo takrat vse vredu z mojo pikico :) 

(odgovor članu FirstTimeMom2016)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijčki 2019
13.11.2018 6:29:44   
FirstTimeMom2016
Včeraj sem imela prvi pregled pri točno 8 tednih in dr. ni videla utripa :(Upam da se mi ne bo ponovila avgustovska zgodba. Sedaj pa agonija enotedenskega čakanja na ponoven pregled... Upam, da bo ok, ampak imam slab občutek.

(odgovor članu Menika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijčki 2019
13.11.2018 11:44:27   
ema_
Pozdravljene..Danes sem imela prvi pregled, 8t in 2dni.Vse vredu👏 Se je pa zraven nardila se ena vrecka (dvojcka) ampak se ni obdrzalo oz razvilo.Tako da jemljem Dabroston, da se bo scistilo. Drugace sem pa tudi jaz imela v 1.nosecnosti, da ni bilo utripa, cez 2tedna pa je bil.Drzim pesti✊

(odgovor članu FirstTimeMom2016)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijčki 2019
14.11.2018 11:39:29   
VVVVV
Hej. Naši prvi pregledi so že skoraj mimo.kdaj imate pa kaj nuhalno? Jaz jo imam naslednji cetrtek, prejšnji teden pa sem šla dati še kri za dvohormoski pregled. Se je katera odločila tudi za to?

(odgovor članu ema_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijčki 2019
14.11.2018 12:37:29   
FirstTimeMom2016


IZVIRNO SPOROČILO: ema_

Pozdravljene..Danes sem imela prvi pregled, 8t in 2dni.Vse vredu👏 Se je pa zraven nardila se ena vrecka (dvojcka) ampak se ni obdrzalo oz razvilo.Tako da jemljem Dabroston, da se bo scistilo. Drugace sem pa tudi jaz imela v 1.nosecnosti, da ni bilo utripa, cez 2tedna pa je bil.Drzim pesti✊



Pro koliko tednih pa ti niso zaznali utripa? Mene skrbi, ker bi morala biti noseča že 8 tednov in bi se utrip skoraj mogel videti. 

(odgovor članu ema_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijčki 2019
14.11.2018 20:37:13   
ema_
Mislim da je bilo 7t ali pa kaksen dan manj.Je pa slo za kasnejso ovulacijo zaradi jemanja klomifena.Upam da se bo srcek videl in slisal na naslednjem pregledu.Sem imela ss maja, tako da te cisto razumem, kako se pocutis✊

(odgovor članu FirstTimeMom2016)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijčki 2019
9.12.2018 15:43:51   
Rakunika
Zdravo punce, sem se odločila, da se vam pridružim. Prvič pričakujemo 8.6. 2019 in zaenkrat vse super. Tudi jaz bi prosila za sprejem v fb skupinico.Pazite nase, lp

(odgovor članu ema_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.