|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:11:23   
skokica01
Bo treba... pa ne vem kaj... pice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:15:17   
1vetrnica
Lohk tud drink po službi, ali med malico, tudi pica je ok, odvisno od tega kakšen kolektiv ste, pa kakšna plača je bilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:16:13   
M1987
Komu pa častiš? user posted image  jaz vidim da ponavdi kako pecivo prinesjo in pa pijača... pa ne pretiravat user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:16:17   
fragola
ti kar držisi plačo! ne že zapravljat!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:20:23   
skokica01
Tole sicer ni moja prva služba, ampak tukaj se mi zdi, da vsi pričakujejo, da jih bom malo počastila. Do zdaj tega res nisem nikoli počela. Prej ob odhodu iz firme, čeprav se mi zdi to še bolj brez vezna fora, kot ta da častiš ob prvi plači.
Bom nekaj slastnega naumila.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:23:14   
BUŠICA
ob prvi plači sem častla samo sebe-torbica in zapestnica-za spomin na prvo plačo!

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:27:10   
Anonimen
Pr nas je navada da sodelavce na pivo po šihtu povabiš.user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 15:47:16   
Jessy
Se ne spomnim, če sem kaj častila. Ne vem, če si sploh kaj "dolžna" častiti. Če pa že, potem pa kake piškotke prinesi in naj jih pojedo. Raje sebi kaj privošči!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 16:04:49   
soncece24
Če je samo prva plača v novi službi nič kaj. Za čisto prvo pravo plačo pa pravijo, da jo je treba zapit do daske user posted image user posted image Ko je moj začel delat pred davnimi leti user posted image user posted image je bil prvi delovni dan ravno zadnji dan v mesecu in je dobil 10. plačo samo za ta en dan - je bilo točno za gajbo piva user posted image

NO, zdaj pa zares. Če boš kak narezek za malico prinesla bodo čisto zadovoljni vsi po mojem.user posted image

< Sporočilo je popravil soncece24 -- 15.4.2008 16:05:07 >


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 16:19:44   
dulcinea
Zakaj bi pa mogla častit? Jaz nisem niti za prvo plačo, niti v vsaki službi za prvo plačo. No, če pa že hočeš, pa ti predlagam kako pecivo pa kaj za spit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 16:37:43   
Mišni
Pri nas je zadnjič ena prinesla une ta mičkene tortite, mignone. Meni je bilo prav fletno. Itak.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 18:01:45   
cukr07
Jaz nisem za prvo plačo nikogar častila - razen mojga in staršev s sladoledom. Sem si pa za prvo plačo kupila digitalni fotoaparat, tako da si bom to zapomnila za vse življenje.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 18:51:40   
Anonimen
Pr nas je navada da sodelavce na pivo po šihtu povabiš.user posted image


Jaz bi ne imela nic proti.

Mi je boljsa fora od kaksnih hudih peciv.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 18:53:46   
Anonimen
Vsakemu daš eno čokoladno tortico 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 20:20:58   
Astorija
Jaz sem s picami častila, se spomnim, da je bila šefica full navdušena (kao zadnja leto je pri njih to šlo malo v pozabo), in od takrat naprej se pri nas časti za vsak rojstni dan, plačo (no ja prvo plačo ne vsako, da ne bo kdo narobe razumel). Največkrat so pa to pice ali pa tortice, včasih kak narezek pa tudi kitajska je bila že vmes.

Se pa spomnim, da je imel pri nas ko sem častila eden od sodelavcev pripombo: "se mi zdi, da imajo teli naši pripravniki previsoko plačo, da lahko tkole častijo" seveda je bilo mišljeno v šali.

Jaz mislim, da če ne drugega je lepa gesta da častiš kaj ob prvi plači, pa naj bo to pica, pecivo, kava ali pa konec koncev pivo.

Sicer so pa pri nas doma vedno govorili, da je potrebno prvo plačo zapiti, ker če jo ne bo naslednja zihr manjšauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 20:29:51   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pr nas je navada da sodelavce na pivo po šihtu povabiš.user posted image


Enako.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 21:49:51   
lelaval
ob prvi plači sem častla samo sebe-torbica in zapestnica-za spomin na prvo plačo!

Si bom zapomnila - in uporabila user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 22:01:29   
Spark
Pri nas je kar velik kolektiv in imamo veliko novih, pa še nikoli ni nihče častil. Nekateri pripravniki častijo ko opravijo pripravniški izpit, ampak to je to. No jaz sem takrat za svojo prvo plačo dala mamici nekaj denarja da naj si kupi nekaj. Ampak se sploh ne spomnim koliko je to bilo, vem da sem ji hotela nekaj kupiti ampak se ne spomnim, kaj je že bilo, pa sem ji kar dala denar, da si sama to kupi. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
15.4.2008 22:03:11   
Anonimen
ob prvi plači sem častla samo sebe-torbica in zapestnica-za spomin na prvo plačo!


Ta je najboljsa :).

Jaz si nisem castila nic...je bila placa komaj kaj vecja od stipendije user posted image , se prakticno ni poznalo user posted image .

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj se časti za prvo plačo?
8.11.2017 11:03:38   
primorskipršut
KRAŠKI PRŠUT + PIVO!

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?