|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšen je vaš libido?
5.6.2011 17:16:29   
Anonimen
moj je grozno visok. to pomeni da stalno mislim na sex, čez cel dan. otroke imava majhne, tako da odpade sex čez dan. večeri so pa najini, za vse kar se mi (nama) nabere čez danuser posted image
ne vem, vedno ni bilo tako. kaj se zdaj dogaja že lep čas ne vem razložit. a pride do takega obdobja? saj me ne moti, prej nasprotno. spet se mi mešauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 17:32:20   
Anonimen
Bodi srečna, moj je na dnu. Nimam nobene želje do sexa. Razloga ne poznam, tablet ne jemljem(kontracepcijskih), pa vseeno ne vem zakaj je tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 18:32:34   
josephine27
pri meni zelo niha. pride obdobje ko bi skoz in obdobje ko še pomislim ne na seks.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 18:44:26   
Anonimen
no saj ravno to me zanima, ker je pri meni tudi nihal kar je tudi normalno. npr. v času ovulacije je libido povečan pa spet pade itn. zdaj pa je skoz visok, vsak dan, cel mesec, dva, tri. imam občutek da več sexa producira še več sexa.

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 19:57:46   
Anonimen
Moj je tudi velik in tudi različen glede na obdobja v ciklusu.. Če nimam kontracepcija se mi pa čist trga.. Žal je moj libido večji od moževega... user posted image user posted image

Zakaj se mi zdi, da se vedno najdejo taki skupaj.. ali moški bi, pa žena ne ali obratno.. In vemo kam to vodi.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 20:55:19   
Anonimen
Pri men tako ekstremno ne niha, imam kar visok libido čez celo leto. Ponavadi rabim enodnevno pauzo na 3-4 dni sexa.
Poleti se mi pa spipa in bi lahko sexala cel dan. Lansko poletje je bilo uuuuf... noro !!!!user posted image Za vikende sva po malem sexala cel dan, brez da bi nama prišlo, pol pa sva imela večerni maratonuser posted image . Imava tudi majhnega otroka, pa sva ulovila tistih par minut, kar naju je palilo do večera.
Ponavadi sva udarila kvikija zjutraj pred službo. Ko sva pri kavi samo omenila, kako je bilo prejšnji večer, sva letela v kopalnicouser posted image .

In sedaj se spet veselim vročih večerov na terasiuser posted image ....ja, najina terasa je zakonuser posted image

sex...sex z mojimuser posted image je zakon.....ja, me pipa, ampak je klinčeva menstruacija na vidiku. Upam, da bo do jutri počakalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 23:14:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moj je tudi velik in tudi različen glede na obdobja v ciklusu.. Če nimam kontracepcija se mi pa čist trga.. Žal je moj libido večji od moževega... user posted image user posted image

Zakaj se mi zdi, da se vedno najdejo taki skupaj.. ali moški bi, pa žena ne ali obratno.. In vemo kam to vodi.. user posted image



zakaj? Ravno zarad tega, ker je tako. Pri meni opažam, da ko bi jaz nonstop, mojemu ni, ko pa meni ni, pa bi onuser posted image ...Tisto noro, enako poželenje je po mojem v prvih letih bolj, potem se umiriuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšen je vaš libido?
5.6.2011 23:15:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. imam občutek da več sexa producira še več sexa.



dokazanouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšen je vaš libido?
6.6.2011 10:44:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


user posted image ...Tisto noro, enako poželenje je po mojem v prvih letih bolj, potem se umiriuser posted image



ne, ravno obratno. pri nama se je spipalo zdaj po 2 otrocih in 10 letih skupnega življenja. je vedno bilo noro, zdaj pa je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšen je vaš libido?
6.6.2011 10:53:19   
november2010

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. imam občutek da več sexa producira še več sexa.



dokazanouser posted image


se strinjam.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšen je vaš libido?
6.6.2011 22:16:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


user posted image ...Tisto noro, enako poželenje je po mojem v prvih letih bolj, potem se umiriuser posted image



ne, ravno obratno. pri nama se je spipalo zdaj po 2 otrocih in 10 letih skupnega življenja. je vedno bilo noro, zdaj pa je user posted image



super...ampak slejkoprej se umiri...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšen je vaš libido?
6.6.2011 22:51:40   
aknela123
zakaj pa vsi pišete pod anonimno?
naj vas samo spomnim, da to berejo mamice, ki po celodnevnem divjanju v službi, potem z dvema majhnima otrokoma, po dveh pralnih strojih speglanih cunj, skuhanem kosilu, očiščenih tleh od bruhanja tamlajšega otroka in tarnanjem nad bolečinami v ušesu starejšega otroka okrog polnoči samo padejo v posteljo. mislite, da vam one res verjamejo, anonimneži?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 10:27:55   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

mislite, da vam one res verjamejo, anonimneži?




Zakaj pa bi nam "one" morale verjeti oz. ne verjeti? Spadam med te "one" in kljub temu imam visok libidouser posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 10:42:19   
alda
si ga še nisem zmerila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 10:49:46   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: alda

si ga še nisem zmerila user posted image user posted image user posted image



kljub temu bi morala vedeti kolikšen jeuser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 11:27:38   
alda
niha niha, zato rabim ga zmerit in povprečje izračunat, da se vem postavit v pravo vrsto user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil alda -- 7.6.2011 11:30:58 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 11:38:24   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

zakaj pa vsi pišete pod anonimno?
naj vas samo spomnim, da to berejo mamice, ki po celodnevnem divjanju v službi, potem z dvema majhnima otrokoma, po dveh pralnih strojih speglanih cunj, skuhanem kosilu, očiščenih tleh od bruhanja tamlajšega otroka in tarnanjem nad bolečinami v ušesu starejšega otroka okrog polnoči samo padejo v posteljo. mislite, da vam one res verjamejo, anonimneži?



Pišejo pod anonimno zato, ker se je tako lažje zlagat, ohraniti čist obraz - imena ne moreš onečastiti, če to ne obstaja, če so vsi anonimneži, koga potem konkretno označiti za lažnivca???

Resnica je seveda malo drugačna - niti vse divjajo v službi, niti imajo vse dva otroka (nekatere celo 3-4), niti vse perejo in peglajo dnevno 2 stroja umazanih cunj, niti vse jejo (treba je ostat fit ali pa so na ločevalni dieti, zaradi presežka kilogramov) oziroma kuhajo kosilo (obstaja džank fud, mizica pogrni se in ostale čarobne palčke), tako kot vsi otroci hkrati ne bruhajo in ne tarnajo nad vnetim ušesom. In ene celo vstanejo ob polnoči iz postelje - ravnokar so "padle", pa si grejo prižgat en čik. Bojda paše potem, čeprav sam tega nikoli nisem razumel.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 15:31:54   
Anonimen
Mogoče pod anonimna zato, ker me nekateri po dolgih letih na forumu dejansko prepoznajo, znanci iz kraja.. in ne bi ravno vsem razlagali o svojem libidu!!!

In kaj mislite, da če ve nimate libida in se vam nikoli ne da sexat, da so pa zdaj vse ženske take ali kaj? Ne, nekatere imamo otroke in nismo samo mame, ampak tudi ŽENE (ker nekatere na to pozabljajo, ko dobijo otroka) in se nam dejansko da sexat, pogosto!!!

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 16:40:10   
mika
Resnica je seveda malo drugačna - niti vse divjajo v službi, niti imajo vse dva otroka (nekatere celo 3-4), niti vse perejo in peglajo dnevno 2 stroja umazanih cunj, niti vse jejo (treba je ostat fit ali pa so na ločevalni dieti, zaradi presežka kilogramov) oziroma kuhajo kosilo (obstaja džank fud, mizica pogrni se in ostale čarobne palčke), tako kot vsi otroci hkrati ne bruhajo in ne tarnajo nad vnetim ušesom. In ene celo vstanejo ob polnoči iz postelje - ravnokar so "padle", pa si grejo prižgat en čik. Bojda paše potem, čeprav sam tega nikoli nisem razumel.


Kaj je potem bolje žrtvovati sex za gospodinjstvo ali gospodinjstvo za sex?user posted image


(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 16:41:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoče pod anonimna zato, ker me nekateri po dolgih letih na forumu dejansko prepoznajo, znanci iz kraja.. in ne bi ravno vsem razlagali o svojem libidu!!!

In kaj mislite, da če ve nimate libida in se vam nikoli ne da sexat, da so pa zdaj vse ženske take ali kaj? Ne, nekatere imamo otroke in nismo samo mame, ampak tudi ŽENE (ker nekatere na to pozabljajo, ko dobijo otroka) in se nam dejansko da sexat, pogosto!!!



podpis

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kakšen je vaš libido?
7.6.2011 18:35:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoče pod anonimna zato, ker me nekateri po dolgih letih na forumu dejansko prepoznajo, znanci iz kraja.. in ne bi ravno vsem razlagali o svojem libidu!!!

In kaj mislite, da če ve nimate libida in se vam nikoli ne da sexat, da so pa zdaj vse ženske take ali kaj? Ne, nekatere imamo otroke in nismo samo mame, ampak tudi ŽENE (ker nekatere na to pozabljajo, ko dobijo otroka) in se nam dejansko da sexat, pogosto!!!



podpis




še en podpis od ene pohotne mameuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kakšen je vaš libido?
9.6.2011 11:19:04   
devo
Včasih vre, včasih pa se mi še premaknit ne da user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kakšen je vaš libido?
9.6.2011 11:29:53   
uškinamama
šta se mora nije teško user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kakšen je vaš libido?
9.6.2011 11:42:47   
devo
Tako je user posted image .

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kakšen je vaš libido?
19.6.2011 13:43:05   
ronja
Različnen. Na splošno mam rada seks, ampak so pa obdobja, ko mi ne paše toliko - recimo kadar sem bolana ali mi je skoz slabo. Ne da me takrat ne bi mogel pripravit do tega (me pač predobro pozna;), ampak sama pa takrat zelo verjetno ne bom dala pobude.

imam občutek da več sexa producira še več sexa.

To za ženske na splošno drži.

Po pravici povedano, ne bi želela živet z nekom, ki bi imel ne glede na okoliščine vedno enak libido - da bi mu bilo vseeno, če je njegov otrok resno bolan, da ga nikoli nič ne skrbi, da nikoli ne razmišlja še o čem drugem, ne samo o seksu. Pa čeprav imam seks rada. Ampak imam rada tudi kaj drugega. In ne mislim, da se s seksom vse reši. In mi je všeč, če sem lahko odprta in povem, kaj me muči in ne vodi vsak objem v seks, če pač ni tako razpoloženje.

Sicer pa mislim, da pri večini normalno čustveno razvitih ljudi libido niha glede na okoliščine. Ko smo zmatrani/žalostni/zaskrbljeni, nam paše manj, ko vse laufa, smo ko zajčki;). problem je samo v samorefleksiji, ker ljudje pozabljajo, da so bili tudi sami kdaj na drugi strani in potem to druge frustrira, ker pač prvi opisujejo, kot da je tako že celo življenje. Če je kdo tak, da mu je za vse ravno ko kosovo polje in bi ves čas samo seksal, pa mislim, da mu ni za zavidat - tak človek po moje ne premore ne vem koliko empatije...
Midva zdaj seksava neprimerno manj kot prva leta - takrat sva vsaj 2-3x na dan, zdaj pa recimo v povprečju tolikokrat na teden. Pa sem zdaj bolj srečna, čeprav imam še vedno enako rada seks. Ampak ni samo to, kar je v odnosu fajnuser posted image . Če bi pa imela iste okoliščine kot takrat oz. kadar se pojavijo, je pa spet enako. Ampak z dvema malima pač nimaš prostih popoldnevov, pa ko so bolni in se zbujajo, ti tudi to ne pade na pamet (oz. če ti, te hitro umirijo, ko ti 3. pridejo v posteljo;)).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?