|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako shujšati 50 kg???
18.2.2009 12:10:20   
Poka
50 kg je huda teža, ampak vse se da, če imaš voljo. Najbolje pa je najt strokovnjaka, ki ti bo pri tem pomagal, da ne obupaš. Z dietami sigurno obupaš...

Ker gre za 50 kg viška, bom rekla, da mogoče ločevalna ni slaba za motivacijo, ker gre hitro dol, ampak definitivno je pa to zelo nezdravo hujšanje. Obvezno je treba spremenit način življenja, preranjevanja... Dolgoročno pa to ne bo šlo.

Jaz sem enkrat že shujšala 10 kg in je bilo ful težko - ampak samo na začetku. Potem padeš not in ti je všeč. Sem pa res zjutraj tekla, zvečer fitnes, delo je bilo pa bolj fizično, pa jedla sem točno po jedilniku, ki si ga pa sreča znam sama napisat.

Bilo je pa težko, ker nisem nagnjena k temu, da bi šlo vse na hitro. Sama npr. se težko odpovem junk foodu, sladkarijam itd... na splošno pojem ful veliko. Stradanje sicr tu ni rešitev, pri meni je bilo vedno tako, da sem pol dobila več gor, kot pa prej izgubila.

Moraš se pa dobesedno zaljubit v šport. Solate, sadje, meso ti morajo postat najljubša jed (najhuje se je meni zdelo rezanje zelenjave, tehtanje, žvečenje cele sklede solate, ki jo ješ 45 minut... vsake 3 ure...) Ampak rezultat so nič celulita, neohlapna koža, ful dobro počutje, enim je motivacija tud to da jih tipi gledajo, koža se ti ful popravi, mlajši zgledaš... Ampak rabiš pa veliko moralne podpore.

Aja, -2 kg pri tej težini nič... Žal je to samo še voda zaenkrat... Ko bo -10, pol je razlog za veselje. Pri meni niha teža za 2 kg, npr. če jih na hitro izgubim jih bom tudi dobila nazaj, razen če se tega previdno in načrtno lotim...

(odgovor članu patyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 9:41:43   
mojamura
No naj še jaz napišem svoje mnenje. Vem, da veliko RR-jevcev pozna mojo zgodbo, ampak jo bom povedala tokrat na malo drugačen način.
Ker sem močnejše konstrukcije sem imela že od nekdaj recino več kg kot moje sošolke iz OŠ, čeprav, ko zdaj gledam tiste slike, res nisem bila debela. Mama mi je doma nonstop govorila o teži....meni je pa šlo vse skupaj to že pošteno na živce. od 13. do 15. leta ni minil skoraj dan ko ne bi naredila kakih 100 trebušnjakov 50 sklecev....in divje plesala ob glasbi kakšno uro. Seveda se je to poznalo na moji postavi. Nato sem šla v srednjo šolo in kljub občasnim pizzam pomfrijem imela kar ok postavo.
Ko sem bila stara 20 let sem prvič rodila, v tisti nosečnosti sem se zredila za 30 kg - katere nisem in nisem mogla zgubiti.

Moj največji problem je bil v tem, da jaz nisem imela nikoli težav s samozavestjo - nikoli se nisem smatrala za debelo. Pri tridesetih so se začele tudi zdravstvene težave. Včasihko em šla mimo kake steklene stavbe in takrat visela svoj odsev v oknu....me je kar srh spreletel....ampaak spet sem sama sebi tupila: eh, pa saj nisem tako debela. Problemi so se pojavljali tudi z nakupom garderobe, ker nisem in nisem našla stvari, ki bi mi bile prav in všeč. Klik mi je naredilo v glavi, ko sem šla pomerjat v eni trgovini bluzo....kabina je bila vsa v ogledalih....videla sem ves špeh na hrbtu, moje ogromne roke in stegna....celulit, pa kakšen trebuh in tazadnjo sem imela....kriza.
To je bilo lani 6.januarja. Naslednjega dne sem prebrala knjigo Jem torej hujšam - od montignaca. Od takrat se prehranjujem po njem. Kile so šle na začetku kar hitro ...zdaj pa malo bolj počasi dol, ampak grejo. In kar vztrajam - saj to je osnova, voljain disciplina.
Moj zastavljeni cilj je -45 kg, koliko sem uspela shujšat pa vidiš v mojem podpisu.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 11:07:42   
Poka
Jaz bom rekla BRAVO vsem, ki jim je uspelo dosečt cilj, ne glede na to, na kak način. Montignac - ja, sem ga jaz prebrala v najstniških letih tudi, pa se mi je fajn zdelo... Sam fora montignaca je to, da je to dieta, ki vsebuje ful preveč beljakovin in je ful škodljiva za ledvice (kak zdravnik, bo lahko to potrdil). veliko mišic izgubiš, teža ki jo izgubljaš je je veliko na račun vode.

Ampak je vseeno fajn, da si dosegla svoj cilj, zdaj je pa tvoja naloga, da to težo obdržiš. In jaz ti ne priporočam montignaca... ker je res katastrofa, ni, da bi to celo življenje. Postopoma začni dodajat več OH, tudi če se malo zrediš, važno je, da vključiš še veliko športa, sploh nekaj, da učvrstiš mišice... Pol itak, ko se telo navadi na določen fatpoint po par letih (zdrave prehrane), se kamot tu in tam prekršiš, pa ne bo nič narobe. Ne pa it spet na pomfri vsak dan nazaj :)))

Aja, drugače pa... Tudi jaz nisem bila nikol suhica, moja mama je pa kot trlica. Sem se ful zredila že na faksu, pa še nimam otrok. pač mi je bilo to tako... nisem se preveč sekirala zaradi tisto mal špehca, sam da je blo kej za pojest user posted image Moja mama je čist drugač, se zna kontrolirat, poleg tega, da sem se jaz mogla prisilit jest zelenjavo. No zdaj je ravno obratno, ful jo imam rada - ne vem, nekaj se zgodi sčasoma... kous spremeniš... In sem pol shujšala, s tem da ker sem pa bivša športnica in sem maserka, pa še znanec je osebni trener, sem vedela kako in  če veš da delaš prav, je lažje. Še vseeno se je pa težko upret kakim sladkarijam, me še zdaj zanese... In sem se tud mal nazaj zredila, me moj vedno spomni user posted image me je pa streh tega (moje lastne osebnosti), da ko bom noseča, da se nebi zredila 30 kg, že zdaj nekako "treniram podzavest", da ne bom preveč jedla...

Pa npr. to ko govorite, da ste se toliko zredile med nosečnostjo - je to če po resnic poveste, ker ste preveč jedle ali to res naredijo hormoni? Namreč, na prvo še imaš vpliv...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 11:32:40   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Pa npr. to ko govorite, da ste se toliko zredile med nosečnostjo - je to če po resnic poveste, ker ste preveč jedle ali to res naredijo hormoni? Namreč, na prvo še imaš vpliv...



vsekakor hrana, preveč sem pojedla. je pa res da sem imela apetit da dol padeš, tega pa  pripisujem hormonom.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 11:38:28   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Pa npr. to ko govorite, da ste se toliko zredile med nosečnostjo - je to če po resnic poveste, ker ste preveč jedle ali to res naredijo hormoni? Namreč, na prvo še imaš vpliv...




hahaha vsekakor to niso hormoni, saj sem se med drugo nosečnostjo zredila le za 2 kile, pa so se mi full luštale tortice pa vso kremno pecivo....pazila sem le, da se nisem zvečer prenažirala, pa da sem pila večinoma le vodo.

pri prvi nosečnosti sem podlegla izjavi: "Zdaj moraš jesti za dva...."


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 11:40:57   
mojamura
aja pa kar se montignaca n mene tiče - je to edini način oz. metoda hujšanja, pri kateri ne stradam - ker sovražim in ne prenašam najbolje vrtoglavic zaradi stradanja in samo stradanje nasploh - pa da ne omenjam jo-jo efekta.

meni monti odgovarja, vem pa da se bom v fazi vzdrževanja teže "pregrešila" in zaradi tega ne bom imela slabe vesti, ker to bodo izjeme in ne pravilo. Siher pa ne bo ta greh pomfri hehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 11:49:34   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Pa npr. to ko govorite, da ste se toliko zredile med nosečnostjo - je to če po resnic poveste, ker ste preveč jedle ali to res naredijo hormoni? Namreč, na prvo še imaš vpliv...




hahaha vsekakor to niso hormoni, saj sem se med drugo nosečnostjo zredila le za 2 kile, pa so se mi full luštale tortice pa vso kremno pecivo....pazila sem le, da se nisem zvečer prenažirala, pa da sem pila večinoma le vodo.

pri prvi nosečnosti sem podlegla izjavi: "Zdaj moraš jesti za dva...."



user posted image user posted image user posted image so mi šle stare tete blazno na živce s to izjavo.
so pa sigurno tudi hormoni krivi za apetit, ker se mi je isto zgodilo, ko sem jedla kontracepcijske tablete. tega sranja nikoli več ne dam vase.  pol je pa sam trma, kolko podležeš temu ali ne, al paziš kaj in koliko ješ al ne....
pa jaz do 25 leta sploh nisem bila debela, zdej pa user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 11:51:19   
mojamura
uf sesil, jaz kontracepcijskih tablet - oz. res tega sranja več nikoli ne bom jemala. Ko sem bila stara 19 sem jih jemala 3 mesece pa sem se zredila 8 kg. Vrgla sem jih in od takrat tega ne jem več.

Sama kemija

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 14:16:28   
Poka
Zanimivo... jaz sem pa shujšala pri kontracepcijskih. Pa se jih večina zredi. Nisem opazila niti kakega povečanja apetita. Ko bom pa noseča, se moram pa odselit daleč stran od tašče... Ona že zdaj misli, da bomo umrli od lakote, ko toliko kuha... user posted image Sigurn bo imela kake fajn nasvete, ja user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako shujšati 50 kg???
19.2.2009 19:56:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Sam fora montignaca je to, da je to dieta, ki vsebuje ful preveč beljakovin in je ful škodljiva za ledvice (kak zdravnik, bo lahko to potrdil). veliko mišic izgubiš, teža ki jo izgubljaš je je veliko na račun vode.



Tole se pa mal motiš. user posted image  Pri Montignacu čisto normalno lahko ješ testenine, riž, palačinke, le da so polnovredni. Tudi kruh ni omejitev (npr. pri zajtrku). Celo sladice in čokolado si lahko privoščiš.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 8:53:21   
Poka
Ja, ampak v drugi fazi hujšanja - ni res? Na dve fazi je Montignac razdeljen, kolikor se spomnim. V prvi fazi sicer vem, da je zajtrk bolj iz OH. Pol pa npr. kosilo je samo pač ena solata pa meso zraven. Brez riža in drugih OH. Zvečer pa itak. To je preveč beljakovin. Povprečen človek, ki se povprečno giba (in tu se jih večina ne niti povprečno), tega ne rabi. In, u, boge ledvice... Beljakovine so hrana za mišice, tako po domač rečeno. Povečano potrebo po teh imajo športniki, ki trenirajo intenzivno vsaj eno uro na dan.

No sej, lej, jaz ne mislim tu nikomur pameti solit, ker vsak sam ve, kaj dela. Dajte vprašat kakega dietetika, pa boste videli, kaj bo rekel. To je dobronameren nasvet, ker vsi vemo, kako je zdravje pomembno  oz. ne, ne vemo, dokler ni posledic. Te je pa težko odpravit.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 10:13:26   
mojamura
v prvi stopnji montignaca lahko ješ polnozrnat kruh za zajtrk z marmelado brezsladokorja, lahko ješ tudi pz testenine

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 10:49:18   
suncicica
ste ze slisale za herbalife hrano. imajo krasen program za hujsanje. ker bistvo diete je da nisi lacen ,in ne dozivljas stresa ob hujsanju.  program je sestavljen iz 5 obrokov, zajterk in vecerja sejk, kosilo je normalno- karkoli pac kuhate,in 2x malica( sadje,jogutr,zemljica-nekaj lahkega).
moj je v slabih 3 mesecih zgubil 25kg. in nikoli ni imel obcutka lakote.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 11:50:11   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

ste ze slisale za herbalife hrano. imajo krasen program za hujsanje. ker bistvo diete je da nisi lacen ,in ne dozivljas stresa ob hujsanju.  program je sestavljen iz 5 obrokov, zajterk in vecerja sejk, kosilo je normalno- karkoli pac kuhate,in 2x malica( sadje,jogutr,zemljica-nekaj lahkega).
moj je v slabih 3 mesecih zgubil 25kg. in nikoli ni imel obcutka lakote.



najprej čestitke tvojemu....ampak vseeno se mi zdi prevelik šok za telo, če izgubiš toliko mase v samo treh mesecih


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 21:50:57   
Marsy
Saj se mi zdi, da na temi hujšanje sodelujete bolj ali manj iste punce. Tako da ne bit hude, ker se mal 'copy-paste' igram. Mogoče bo pa kateri kaj prav prišlo.

Zadnje čase temi 'dojenček' precej debatiramo o hujšanju oz. zdravi prehrani.
Sama se precej ukvarjam z izobraževanjem glede zdravega načina življenja in so me punce zasule z vprašanji. Svoje čase sem se tudi ukvarjala s svetovanjem o prehrani puncam, ki so hodile k meni na aerobiko (sem inštruktorica aerobike, pilatesa in vadbe za nosečke). Pa sem nehala s tem, ko sem šla v 'pravo' službo.
Ker nimam časa vsaki posebej odgovarjat na zelo podobna vprašanja, sem napisala nekaj koristnih informacij in dejstev o prehrani v dveh 'člankih'. Punce so večinoma navdušene nad nasveti in so mi povedale, da na RR obstaja tudi tema hujšanje in da naj se še vam oglasim.

Torej, če bi katera resnično rada storila nekaj dobrega zase ali pa morda ne ve, kje tiči razlog za neuspehe pri hujšanju ipd. ter če kateri mogoče manjka čtiva, se mi oglasite na mail; marsy@volja.net


_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 22:11:53   
Anonimen
Jaz sem po prvem porodu shujšala 33 kg.Ko je bil sin star 10m sem jih imela 106user posted image .Odfpovedala sem se kruhu,sladkim pijačam,zelo sem zmajnšala vnos OH.Prej sem nosla hlače št.56 pol pa 44.Men je to ratal v 5 mesecih.Pa nisem nič stradala.No,pol sem se malček nazaj zredila,zdaj po drugem porodu pa zopet pridno pazim in sem že shujšala 7 kg.Do cilja mi manjka samo še 5 kg.Se pa fajn počutim.

(odgovor članu Marsy)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2009 23:08:14   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: patyyyy

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Ojla,

naj povem izkušnjo iz 1. in 2. roke.
JAz sem shujšala dobrih 30 kil, moja sestra čez 50. JA, se da. Prvo si moraš pošlihtati v glavi, d aje to to, da je treba nekaj naredit.
Jaz sem imela veliko veliko kil preveč. Moja sesra tudi. Pač smo imeli tak način življenja. Vedno se je v naši družini vse vrtelo okoli hrane. Dobre hrane. In vse to se je poznalo na kilah. In na samozavesti. JAz sem bila totalno nesamozavestna, največja reva na cekem svetu... Smilola sem se sama sebi...skozi sem dala ful diet...dosti sem hujšala a sem se vedno še bolj zredila.
In lani sem izvedela za ločevalno dieto. Ajz nisem verjela vanjo Smao izgovori skozi in 100 razlogov zakaj spet ni dobra dieta. Potem je pa moja sestra se odločila po tem hujšat in začela ful izgubljati kile. In sem še jaz šla za njo. Zame je to najboljša dieta na svetu. KEr lahko ješ vse. Ponavadi ti vsi branijo sladice, kruh oz. vse kar imaš najraje . Tukaj pa vse to lahko ješ....ne vsak dan in ne z vsem toda lahko.

In rezulat: Poleg že prej omenjene izgubljene kile(+30 in +50). Poleg tega pa, kar je tudfi najpomembneje, pridobitev samozavesti. NA srečo imava obe podporo najinih mož. KAr je zelo pomembno, da te nekdo spodbuja in ti ne zbuja sproti morale.

Torej, jaz svetujem tvoji prijateljici, naj se loti ločevalne. Zraven pa lahko tudi nekoliko miga. PA ne preveč, ker lahko naredi tudi škodo z pretiravanjem. NAjprej počasi.


KAr se pa tiče okolice, je pa škoda zgubljat besede. Itak so pomembni in fajn samo lepi, suhi ... JAz sem bila tako obremenjena s tem,d a sem hodila okoli s povešeno glavo, skoraj se nisem upala pogledat gor, ker sem videla vse "očitajoče" in zasmehujoče poglede. REs žalostno!
NAprimer v moji službi.....prej se skoraj z nikomer nisem pogovarjala, pa sem dobrih 5 let tukaj zaposlena. VSi so šli mimo mene . INs eveda jaz mimo njih. Nisem bila dovolj dobra, da bis e kdo pogovarjal z menoj. JAz se pa tudi nisem upala naredit koraka naprej in začeti. Sedaj se pa vsi pogovarjajo z menoj, me hvalijo... VEm,. da je to navadna hinavšna . Se pa točno vidi, kakšna je razlika med debelim in KAO grdim in suhim, ki je kao lep. Zame so lepi vsi, ki so na notri lepi. Ki nekaj izžarevajo. PA naj imajo 150 kil ali pa 50.

ČE tvoja prijateljica rabi kak nasvet, ji komot lahko svetujem. Imam veliko izkušenj glede tega. In kar je najpomembneje...ome s sestro ohranjava kile. ŽE kar nekaj časa. PAč morava gledat kaj pojeva , ampak ni problema. Kdior je pač nagnjen k debelosti bo vedno moram malo gledati na hrano. NAjbolj mi gredo tisti na živce, ki sprašujejo, če pa sedaj lahko "normalno" vse jemuser posted image  VSi bi hujšali, če bi se potem lahko spet na veliko nažirali. in ker pač povem, da nekaj pa vseeno moram gledat kako jem in da se res ne bašem cele dneve že začnejo vsi kritizirat, d ato pa ni fajn. CElo življenje gledat koliko lahko poješ. PAč nekaj moraš naredit za to.

zivjo.zanima me v kolkem casu sta s setro shujšali toliko kg?a se vedno jesta sladko,hehe?hvala.



Nekje dobre pol leta. Pa sva se fuuul dobro počutile, brez zdravstvenih težav(no ja, tudi prej jih nisve imele). Pa sva lepo držale pridobljene kilce. Zdaj po ponovni nosečnosti se morava pa spet potrudit, da prideva nazaj v staro formouser posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu patyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako shujšati 50 kg???
25.2.2009 20:54:53   
gita10
jaz imam prijateljico , ki je zadnjih 10 let na raznoraznih dietih, shujševalnih kurah in ne vem kaj še ne vse . sama je doktorica in ve kaj je zdravo in kaj ne ampak shušajti ni mogla. Midve se redko vidiva - slišima pa pogosto in vsakič ko sem jo videla je imela 2 - 3 kili več in njena teža je že povsem ušla kontroli. Lani se je odločila za operacijo želodca. Sedaj je v 2 mesecih 20 kg lažja. Mislim, da če drugače ne gre se človek mora odločiti za nekaj takšnega - sama nikoli nisem imela res velikih problemov z težo ampak kaj je ta ženska vse prestaja ampak ni šlo, želja po hrani je bila nenormalna sedaj pa enostavno ne more jesti in tudi ne muči jo nič enostavno ji ne paše. Vem da je to zadnje kar gre človek narediti ampak pri veliki debelosti je že precej ogroženo zdravje in mislim, da bi morali zdravniki takšne, ki ne morajo drugače poslati na to operacijo in plačilo bi moralo biti iz zdravstvene blagajne, saj mislim, da takšna operacijo stane manj, kot pa človek ki je zboli za kakšno teško boleznijo zaradi debelosti.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako shujšati 50 kg???
8.6.2010 21:08:21   
Zajfa
Iskreno priporocam sok Vemma mangostin. Sama sem izgubila kar nekaj kilogramov. Drugace pa sok tudi visa odpornost in vsebuje vse vitamine in minerale, organsko pridelano alojo in zeleni caj. Za vse informacije sem vam na voljo na ZS. http://damjanastimac.vemmaeurope.com/vemma.html

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.2.2018 15:26:10   
Janka2312
In povem vam, sem izgubil težo Amlan Forte. Nisem verjel, da bi to lahko pomagalo, vendar še vedno.

_____________________________

Pregled izdelkov in dodatkov
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako shujšati 50 kg???
13.4.2018 11:32:26   
Simona551

IZVIRNO SPOROČILO: Janka2312

In povem vam, sem izgubil težo Amlan Forte. Nisem verjel, da bi to lahko pomagalo, vendar še vedno.


Potrdite, super učinke !!

(odgovor članu Janka2312)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako shujšati 50 kg???
30.5.2018 13:15:38   
Martankaa

IZVIRNO SPOROČILO: Simona551


IZVIRNO SPOROČILO: Janka2312

In povem vam, sem izgubil težo Amlan Forte. Nisem verjel, da bi to lahko pomagalo, vendar še vedno.


Potrdite, super učinke !!

Sem prebral, da je preveč. Vendar pa sem imel zanimiv članek na mestu https://yoursupplements.eu/si/amlan-forte-rezultati-uporabe/

(odgovor članu Simona551)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako shujšati 50 kg???
18.6.2018 9:04:06   
Janka2312
Tudi jaz sem videl. vendar sem se odločil kupiti z mesta, ki sem ga dal;) user posted image

_____________________________

Pregled izdelkov in dodatkov

(odgovor članu Martankaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako shujšati 50 kg???
20.6.2018 13:49:24   
Vargaranga

IZVIRNO SPOROČILO: Martankaa


IZVIRNO SPOROČILO: Simona551


IZVIRNO SPOROČILO: Janka2312

In povem vam, sem izgubil težo Amlan Forte. Nisem verjel, da bi to lahko pomagalo, vendar še vedno.


Potrdite, super učinke !!

Sem prebral, da je preveč. Vendar pa sem imel zanimiv članek na mestu https://yoursupplements.eu/si/amlan-forte-rezultati-uporabe/


OO, tam sem tudi videl ta super članek

_____________________________

Najboljša spletna stran za oblikovanje mnenj

(odgovor članu Martankaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?