|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.5.2011 20:40:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
2.5.2011 21:51:57   
ribica.
moj dečko je ravno dopolnil 9 mesecev, pa že kak mesec je ovsene kosmiče z jogurtim. Ponavadi dodam domačo marmelado, kakšno žličko dve, za okus. Tudi navadno mleko sva že poskusila, pa ni bil najbolj navdušen. Recimo danes sem mu za večerjo dala polento z mllekom, pa mu je bilo bljak.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
2.5.2011 21:53:40   
Sonček in poletje
Ovsene kosmiče sem mu najprej začela dajat te otroške, brez dodanega AM in sem jih mešala kar z vodo. Kar kmalu, mogoče že pri pol leta, se ne spomnim točno. Ko se je malo navadil večjih koščkov sem mu začela dajat kosmiče od Bio Nature (al nekaj takega), prelila sem jih z vrelo vodo, da so se zmehčali. Mleka mu pa še ne dajem, pa bo kmalu star 11 mesecev.Se pa najprej priporoča navadno mleko, najbolje domače al pa iz mlekomata.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
3.5.2011 12:08:36   
kristinaj
ovsenih kosmičev nista jedla še nikoli, alpsko mleko sem pa začela dajati nekje pri 8m za gres na mleku, polento na mleku, čokolešnik s tem, da sta do enega leta zvečer in zjutraj dobila flašo aptamila....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
3.5.2011 12:09:47   
kristinaj
ribica.....

si skuhala polento na vodi ali na mleku.... poskusi na mleku je dosti bolj okusno.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.5.2011 13:05:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
3.5.2011 15:42:55   
aelail
Pri nas smo z domačim kravjim mlekom začele pri 5,5 mesecih, ker se ni več hotela dojiti adaptiranega mleka pa tudi ni hotela pit.
Tako sva probale s kravjim in ga je sprejela. Ovsene kosmiče sem ji dala nekje pri 7 mesecih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.5.2011 19:37:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aelail)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
4.5.2011 6:09:36   
aelail
Ne mleka nič ne redčim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
4.5.2011 12:50:18   
Marčevka2010
Mima83 katerega adapriranega si pa dala? Ker nimajo vsi enakega okusa. Naša pije Aptamil Immunofortis in pa DM Babylove. Prvi ima čisto drug vonj kot DM. Poskusi slednjega, pa še drag ni, okoli 4 € za 600 g, prvi je pa med 14 in 18 € (odvisno od trgovine) za 900 g.

Kravjega jaz ne bi dajala pred 1 letom, prej le, če kaj kuhaš, da je majhna količina, ala pire in podobno. Pa še to domačega ali z mlekomata. Alpsko je strup tudi za odraslega človeka, za moje pojme ga sploh ne bi smeli prodajat. ker je tako predelan, da se maščoba razbije in se mašijo žile.

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.5.2011 16:30:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
4.5.2011 21:45:42   
deveta
Baje da ima DMovo "boljši" okus. Jaz ne vem ker ga nisem poskusla, ker pač nisem uporabljala AM, ker dojim (včasih sem ji ga sicer poskusla dat, ampak je zagnala histerijo, tako da pol nisem sploh več poskušala).
Za kašice sem ji nato začela dajat kravje (Planika) al pa kozje (domače). samo prav tako ni bila navdušena. Zdaj ima 11 mesecev in že kak dober mesec ji mleka sploh ne dajem več. Zjutraj in zvečer se še podoji in to je to, ker dobi mleka. Tudi jogurtov ne mara preveč.
Iz flaške pa itak od nikoli ne pije ničesar drugega kot vodo. Če sem ji kdaj poskusla mleko dat not je začela jokat al pa ven pljuvat. Tudi moje mleko. Če sem si ga spumpala in ga v flaško dala je boli istouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
4.5.2011 21:53:57   
malibauc
Naš user posted image  je bil po Novalacu zelo zaprt, pa sem tudi probala DM Babylove. Zdaj pa polni plenice brez problemauser posted image user posted image user posted image .
Jaz sem probala okus obeh AM, pa mi je tudi Babylove boljši. Mogoče ga zato user posted image
tako pridno pije.

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
5.5.2011 14:07:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malibauc)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
6.5.2011 20:03:47   
Paštetka
namesto alpskega mleka se poslužite raje svežega mleka, saj je dosti bolj zdravo in lažje prebavljivo. 

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
10.5.2011 21:07:18   
.tojeto.
Pri uvajanju AM moraš biti samo dovolj ustrajen - moj malček je alergičen na mleko in je moral pričeti z Allernovo (AM za alergike), uspelo mi je šele po enem mesecu vsakodnevnega ponujanja. Pa priznam, da sem po neuspelih poizkusih uporabila tudi eno čisto malo finto, sem AM zmešala z malo vode in malo soka za začetek in potem količino soka zmanjševala, po enem tednu je pil samega. Ti samo ne popusti, ponujaj tudi po trikrat na dan in enkrat bo uspelo. Drugače sem pa jaz slišala, da je Holle zelo dobro AM in da je eno redkih, ki ne smrdi.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj ovseni kosmiči...mleko?
13.5.2011 22:09:00   
pika27
Jaz sem za prehod iz dojenja na navadno mleko uporabljala pomurko. Ni adaptirano mleko, niti ne vem, če je kaj prilagojeno za dojenčke, ampak včasih so na primer otroc to pil takoj ko je zmankal materinega mleka (al pa mlek izpod krave). Jaz sem ji sicer to začela dajat šele pri 11 mesecih, samo mi smo mel sum na alergijo na kravje mleko, in sem bila še jaz do 9. meseca na dieti brez. Ovsene kosmiče je dajala kolegica skoraj takoj pri uvajanju GH, mali ni mel nobenih težav. Ne vem točno kakšno je sedaj priporočilo glede glutena, pri kateri starosti se ga uvaja, bom pa osebno pšenico uvedla nazadnje, oves pride prej na vrsto.

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?