|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko partnerju nisi več všeč
26.10.2013 18:37:41   
ronja
Tole pa ne drži samo za heteroseksualne moškeuser posted image

Hehe, ti verjamem, za homoseksualne ne vem, nimam izkušenj z njimi, ampak čisto verjamem;).

Se strinjam s tehnofilom, ampak če je problem samo v tem, da punca ne zna dat pobude, pa partner noče ves čas on začenjat, potem je lahko vse sskup enostavno.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ko partnerju nisi več všeč
15.11.2013 19:39:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

torej kot zgleda mojmu partnerju nekak nism več všeč... po drugem porodu so mi ostale 3 kile viška in ohlapen trebuh... seveda je moja želja, da se tega znebim samo mi gre zelo počasi, ker imam oba otroka doma in sem bolj ko ne sama z njima... zvečer, ko bi lahko vadla se mi po pravici povedano ne da... še pospravljanje mi velikokrat ostane za naslednji dan...

moj pa se me ne dotakne več, včeraj se je vrnil s službenega potovanja in ne vem, če sm dobila 4 poljube... seksala sva v zadnjih 9ih mesecih (to je od poroda drugega otroka) ravno ene 5krat (pa še to nism čis zihr)...

razen tega, da shujšam in da se pogovorim z njim verjetno ni nobene druge rešitve... sej sm mogla ubistvu sam mal pojamrat...


Ti se kar tolaži, da je vse to zaradi teh treh kilogramov...službeno potovanje, ja...my ass. Noben moški zaradi treh kilogramov ne bo zanemarjal žene, prosim te no. Ok, če bi jih iz tebe viselo 30+, bi še rekla, kaj na to.
V glavnem ti se kar tolaži, on pa naj še naprej hodi na službena potovanja-naslednjič mu zraven zapakiraj kondome, saj veš, da preprečijo nosečnost ali pa spolne bolezni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ko partnerju nisi več všeč
3.12.2013 19:20:08   
Anonimen
t ziiuujoooo

Sem zelo osamljena, zalostna, obupana mlada mamica in zena. Vecinoma se razumeva s partnerjom, ampak ce karkoli obrnem na hec da se nebi kregala, sem skozii v njegovi blizini kar meni z moje strani zelo zelo ugaja, ker nevem kako bi prezivela dan brez njega!

Pri nama je taksno stanje: zelo je zivcen, karkoli lepega mu povem rece 'bodi tiho' ali ce ga objamem ko je za racunalnikom(po cele dneve in noci) mi rece 'bejs stran, nimam casa' . Potem res nevem kako naj pristopim k svojemu mozu, ko mu povem da je prevec za racunalnikom, da bi rada bila malo z njim, ker ga pogresam mi rece 'saj sem tu' ampak to ni to! Tudi ce za prepir nisem jaz kriva, sem seveda zmeraj kriva jaz tako tudii dobiim klofuto, boks v nos ki se konca seveda z jokom in ne govoriva 2 dni potem pride on do mene. Ze spet je uredu vse, in se ze spet ponavlja kar naprej isto...

Z vsako besedo me dobesedno uzali da sem krava, koza, ****... ampak sem tiho seveda saj vidim da mu ni vec do mene, da me sploh ne mara.. ampak jaz ga ljubiimm in to zelo, otroka imava..

Mi lahko kdo pomaga?

Hvala lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ko partnerju nisi več všeč
3.12.2013 19:42:07   
šrimpf
tepe te, žali te, ignorira, ponižuje.... kaj točno ljubiš na njem??? upam, da veš, da ga spremenila ne boš. ali trpi dalje, ali pa se čim prej spravi k sebi, začni spoštovat samo sebe in pojdi z otrokom svojo pot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ko partnerju nisi več všeč
3.12.2013 23:40:05   
Anonimen
Saj v temu je problem karkoli naredii jaz ga se vedno imam rada in nemorem ga zapustitii to ni v moji mocii, ker nevem kaj bi brez njega.. nevem samo kako naj proti njemu na lep nacin, da se pogovoriva..

Najhujse je v temu da jaz brez njega ne morem, on brez otroka ne in ne morem mu to naredit.. res nevem kaj naj:((((((

(odgovor članu šrimpf)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ko partnerju nisi več všeč
4.12.2013 10:18:38   
notkar
Draga prva anonimna!

To, da mora dajati pobudo vedno moški, je tudi zame nesprejemljivo. Tudi tako, da npr, rečeš, ali bomo danes kaj seksali, ne gre. Tudi mene bi to odvrnilo od seksa. Ženske znate zapeljevati drugače. Meni žena npr. že z obnašanjem v kuhinji pove, da si me želi. Nadaljujem pa seveda jaz. Velikokrat sem razmišljal o tem, koliko se moramo naučiti za opravljanje poklica, ki ga potem opravljamo celo delovno dobo (40 let), v zakonu smo velikokrat še dalj časa (tudi 50 in več let), pa se za skupno življenje bore malo ali skoraj nič ne pripravimo. Če je še čas, in se ni zgodilo to, kar je napisala druga anonimna, potem ti priporočam, da prebereš priročnik avtorice Lou Paget Popolna ljubimka. Zvedela boš marsikaj zanimivega in uporabnega. Upam, da ti bo kaj pomagalo. Lep pozdrav od Notkarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ko partnerju nisi več všeč
4.12.2013 10:24:51   
Anonimen


Jaz bi spakirala in šla .....da bi mene žalil,ponižal ????? punca se ti nič ne ceniš?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

t ziiuujoooo

Sem zelo osamljena, zalostna, obupana mlada mamica in zena. Vecinoma se razumeva s partnerjom, ampak ce karkoli obrnem na hec da se nebi kregala, sem skozii v njegovi blizini kar meni z moje strani zelo zelo ugaja, ker nevem kako bi prezivela dan brez njega!

Pri nama je taksno stanje: zelo je zivcen, karkoli lepega mu povem rece 'bodi tiho' ali ce ga objamem ko je za racunalnikom(po cele dneve in noci) mi rece 'bejs stran, nimam casa' . Potem res nevem kako naj pristopim k svojemu mozu, ko mu povem da je prevec za racunalnikom, da bi rada bila malo z njim, ker ga pogresam mi rece 'saj sem tu' ampak to ni to! Tudi ce za prepir nisem jaz kriva, sem seveda zmeraj kriva jaz tako tudii dobiim klofuto, boks v nos ki se konca seveda z jokom in ne govoriva 2 dni potem pride on do mene. Ze spet je uredu vse, in se ze spet ponavlja kar naprej isto...

Z vsako besedo me dobesedno uzali da sem krava, koza, ****... ampak sem tiho seveda saj vidim da mu ni vec do mene, da me sploh ne mara.. ampak jaz ga ljubiimm in to zelo, otroka imava..

Mi lahko kdo pomaga?

Hvala lp



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ko partnerju nisi več všeč
4.12.2013 23:54:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: notkar

Draga prva anonimna!

To, da mora dajati pobudo vedno moški, je tudi zame nesprejemljivo. Tudi tako, da npr, rečeš, ali bomo danes kaj seksali, ne gre. Tudi mene bi to odvrnilo od seksa. Ženske znate zapeljevati drugače. Meni žena npr. že z obnašanjem v kuhinji pove, da si me želi. Nadaljujem pa seveda jaz. Velikokrat sem razmišljal o tem, koliko se moramo naučiti za opravljanje poklica, ki ga potem opravljamo celo delovno dobo (40 let), v zakonu smo velikokrat še dalj časa (tudi 50 in več let), pa se za skupno življenje bore malo ali skoraj nič ne pripravimo. Če je še čas, in se ni zgodilo to, kar je napisala druga anonimna, potem ti priporočam, da prebereš priročnik avtorice Lou Paget Popolna ljubimka. Zvedela boš marsikaj zanimivega in uporabnega. Upam, da ti bo kaj pomagalo. Lep pozdrav od Notkarja.



prva anonimna tu: hvala bom prebrala, ker je blo dobro samo prvih 14 dni, sedaj pa spet vse po starem! SVa v taki confortzone, ko nama ni nič treba inse potem ne potrudiva en za drugega, to je pa narobe! RES HVALA ZA VSE KOMENTARJE!!
Želim, da nama uspe in sem se za to pripravljena naučit tut kaj novega!

(odgovor članu notkar)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?