|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
30.8.2014 21:19:54   
tia12
Pozdravljene...
Je katera, ki se je srečala s tem??!
Kako se je končalo?
Noseča naj bi bila 6t (od dneva ZM), vendar mislim, da je bila O., kasneje in je 5t.
Prejsnjo soboto sem dobila rjav izcedek, kateremu se je pozneje pridružila tudi kri.
V nedeljo sem odšla na urgenco, naredili UZ, videti ni bilo še nosečnosti, odvzem krvi pa je pokazal, da je prisotnega beta hcg hormona 100 enot.
Čez dva dni kontrola krvi, hormona 200enot.
Ponovna kontrola krvi čez dva dni je pokazala, da je v krvi 400 enot hormona.

Ok, hormon lepo narašča, kot pri nosečnosti mora.

Vendar kaj potem pomeni ta krvavitev, ki traja že vse od sobote??!
In pa krči?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 6:51:26   
MauMow
Ne vem kako ti naj pomagam saj se z enakim soočam. Meni so razložili da mam mal maternični vrat rdeč in razdražen... Ostalo pa je BP

Drugače pri meni so videli GV in RM vendar čakamo še na pikico, ki srčno upam da se pokaže...

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 6:52:13   
MauMow
Aja pa krče sem tudi sama okoli 5 tedna imela zelo močne. Sedaj pa so se umirili in so samo še tile grozni rjavo-rdeči izcedki!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 9:42:07   
Sassika
No tudi sama se priblizujem 5 tednu in mam skos mocne krce pa v križu me boli. Sm bla tut v sredo na urgenci in sem dobila zaradi antibioticnega zdravljenja mehurja tako vnetje in sem krvavela zdaj je pa tako ce pocivam je ok ce malo vec gibam se zopet pojavi kri. Te razumem ker tudi sama sem na tem in me skos skrbi da s pikico ne bo kaj vredu,da bo sla :$ moje mnenje je pazi nase cimvec pocivaj!user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 9:46:30   
NikaAnna
Jaz sem imela rjave (obcasno tudi rdece) izcedke v zacetku nosecnosti, nekje od 7t pa vse do 13t nosecnosti. Vmes itak panika za vsako svezo krvavitev in odhod na urgenco. HB je bilo vse ok in po diagnozi G sem imela hematom. Krvavitve/izcedki so pozneje izzveneli in sem sedaj ze v 34t nosecnosti, tako da kar pogumno naprej. Pa se hormon ti narasca, tako da ostani pozitivna, sigurno je vse ok. user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 10:31:45   
Sassika
Zakaj sploh pride do izcedkov?

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 13:06:37   
MauMow
Pri meni je tako da se pojavijo ponavadi zjutraj po veliki potrebi in jih je manj če migam.

Meni so po 3 pregledih rekli da naj pridem nazaj samo če se ulije kri! Zaradi izcedkov pa ne...

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
31.8.2014 13:51:32   
neznanka89
Da te malo potolažim. Meni se je najprej začelo z rjavim izcedkom nekje konec 5 tedna, nato pa v 6 tednu obilna krvavitev s svežo krvjo, pa moj mali sonček trenutno pridno pančka v posteljici. user posted image Ginekologinja ni našla vzroka za krvavitev, dala me je edino v bolniško in pa spremljala me je kot rizično nosečnico. Nekje v 9 tednu so se izcedki končali in sem se do konca počutila odlično, razen, da sem rodila en mesec prezgodaj, ampak je otrok bil že dovolj zrel, da ni bilo problemov.

Tako, da kar pogumno naprej.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
1.9.2014 1:16:01   
booby
Krvavela sem od vsega zacetka pa skoraj do 20tedna. Vedno sveza kri. Velikokrat lezala v bolnici. Hematoma ni bilo videti. Maternicni vrat in nasploh nosecnost brez problemov. Sem pa veliko lezala in bila na bolniski do porodniske - kasneje še zaradi drugih težav. Donosila in rodila zdrava otroka, dvojcka. Zato brez skrbi,le optimisticno razmisljat, kolikor se da, in veliko lezat.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
1.9.2014 9:36:35   
tara.81
Tudi jaz bolj ali manj skoz nekaj krvavim, če ni to, so pa razni izcedki. Na zadnjem pregledu (ob odpustu iz bolnice, kjer sem bila 1 teden na opazovanju) je zgledalo, da je vse ok. Rekli so mi, da dokler se res kri ne ulije in pride do krča, da ni panike. Da naj počivam in upam na najboljše. Tudi jaz čakam user posted image , ki naj bi prišla v začetku aprila.

Bodi pozitivna, ker edino tako lahko pomagaš pikici, slabe misli ji lahko samo škodijo! user posted image

(odgovor članu booby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
1.9.2014 10:13:39   
MauMow
Tara.81 tako sva midva sedaj vzela, ker drugače ne gre. Vsi so nama rekli da je ziher prezgodaj blo da bi se videl bebi. Sedaj pa se tako pogovarjama z njim da se pa mora pokazat user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
1.9.2014 10:52:32   
tara.81
MauMow... super! user posted image Čeprav je težko in je to čakanje ena sama živčna vojna user posted image user posted image je najboljše za nas in za naše pikice, da smo pozitivne, optimistične in močne. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
1.9.2014 11:08:16   
MauMow
Ja živčna vojna je je pa res da sem se uspela potem kar urediti. Sem se v roke vzela pa si rekla da lej narediti tako nič ne morem. Lahko pa lepo grejem pikico in se pogovarjam. Pa pregled sva prestavila iz danes na petek, da bom vsaj 7,5 tedna noseča user posted image (seveda po moji O), ker vsi pravijo da pred 8 do 9 tedno ni za hodit. Še G iz rusije nama je tako rekel. user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
1.9.2014 19:48:17   
tia12
Pozdravljene sotrpinke moje, en velik user posted image za vse vas :)

Stanje pri meni je sedaj takšno:

Današnji odvzem krvi je pokazal 950 enot hormona, kar je premalo glede na to, da ga je bilo v četrtek 400. Vendar dr. Pušenjak pravi, da ni zanemarljiv.

UZ je pokazal GV v maternici...ki ustreza nosečnosti 5 tednov.

Imam pa kar močno krvavitev zadnje dva dni. Ginekologinja mi je predpisala Dabruston, Buscopan in počitek. Kaj več pravi, da nemoremo storiti.

Kontrolo imam čez 10 dni. Bomo videli.

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krči in krvavitev v zg. nosečnosti
5.9.2014 12:30:59   
tia12
MauMow Kako si, je kaj novega?

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?