cuclji za tekoče kašice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


živa -> cuclji za tekoče kašice (14.7.2006 12:06:04)

Pozdravljene!

Totalno butasta tema, saj vem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], ampak ravno premišljujem, ali obstajajo posebni cuclji za tekoče kašice ali imajo tisti od 6 mesecev dalje dovolj velike luknje za to, da gre skozi npr. kaka tekoča riževa kašica?

Trenutno uporabljamo Avent (in bomo začeli uvajati še kaj drugega kot dojenje).

Lp,

živa 




lumpy -> RE: cuclji za tekoče kašice (14.7.2006 12:37:25)

Če uporabljaš Aventove izdelke, ima Avent cuclje s spremenljivim pretokom, navadni cucelj, ki ima eno luknjico in ob strani imaš črtice ( I, II III) in to je to.

Mi uporabljamo te cuclje zvečer od 3,5 mesecev dalje, ko smo začeli jesti te kašice ( Od Milupe žitne kašice z vanilijo, pa medom, pa sadne...)  in imamo vedno nastavljeno na III. pa gre super skozi, pa je kašica kar gosta.




jana26 -> RE: cuclji za tekoče kašice (14.7.2006 13:11:30)

Jaz sem preluknjala cucelj kar sama, in sicer z iglo, katero sem na ognju segrela. Sem pa delala luknjice postopoma, da ni teklo prehitro in da je lahko hrano požiral.




TVN -> RE: cuclji za tekoče kašice (14.7.2006 14:14:07)

Hja, pri nas je bil kar manjši problem s temi cuclji. Mleko mi je pila po Avent št. 2, potem sem začela z rižolinom pri večernem obroku in se ji je pri trojki zaletavalo, pri dvojki pa ni šlo skozi in je jokala. Potegnila, ker ni priteklo, pa se je začela dreti in ni več hotela vleči. No, z malo potrpljenja je nekako šlo. Potem sem počasi prešla na čisto trojko (nam je bila mnogo bolj všeč kot tisti kombinirani cucelj) in sedaj na štiri (od 8. meseca dalje). Trojko še vedno uporabljamo za sokove, čaje, vodo, medtem ko iz št. 4 pije mleko. Ostalo hrano pa itak že dobiva po žlički, tako da cucljev več ne rabimo. 

Poskusi, pa boš videla, kako bo šlo. Bo pa najbrž treba nekaj privajanja. Lepo papcajte!




mojčika -> RE: cuclji za tekoče kašice (19.7.2006 22:15:06)

Kaj pa Nukove stekleničke????




abi -> RE: cuclji za tekoče kašice (11.8.2006 0:01:11)

Tudi pri Nuk-u imaš cucelj za 6 mes. naprej z največjo luknjo, mislim da so oznake S,M,L (L kot large).
Jaz ga  uporabljam in je [image]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/smiley20.gif[/image]




hubi -> RE: cuclji za tekoče kašice (11.8.2006 22:57:33)

Mi imamo kar magični nastavek.




Stran: [1]