razprodaje v celovcu-kdaj? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Pupica -> razprodaje v celovcu-kdaj? (6.7.2004 18:52:58)

pozdravljene vse srečke nosečke!

Nekje sem zasledila da so v poletnem času v Avstriji (Celovec, Vilach) razprodaje.

Zanimajo me predvsem razprodaje oblačil (in sicer v H&M). Torej če katera ve, kdaj so, bi bila vesela vsake informacije.

Pa še to, kje še kupujete oblačilca za naše :duda: razen v H&M??

Lep sončen dan še naprej!




Anonimen -> razprodaje v celovcu-kdaj? (6.7.2004 19:02:45)

baje da so že:) nisme pa prepričana...
lp,:fis:




Anonimen -> razprodaje v celovcu-kdaj? (6.7.2004 22:30:30)

tudi maruška je rekla v zgornejm postu, da so razprodaje v grazu že(center West). h&M tudi do 70%, poltne majčke od 1,90€.
lp,:fis:




Pupica -> razprodaje v celovcu-kdaj? (7.7.2004 11:08:04)

Ja sej jest sem bla tut mal zmedena, nekje sem zasledila, da so že (predvsem Gradz), potem pa sem še nekje na RR zasledila da so razprodaje od 15.7. naprej.

Pa da ne bom padla not, ko ravno ne bo nič, ali pa že vse razprodano, sem se raje obrnila na vas:))Čeprov še vedno ne vem za Celovc in Vilach (H&M, C&A);) Torej če kdo točno ve, še vedno zelo zaželjena informacija!!

pa še eno vprašanje za mamice, ki hodite po razprodajah, ali so taisti dan ko se začnejo kaj hude gužve???


Hvala vsem za vaše izkušnje in mnenja!

LP




Lunca1 -> razprodaje v celovcu-kdaj? (8.7.2004 8:04:48)

Za otročke imejo tudi v C&A, med letom se mi zdi celo cenejši kot H&M, ne vem pa kako je pri razprodajah.

Lp Lunca




janaja -> razprodaje v celovcu-kdaj? (8.7.2004 8:13:03)

A mislite da bom še pravočasna na razprodajah čez en jutri 14 dni ko pridem iz dopusta????????:)




Mina1 -> razprodaje v celovcu-kdaj? (8.7.2004 8:29:21)

punce, razprodaje so ŽE v Celovcu in tako, je pa že dosti pobrano, ker že nekaj časa trajajo in tako.

Prevereno iz prve roke;)

pa-pa, Mina1, 7t




Stran: [1]