HAUCK MINI STAR JUPITER3 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Anonimen -> HAUCK MINI STAR JUPITER3 (22.7.2006 17:37:14)

Zanima me, ali kdo od vas pozna ta voziček? Kakšno je vaše mnenje in kje v tujini bi ga lahko dobila, glede na to, da je pri nas kar precej drag.




Samoyedka -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (23.7.2006 13:17:46)

Jaz imam sicer Hauckov voziček, vendar ne tega. Poglej na spletni strani Kikiwelt-a- www.kikiwelt.de
Tam imajo ponavadi najbolj ugodne variante, lahko jim pošlješ mail v nemščini ali angleščini, ti hitro in prijazno odgovorijo, pa kolikor sem zasledila, so forumovke tam že naročale in bile zadovoljne.





ljubezniva -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (24.7.2006 10:35:33)

jaz sem ga kupila na kikiweltu....zelo lep in zelo fajn...čeprav čakamo še na dojenčka, ampak se mi zdi že zdaj super voziček...primeren za novorojenčka...pri kikiweltu stane 115 eur+ poštnina je prišlo okrog 145 eur...




Anonimen -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (24.7.2006 12:24:22)

Kako pa zgleda ta voziček, jaz ga nikjer ne najdem. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ljubezniva -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (24.7.2006 13:12:01)

greš na www.kikiwelt.de, greš na mini star...in je tretji po vrsti...svetlo plave barve




Anonimen -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (29.7.2006 12:50:45)

Ali se otročka na tem vozičku da obrniti tudi proti sebi, se pravi v obe smeri? Mislim, da je to zelo pomembno....




ljubezniva -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (31.7.2006 12:53:06)

ne se ne da




shonny -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (9.8.2006 9:02:39)

Tudi jaz sem na spletni strani kikiwelt prečekirala vozičke in so mi vsaj za pogledat the best barvne kombinacije. Zanimajo me predvsem trikolesniki, ki so letos na našem tržišču zelo pusti, enobarvni, zato mi je hauckov mini star jupiter 3 zelo všeč.
Mi lahko poveš, če je namenjen za vožnjo od prvega meseca dalje (se lahko čisto poleže otroka?) ali je treba dokupiti košarico? Če jo je treba, me zanima, katera paše na ta voziček?
Si drugače že mamica in ga že uporabljaš ali še čakaš na srečni dogodek? Če ga že uporabljaš, kakšne so izkušnje?
Hvala za informacije!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ljubezniva -> RE: HAUCK MINI STAR JUPITER3 (9.8.2006 11:02:30)

oj..
jz šele pričakujem prvega dojenčka..jupiter 3 je primeren za novorojenčka, saj se ga da poležit vodoravno...zelo vredu zgleda , pa tudi za vozit je zelo vodilen...bomo vidli kako bo dojenčku ustrezalo, se mi zdi da bo vredu




Stran: [1]