Lupinice in dolžina varnostnih pasov (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


mamiii -> Lupinice in dolžina varnostnih pasov (24.7.2006 22:34:15)

Kupiti nameravamo Forda Focusa karavana, pa je na zadnjih sedežih prekratek varnostni pas za pripetje lupinice!!!Za namestitev na sprednjem sedežu se pa ne da izklopiti airbagov, tako da tudi to odpade. Kako je to mogoče, a niso mlade družinice ciljni kuci karavanov?!? A se je že katera srečala s tem problemom in kako to rešujete? Mi imamo sedaj Twingota pa je kar se tiče lupinice vse OK, seveda pa rabimo večji avto, pa se nam zdi Focus optimalna varianta...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.7.2006 8:05:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




puncica -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (25.7.2006 8:30:54)

Podaljškov nikjer nimajo, ne na servisih, tud v BC ne vedo kaj bi to sploh lahko bilo in da tega nimajo. Tako da izpklop airbagov, kupit drugo lupinico ali kupit nov avto [sm=smiley5.gif]




Nixxon -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (25.7.2006 12:13:33)

Si poklicala zastopnika za Ford? Summit ali katero drugo avtohišo. Skoraj nemogoče je, da tako pomembna tovarna na to nebi pomislila.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.7.2006 14:52:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




TinaM -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (27.7.2006 12:32:46)

Mi imamo Forda Focusa karavana, pa pred tremi leti nisem imela nobenih težav s pripenjanjem lupinice (ena Hauckova). Res je, da je zdaj na trg prišel čisto nov model Focusa ... A ima mogoče ta kaj krajše pasove?
Letos namreč dobimo še enega člana, za katerega moram kupiti lupinico, pa me zanima s katerim modelom lupinice imate težave ... Da vem na kaj vse še moram biti pozorna ...
lp




Nixxon -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (28.7.2006 11:01:52)

Jaz še vedno pravim da kontaktiraj uvoznika ali pa pojdi v en salon vprašat za nasvet.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.7.2006 20:15:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Nixxon -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (1.8.2006 11:13:17)

Ravno nekaj podobnega sem razmišljal. Lupinica košta, kolk? 60kSIT maksimalno, avto pa 1mio+. Bolje kupiti novo lupinico, za katero se prej prepričaš da gre v avto, ter staro prodaš in si na neki minimalni izgubi. To bi jaz naredil.

PS: Zelooooo dvomim da ima Ford svoje otroške sedeže. Morda prodajajo kake, ampak obvezno do neke firme.




digi -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (1.8.2006 11:42:44)

Mamiii, pojdi na forum otroška oprema, tam je odprta tema "Joj, ugriznila bi se v rit" ali nekaj takega, tam sem jaz opisala enak problem, pa boš videla kako se je rešlo, ker se mi sedaj res ne da pisat cele strani (sem tok lena[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image])...
Ajde pa pa




nikak -> RE: Lupinice in dolžina varnostnih pasov (1.8.2006 11:45:26)

Hm, MC Cabrio vem, da gre brez težav v Focusa, letnik je pa 2003... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Sicer pa, če sama ne moreš izklopiti airbagov, pelješ avto na pooblaščeni servis in ti ga izklopijo oni.

Priporočam pa ti, da se obrni na Summit motors (Klemen Vrečar) in mu povej, kaj te tare. Mi tja sicer vozimo Volva, ampak so avtohiša tudi za Forde in s temle imamo dobre izkušnje - zna svetovati, pa naredijo tudi tisto, kar dejansko želiš.

LP




Stran: [1]