|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 15:44:25   
Zasanjana
 
Naša je namreč stara 3 leta in je nikakor ni za spravit spat popoldne.Tudi v vrtcu ne spi in potem dela preglavice vzgojiteljicam.Točno ji je videt, da je utrujena in da bi zaspala preden bi se ulegla, a ona trmari in noče spat.user posted image

In zdaj sprašujem vas, do katerega leta so vaši malčki hodili spat popoldne in če niso hoteli, kako ste jih pripravili do tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 15:50:09   
total
Mi smo stari 22 mesecev in spi popoldne 2 ure,za zdajuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 16:08:08   
darjatimci
Naš fant je bil marca star tri leta in do nedavnega je še redno hodil počivat tudi za dve uri,zdaj čez poletje je začel malo štrajkati,samo mu manjka spanca ker je preutrujen in siten komaj zdrži do večera.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 18:09:54   
tananejka
Ojla!

Moji dvojčici od 3,8 let ne hodita več spat (tudi prej mi nista spali več kot dve uri - nažalostuser posted image ). V vrtcu tudi ne spita (oziroma zelo malokrat). Včasih tudi malo ponagajata pa kaj naj. Če mi povesta, da sta nagajali se pač pogovorimo, da se tone dela, ker motita druge otroke. Ponavadi pa sta zelo pridni in ležita. kasneje pa bereta knjigice na ležalniku.
Vzgojiteljice jo bodo že porihtale tako da bo prav...brez skrbi.user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 21:01:17   
Anonimen
Moj je star skoraj 4 leta in 4 mesece, pa še spi in to po tri do štiri ure.

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 21:12:12   
Fia
uf naša čebela je prenehala s popoldanskim spanjem že pri 20 mesecih. Pravzaprav sem nehala jaz, ker smo imeli zvečer še ob 11 fešto in ropotanje, ker je imela še toliko energije. Pa sem probala kako se bo obneslo, če je popoldne ne bom dala spat.  No, nam to ustreza, ker se je zdej ful lepo navadila, da gre zvečer do 9ih spat, zjutraj pa tut ponavadi najmanj do 8.30 potegne. Edino zdaj, ko imamo dojenčka mi malo narobe hodi, ker ne morem iti z njo malo počivat. No, pa bomo že preživeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 21:46:21   
Pia73
Prvi sin je spal popoldne do 2,5 leta. Nato samo še na morju. Tako pač je, eni tega preprosto ne potrebujejo.

Upam, da bo drugi sin to spanje potreboval.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
25.7.2006 21:50:38   
Andra
Tudi naš, ki je star že 4 leta in pol, gre še vsaki dan spat, najmanj za 2,5 uri. V vrtcu spi redno . Doma kakšno nedeljo ne zaspi, vendar je to bolj izjema. Ga pa nikoli ne silim, vedno se odloči sam.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
27.7.2006 11:30:58   
srki
Pri 2 letih in 2 mesecih še vedno hodi spat popoldne. V vrtcu ni problema, doma je včasih problem, ampak kar vztrajam, ker bi bilo predolgo do večera za njega. Spi pa tudi do 3 ure. Ob nedejah popoldne gre ponavadi tudi mami z njim spatuser posted image user posted image .

Poznam pa punčko, ki že od samega rojstva (no, takrat je itak samo spala) popoldne niti dopoldne ni hodila spat. Pa nikoli ni bila sitna. Dopoldne je večinoma časa preživela v stajici, popoldne zunaj, nikoli nobenega problema z njo.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do kdaj so hodili popoldne spat?
27.7.2006 15:16:10   
Polly
Naša 15 mesečna frajlica se je odločila, da je škoda časa za spanje čez dan user posted image . Mogoče včasih mrkne za pol urce. Pa je izredno živahna, še med hranjenjem ne da miru - je kot tista igračka, ki jo naviješ, postaviš na tla in dirka sem in tja user posted image .
Ponoči pa spi v enem kosu tudi 12 ur user posted image . To je pa tudi nekaj, a ne? 

_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?