naprsni šopki na poroki (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


LUNA06 -> naprsni šopki na poroki (3.8.2006 16:14:35)

Ali jih morajo imeti vsi svatje?
Jaz sem ga dobila še na vsaki poroki do zdej.Pa se malo pogovarjam okoli in pravjo, da teg niso dobil.




Minkaa -> RE: naprsni šopki na poroki (3.8.2006 16:29:10)

jaz sem tudi do zdaj na vsaki videla [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




lu155 -> RE: naprsni šopki na poroki (3.8.2006 17:41:27)

jst sm na vsaki dobla!in na moji poroki bodo tut sigurno mel!




Mateja82 -> RE: naprsni šopki na poroki (3.8.2006 17:52:07)

na  poroki na kateri sem do sedaj bila smo jih imeli vsi.
Men je bilo to všeč, imeli smo drugačne kot ožja družina, priče.  naši so bili bolj taki preprosti uporabljeno je bilo več vrst  zelenja  en cvet mnogocvetnih nageljnov, zeleni ščir.




koala -> RE: naprsni šopki na poroki (3.8.2006 20:51:02)

Po moje se spodobi, da jih dobijo vsi. Lahko pa narediš tako, da imajo ženin in priče ene(take ki se skladajo z tvojim šopkom), ostali svati pa druge(ki so preprostejši).




Naja30 -> RE: naprsni šopki na poroki (4.8.2006 8:01:55)

Na najini poroki so jih imeli pa samo moj mož in obe priči. Tiste rože so bolj tako, vsaj za moje pojme. Ženske se ponavadi sekirajo, ker jim je treba obleko prebosti, rože kmalu ovenejo in čez par ur jih že nihče več nima gor. Samo še v smeti grejo. Tako da midva sva se odločila, da boma skrajšala seznam "naprsni šopki" [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Maxica -> RE: naprsni šopki na poroki (4.8.2006 8:42:10)

Na najini poroki jih nismo imeli. Itak je to samo še dodatni strošek, ponavadi se vsi svati bolj ali manj branijo tistih rožic s sponkami, ker samo uničijo obleko. Tako da tudi na tistih porokah, kjer sem bila jaz, jih svati nismo imeli. Edino, če že, so jih imeli priče in starši.




LUNA06 -> RE: naprsni šopki na poroki (4.8.2006 11:36:54)

Sem kar malo presenečena, sem prepričana da to more bit.
Jaz sem res dobila še na vsaki, na kteri sm bla.Zdaj pa se pogovarjam tukaj okoli, pa pravijo, da jih niso dobili.
Torej, mi bomo imeli umetne (da ne bodo takoj uveneli, pa še ceneje bo), ki se bojo skladali s konfeti.
Ženin in priče pa takega, ki paše k nevestinemu šopku.
Je pa to res strošek, za material bom dala cca. 30.000 SIt, ampak mi ni žou, ker mi je to ful lepo da majo usi svatje.




LARIKA -> RE: naprsni šopki na poroki (5.8.2006 9:11:42)

Jaz sem na vsaki poroki dobila naprsni šopek. Tudi midva sva jih dala delati za vsakega. Pa še ostalo nama jih je kar nekaj. Midva sva dala umetne rožice,ker je bilo prevroče, pa še težke so sveže rože, da se slučajno kakšni nebi poznalo na bluzici oz. oblekci.




arielca -> RE: naprsni šopki na poroki (5.8.2006 13:49:18)

Na najini poroki sta imela naprsne šopke moj mož in njegova priča, moja priča pa je imela rožico okoli zapestja (ker je imela tako obleko, da ne bi mogla naprsnega šopka pripet).
Ostali niso imeli naprsnih šopkov; sva jim za spomin pripravila konfete in svečnike.




Anonimen -> RE: naprsni šopki na poroki (5.8.2006 13:54:52)

IZVIRNO SPOROČILO: LUNA06

Ali jih morajo imeti vsi svatje?


Ne.

Na poroki "morajo" biti prisotni samo ženin in nevesta ter njuni priči. In urejeni morajo biti papirji.

Vse ostalo se stvar vajinih okusov, želja in možnosti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




Stran: [1]