Ali je kakšna kandidatka za materinsko šolo v ŠKofji Loki? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Ali je kakšna kandidatka za materinsko šolo v ŠKofji Loki? (8.8.2006 7:01:50)

To me zanima predvsem, ker imam rok že konec septembra, pa še vedno nisem dobila vabila za materinsko šolo. Koliko prej pa to ponavadi pošljejo ali je boljše, da pokličem in vprašam?




vesna.com -> RE: Ali je kakšna kandidatka za materinsko šolo v ŠKofji Loki? (8.8.2006 7:38:59)

Odvisno od tega kolk jih je.Mal kombinirajo.Jaz sem pri prvi dobila že kmalu,pri drugi pa konec osmega meseca.Je čist različno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.8.2006 8:21:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




TONČI. -> RE: Ali je kakšna kandidatka za materinsko šolo v ŠKofji Loki? (8.8.2006 12:50:47)

Jaz sem imela rok začetek oktobra in sem bila v skupini skupaj z oktoberskim in konec septemberskim. Mislim da se vam bo začelo tam začetek septembra. Ponavadi traja samo 2 tedna in to pon. in torek.




x_srečka_x -> RE: Ali je kakšna kandidatka za materinsko šolo v ŠKofji Loki? (8.8.2006 12:54:37)

Jaz imam pa rok 2.9. pa sem hodila v MŠ skupaj s Sončico, obvestili so me pa po pošti par dni pred začetkom.

LP




Anonimen -> RE: Ali je kakšna kandidatka za materinsko šolo v ŠKofji Loki? (8.8.2006 15:55:47)

Hvala vam za odgovore. Zdaj vidim, da je to čist ok in da še ni panike.

Srečno tudi vam.




Stran: [1]