Previjalne torbe (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Bejba -> Previjalne torbe (14.7.2004 7:58:08)

Zanima me, če katera ve kje se da dobiti lepo, večjo previjalno torbo v ČRNI barvi, ker mi edino ta paše k vozičku, ki je oranžno-črn (oranžne pa ne bom dobila enake).
Sem včeraj gledala v Rutarju eno, pa se mi zdi malo majhna, pa nekako preveč "poslovno" izgleda. Ali jo katera ima in kako je zadovoljna z njo?

Hvala in uživajte še naprej.

LP; Bejba




Ro-La -> Previjalne torbe (14.7.2004 14:51:21)

Mi imamo od Hoco-ta, pa je fajn za najnujnejše stvari, ker pa zdaj zraven nosiva tudi sadje uporabljava malo večji nahrbtnik, previjalni kuferček pa je vedno v avtu za rezervo.

Lp R&L




Bejba -> Previjalne torbe (15.7.2004 9:38:59)

Romci, a to imata tisto torbo ta črno, ki jo posebej kupiš (v Rutarju?)?

LP; Bejba




Ro-La -> Previjalne torbe (15.7.2004 9:42:30)

Imamo temno modro,ker je moder tudi voziček, v Mb v Rutarju so jih imeli različnih barv (od Hoco-ta) takrat ko smo jih mi kupovali, imeli pa so tudi malo večje torbe iz blaga- če jih še imajo ne vem.

Lp R&L




Annny -> Previjalne torbe (20.7.2004 17:22:47)

Najlepša previjalna torba, kar sem jih videla, je črna od Samsonite-a. Gledala sem jih v Nemčiji, pa so bile tam okrog 100 Eur. Nimam pa pojma, ali se jih dobi tudi pri nas
Sama sem pa kupila Quinnyjevo rjave barve, pa je tudi lepa(-:




Bejba -> Previjalne torbe (21.7.2004 9:52:12)

Hvala Anny, ampak 100 EUR se mi zdi pa občutno preveč za previjalno torbo. Pa naj bo še tako lepa. Bomo še malo pobrskali naokoli, če bo kaj pametnega.

LP; Bejba




Stran: [1]