obutev - copati za v stanovnju (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Alina_alin -> obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 21:49:05)

Kaj priporočate za obuti v stanovanju pri velikosti 22 (14m) in da ne bo drselo? Res, da je najbolje bos, ampak včasih ne gre. Dokler ni hodila je bila bosa - v zoknih, tudi poleti bosa, oz. v zoknih z bremzami. Sedaj je hladneje in če niso zokni z bremzami, ji drsi in ne more hodit in pada. Res da kupujem zokne z bremzami v ta namen, ampak za v čevlje pa so ti z bremzami predebeli.
Kako se vi znajdete in kaj imate vi obuto?
Kaj pa imajo obuto malčki v vrtcih?




Anonimen -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 21:50:40)

A si za copatke že slišala?




abi -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 21:59:47)

v skoraj vseh trgovinah z obutvijo imajo copate, ali pa tiste copatke ki so kot nogavičke, spodaj pa imajo silikon proti zdrsavanju




Naja31 -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 22:01:01)

Moj ima stumfke z bremzicami.




rainbow -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 22:02:46)

moji dve vedno zokne z bremzami, pozimi ali pa ko se še ne kuri, pa ene tanke zokne (za v čevlje) debelejše z bremzami čez.




Anonimen -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 22:03:54)

js sem proti copatom s trdim podplatom a la ciciban oz še huj so mi kaki plastični!! zato mi izključno prakticiramo tiste copate k so bl k debeli štunfi spodaj majo pa usnje! dobiš jih v pikapolonici in h&m-u (cena mal mn k 2 jurja) in so zakon! so topli, ne drsijo, je kot bi bil otrok bos in se mu noga prosto razvija in težko jih sezuje. copati kot so uni zajčki naši skos iz nog padajo.




Bumblebee -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 22:09:11)

Naš poleti leta bos, pozimi pa ima tanke nogavičke ali žabice in nogavičke z bremzicami (debelejše) namesto copatov. 




Marogica -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 22:23:03)

Naša dva imata copate, tako kot starši.......




lstand -> RE: obutev - copati za v stanovnju (10.8.2006 22:53:25)

Naš poleti leta okrog bos[sm=kuza.gif], tudi zunaj in notri, pozimi pa nosi copate,[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] ponavadi ciciban ali pa debelejše zokne z bremzami.[sm=kuza.gif]
LP




Maxica -> RE: obutev - copati za v stanovnju (11.8.2006 9:00:24)

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

zato mi izključno prakticiramo tiste copate k so bl k debeli štunfi spodaj majo pa usnje! dobiš jih v pikapolonici in h&m-u (cena mal mn k 2 jurja) in so zakon! so topli, ne drsijo, je kot bi bil otrok bos in se mu noga prosto razvija in težko jih sezuje. copati kot so uni zajčki naši skos iz nog padajo.


Ja, mi smo tudi imeli te pozimi, sedaj je več ali manj v nogavičkah. Ti, Lara, a pa se ti copatki dobiijo tudi v večjih številkah, npr.24,25? Meni so zakon.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




mia-2 -> RE: obutev - copati za v stanovnju (11.8.2006 13:12:55)

Maxica ti od H&M se dobijo  tudi v tej številki kot si omenila.Sem vidla da jih imajo do 28.




CUKRČEK -> RE: obutev - copati za v stanovnju (11.8.2006 13:32:27)

copatki..zajčki so tudi tako majhni




Stajerka -> RE: obutev - copati za v stanovnju (11.8.2006 22:34:55)

Haha, mi zgonimo bremze v enem tednu [sm=kuza.gif]pa imamo doma parket, tako da smo v Leclercu kupili copatke iz usnja. Videla sem, da jih imajo od številke 21 naprej. Nogica pa se mu itak poti v vsakem obuvalu, tako da ko nehamo divjat, mu sezujemo copatke, da se stopalo prezrači [sm=rozica.gif]..... 




pravljica -> RE: obutev - copati za v stanovnju (11.8.2006 23:48:40)

evo, mi imamo takšne, sterntalerjeve...dobijo se v MAMI v MB ali v toysu (sem jih v kaalogu videla)...nam so zakon...debeli, spodaj pa gumijast podplat
http://sterntaler.com/socken.php?m=38 

[image]http://sterntaler.com/images/produkte/80666.jpg[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.8.2006 23:58:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.8.2006 15:03:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Alina_alin -> RE: obutev - copati za v stanovnju (13.8.2006 22:14:23)

Hvala vsem za odgovore, razen anonimni seveda (Anonimna, se ne ukvarjam s takimi neumestnimi - škoda časa).
Pravljica - tudi mi imamo take oz. podobne, kupljene v toysu, ampak se nam enako kot pravi Bagi - sezuvajo. Za en čas je spredaj že za 2cm lufta in potem se spotika v to obuto nogavico...
Bomo šli kupit te copatke v Pikapolonico in HM.
Ker doslej, kjerkoli sem spraševala, niso nikjer imeli številke 22 - samo večje od 25. V HM in Pikapolonici pa še nisem iskala copatk.





Anol -> RE: obutev - copati za v stanovnju (14.8.2006 18:35:48)

Naš je poleti tudi večinoma bos, ko pa se shladi je večinoma v Cicibanovih copatih ali pa v štumfih z bremzicam.




Stran: [1]