superge.si (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


polona3 -> superge.si (11.8.2006 10:18:58)

A ma katera izkušnje s kupovanjem tam? Zanima pe predvsem kakšne so številke za otroške superge Adidas, recimo v primerjavi s Cicibanom? Trenutno imamo št. 24 od Cicibana, kolk bi mogle bit pol od Adidasa?

Hvala, lp!




Anonimen -> RE: superge.si (11.8.2006 10:21:34)

Jaz bi vzela 25, čeprav z Adidasom res nimam izkušenj.




Ro.Na -> RE: superge.si (11.8.2006 10:31:49)

Iste čevlje/superge, kot na superge.si imaš v vseh trgovinah Tomas sport,
kjer bo verjetno lažje kupovati[sm=smiley2.gif]




Mikica -> RE: superge.si (11.8.2006 11:02:49)

Na tej isti strani www.superge.si imaš tudi tabelo z velikostmi za posamezne firme. Zmeri nogico v cm in primerjaj.




diva 4 -> RE: superge.si (11.8.2006 11:06:14)

Mi jih vedno kupimo v tomas sportu , ker jih lahko probamo.Se je pa že večkrat zgodilo , da smo na superge.si, si že ogledali in izbrali , pa v tomasu niso imeli tega modela.Adidaske so bile naši prav ista številka kot ima ciciban, Nike pa smo vzeli številko večje.




Anonimen -> RE: superge.si (11.8.2006 12:17:38)

Superge.si je spletna trgovina Tomas sporta. Ce ti naroceno kakorkoli ne ustreza, lahko brezplacno zamenjas. Ce kupis premajhno/preveliko, gres lahko zamenjat v Tomas sport, ce v lokalnem Tomas sportu nimajo, posljes na Brdo in ti posljejo nov artikel po posti (meni so enkrat iz Murske Sobote v Lj poslali superge). Skratka, ne mores zgresit pri nakupu.

Aja, pa na superge.si so modeli dostikrat cenejsi kot v trgovini, pa se postnina je brezplacna, ce se vclanis v klub (brez clanarine in obveznosti, clanstvo zacne veljati takoj).

LP




mia-2 -> RE: superge.si (11.8.2006 12:58:57)

Če imaš njihovo kartico(superge.si) lahko kupuješ v trgovinah Tomas sport po isti ceni kot je na netu in ne po tisti kot je v trgovini napisana-je pa res da je na netu velik večja izbira.LP




Stran: [1]