|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje spijo vaši malčki?
16.7.2004 21:41:35   
Pupica
Zanima me na kakšnih vzmetnicah spijo vaši malčki.?

Kupila sem že posteljico mer 70*140 sedaj pa se sprašujem kakšno vzmetnico, glede na to da bo otrok kar nekaj časa spal v njej.
Klicala sem že na Dormeo, pa mi je neki gospod odvrnil, da teh mer nimajo, kljub temu, da je v TV oglasu omenjeno da imajo vse mere??:ups::ups:

Že vnaprej hvala za vaše izkušnje!:)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje spijo vaši malčki?
17.7.2004 14:14:55   
Tejči
Jaz sem tudi imela v načrtu posteljico 70*140, pa vzmetnice Dormeo..tak da si me zaj kar v dilemo spravla:zmeden:
Za druge pa ti res ne znam nič povedat.
LP :sloncek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje spijo vaši malčki?
19.7.2004 8:06:07   
Žiga
Če oglašujejo "vse mere", potem morajo imeti vse mere.
Če drugje ne najdeš, omeni inšpekcijo in zavajanje potrošnikov in bojo hitro tudi te mere na voljo... Vse se da tudi po meri narediti!

:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje spijo vaši malčki?
19.7.2004 13:31:33   
Pupica
Žiga, tudi meni je bilo to jasno, da ko gledaš reklamo, sploh ne pomisliš, da nimajo. V glavnem zaradi razočaranja, ker tako "nategujejo" z reklamo, kako imajo vse dimenzije, sem se odločila poklicati in povprašati kaj je s tem.
Prevezali so me z "odgovornim" g.Kovačevičem, ki mi je vneto zatrjeval, da oni imajo vse standardne dimenzije (v začetku jih je bilo 20 potem pa 25:ups:). Vzmetnica mer 140*70 ni standardan (primerjava Baby center kjer jih nimajo:hudicek:-ne vem ali jih imajo ali ne ali se jih da naročit ali ne)Dobila sem primerjavo z Italijo, kjer se mere zaokrožijo na 16, 18, itd...zato je nimajo???:(Po meri pa ne delajo, temveč samo (še enkrat)imajo samo standardne. Kje jemljejo mero za standardne pa ni vedel povedat (se pač oni spomnijo kaj je za njih standard in to je to)??:zmeden:
V glavnem Dormeo mi je padel pod prag, in če mene kdo vpraša še dobr da kaj prodajo.

Hm...tako je vroče da se mi še razburjat ne da :)-

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?