tummy tub (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


blanka-1 -> tummy tub (22.7.2004 9:30:35)

....zanima me vse o tem " čebričku "...sem pred nakupom le tega...no, ne vem še ali previjalno ali tummy tub...nasvet prosim...


...lepo se imejte in LP




Annny -> tummy tub (22.7.2004 9:44:31)

Blanka- svetujem ti, da kupiš rabljenega- je sicer fantastična zadeva, ampak res ti pa zanj ni treba odšteti 6.000 sit (je vseeno navadna plastična skleda(-: Razen, če jih imaš odveč, seveda(-: V Avstriji je jurja cenejši, ampak ni važno. Jaz sem kupila od prijateljice 1 mesec rabljenega za 3000 sit in trenutno še čaka, da njegov bodoči uporabnik pokuka na svet(-: Pa mislim, da bo čisto v redu.
Je pa previjalna miza bolj pomembna- seveda, če ne boš dojenčka previjala kod drugod npr. na kuhinjski mizi(-:




_Arwen_ -> tummy tub (22.7.2004 10:46:30)

Če primerjaš ceno navadne plastične bane (3000 SIT) in Tummyja (6000 SIT) je čisto neprimerljivo...ker gre za dve popolnoma različni zadevi... Ki sta že po funkciji - razen da gre pri obeh za pripomoček za kopanje - različni.

Pri nas prodajajo tudi različne imitacije tummyjev, recimo v Infantinu imajo od Bebe Jou čebriček za nižjo ceno (mislim da ga ima Teja. pa bo vedela mogoče, koliko stane).





_Arwen_ -> tummy tub (22.7.2004 10:47:11)

Aja še to...Tummy potrebuješ za kopanje...previjalna pa je pač previjalna za previjanje... Ne vem kako to kupiš ali - ali... Nekaj za kopanje otročka itak rabiš ali kako?




Annny -> tummy tub (22.7.2004 11:20:54)

Najbrž je mislila: ta mesec bom kupila to, drugi mesec pa to....Hm??




cebela -> tummy tub (22.7.2004 11:32:09)

Pozdravljene!

Zanima me kje se ga da kupiti. V kateri od otroških trgovin?:zmeden::zmeden::zmeden:

lp:sloncek::sloncek::sloncek:




_Arwen_ -> tummy tub (22.7.2004 11:53:33)

V nobeni izmed trgovin! Vsaj ne tega originalnega! Če ga želiš kupiti, mi piši na privat, ti bom poslala kontakt od podjetja, kjer se ga da kupiti...

lp




Stran: [1]