Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Seven* -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 15:46:37)

Moj malecki bi ful rad prijemal in gledal stvari, ki so obesene nad njim. Pa sem zasledila te razne telovadnice za dojencke z igrackami. A ima katera? Kako se obnese? Ne bi rada imela nepotrebnih stroskov. Vidim pa, da se mali zelo zaposli ob tem ko kaj opazuje nad sabo in je zelo zalostem, ker se tega ne more dotaknit.




malika -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 16:25:32)

To je zelo vredu stvar in pri nas edina igrača, ki se je ne naveliča. Edino kaj naredim tu in tam je, da obesim druge igrače nanjo in spet ponori od sreče in veselja. Pri nakupu glej, da bodo igrače šumele, zvonile,... tudi kako ogledalce je fino če je gor. Jaz sem ga dala sama.
Ko je bil še manjši in tisih igrač, ki so bile original gor ni dosegel, sem gor obesila nekaj ropotuljic in to ti je bilo ta pravo veselje. še zdaj mu jih dam tu in tam gor.




Annny -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 20:19:32)

Tudi jaz sem jih že ogledovala..tako na daleč, ampak si res nisem predstavljala, da otrok ob opazovanju tako uživa(-:
Še en dober nasvet več, hvala!




Urša -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 20:23:52)

Moja pikica se tega zlo hitr naveliča. :zmeden: Nekaj časa tolče, pol hoče pa stran. Sm mislila, da se bo dalo kej bolj zamotit. :ups:




Annny -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 20:42:11)

Ali ta mostiček postavite nad posteljico oz. nad ležalnik?
Ker jaz sem videla tudi take, ki so narejeni kot nekakšen oblazinjen napihljiv bazenček, v katerem leži otrok, čez pa je namontiran trapez..




ZARA -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 21:46:52)

Zelo dobr, nasa :duda: Zara jih ima zlo rada :bravo:.........

LP:sloncek::metulj::sloncek::metulj::sloncek:




miselinka -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (22.7.2004 21:54:03)

Tudi pri nas se je zelo obnesla, je pa fajn ce igracke malo menjavas, da ne postane prevec dolgocasno. Imamo tudi glasbeni most, ki je tudi zelo v redu, edino kar se je se tako dobro obneslo kot to dvoje, je vrtiljak nad posteljo. Te tri stvari so sicer malo drazje, ampak kar se nas tice, so se zelo splacale.




Žirafca Helena1 -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (23.7.2004 7:18:44)

Jaz ti svetujem nakup od Tomy-ja Multi gym walker, ker je uporaben do tretjega leta starosti, saj se ga da na novo sestavit in je potem kot pomoč pri učenju hoje in kasneje ga otrok vozi naokoli.

Tukaj imaš internetni naslov s slikico:


http://www.tomy.co.uk/site/default.htm

P.s.: Ne bo ti žal

Helena:miska:




Lenny -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (23.7.2004 7:51:25)

Pri našem mulčku se je super obneslo. Svoj baby fitness je imel na postelji, na tleh, nad ležalnikom, včasih se je z njim zamotil celo uro, ali pa zaspal pod njim :)-
100% priporočam!
Lp in debelo senco!




Blink1 -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (23.7.2004 8:37:14)

Zdravo

jaz še sicer nimam izkušenj z uporabo...kupila pa sem telovadnico od fisher price, ki se lahko uporablja na tri načine...da dojenček leži in se igra, kasneje se stvar dvigne in lahko sedi in se igra. Potem pa se še dvigne in se otrok lahko igra, ko stoji...

Evo stran... je pa druga igrača v prvi vrsti

http://www.fisher-price.com/uk/products/thumbnail.asp?catid=actgym&from=ToysByType&type=assistant&lMinAge=.00&lMaxAge=1.00





Blink1 -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (23.7.2004 8:39:00)

Aja...v Toysu stane 30 EUR, pri nas pa sem ga videla v tisti trgovini z igračami na Gosposki (Direndaj??) pa stane 17.000 SIT.




frutka_ -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (23.7.2004 9:06:24)

Jaz sem v BC kupila tako luštkano telovadnico z Vinijem.;) spodaj je blazina, ki jo lahko uprabiš brez trapeza, čezenj pa je razpet trapez, iz katerega dol visijo tigrček, ki skače, šumeči listi in vinijeva posoda z medom na kateri je ogledalo. Spodaj pod trapez še lahko daš taki šlauh, v katerem otrok sedi ali leži in so okrog šlauha še šumeči Sivčkov rep, svetlikajoč pujsek kengurujev repek, ki piska... Igrača je zelo lepa, Stala pa je 13000 sit. Medtem ko so cene teh telovadnic od 6000 in gor. Pojdi pogledat v Ariel, tam imajo večkrat kakšne igrače v akciji. Ariel je v Mercator centru v kleti. Star je mesec dni in že opazuje... Pazi na oznake na škatlah, da ima znak dobra igrača in starost od 0+.
Ne znam ti poslati linka ampak poglej na
www.lesene igrace .com in tam imaš take res zelooo lepe lesene trapeze,ki ustrezajo vse standardom, ampak ne vem kja jih kupiš.




Lianna -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (25.7.2004 12:37:39)


Men je tale telovadnica zelo ušeč. Jo ma otroček od naših prjatlov in full uživa. Pa še lučke pa glasba je.

http://www.fisher-price.com/uk/products/product.asp?id=18212




Seven* -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (25.7.2004 15:46:04)

Heya!

Kupila sem eno cenejso. Zal mi je trenutno 13 tisoc sit ful prevec. Pa je malemu ful vsec. Gor so dve ropotuljice, zvezdice, gumjasto sadje in ena zadeva ki igra ob pritisku na gumb. Stala je nekaj cez 6 tisoc. Rece se ji pa MultiGym. Jo ima zelo rad.

http://www.lubica.net/Pics/Jakob/index.php?show=95

Hihi!




Urša -> Telovadnica oz. tisti mosticek z igrackami (25.7.2004 22:05:13)

O, luštna je, pa cenovno ugodna. Vidim, da se Jakob pod njo zelo zabava! 9nebesa




Stran: [1]