RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


Anonimen -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (11.9.2006 14:28:14)

Prav ustanovila bi eno organizacijo, ki bi na pravi način posredovala vse informacije prebivalstvu Slovenije. Ker je tu res obup!
IZVIRNO SPOROČILO: firbcna

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] firbčna!





firbcna -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (11.9.2006 18:24:24)

Samo js to resno mislim. Že nekaj časa premišljujem o tem. Le kako bi se tega lotila? Državo bi mogla fehtat za nekaj cvenka. Mogoče bi to lahko bil projekt. Ker to me pa reeees jezi. Tisti, ki se ne zna vsaj malo znajdit sam, na koncu lahko (žal) izpade pravi bebec. Mogoče je pa državi to celo v interesu... [sm=smiley5.gif]




Anonimen -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (11.9.2006 21:58:55)

Temu neobveščanju je treba narediti konec in mi starši moramo stopiti skupaj in pokazati pristojnim, da ne delajo nič!




Anonimen -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (11.9.2006 22:01:39)

Za en začetek bi bilo dobro, da bi to stran posredovali (ne vem Ministrstvom - zdravje, delo, javno upravo....).

Pametno bi bilo tudi, da bi se skupaj dobili in kaj pomenili...




firbcna -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (12.9.2006 6:59:11)

Jaz sem takoj za en sestanek. Kje, kdaj? 




nordcap222 -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (16.9.2006 14:06:07)

Firbčna, nikakor ti ne morem poslati maila. Piši mi na nordcap2222@yahoo.it




Miška2006 -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (27.10.2006 6:31:59)

Pozdravljeni,

jaz sem predlagateljica te teme. Žal me tolko časa ni blo, ker mi je rač. crknu. Potem pa novega kupovat....na koncu sem še moje geslo in up. ime pozabila in sem se morala na novo prijaviti...super kaj.

Kaj ste se firbcna, NUR in nordcap222 že kaj dobili, kaj dorekli in ukrepali. Prosim za konkretne informacije!

Hvala!




Miška2006 -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (1.11.2006 14:30:46)

Halo, halo .... je kdo tu?




kuclar -> RE: PROBLEMI S PRISTOJNIMI SLUŽBAMI (23.1.2012 13:22:34)

zanimam me kako pomagate svojemu sinu janu imate kakšne posebne tehnike učenja,ker moja hčerka ima disleksijo in disgrafijo in nevem če obstajajo kakšni posebni prijemi .. Hvala




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]