Avtosedež Primo Viaggio Sip – Peg Perego (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Anonimen -> Avtosedež Primo Viaggio Sip – Peg Perego (28.8.2006 21:14:47)

Dajte mi povedat kakšno so vaše izkušnje s to lupinico. Ali je boljša Maxi Cosi Cabrio? Je vredna svojega denarja? Koliko ste uporabljale lupinico?

[image]http://images.baby-center.si/05/0006/0001/imgBigArticle_165373.jpg[/image]




Anonimen -> RE: Avtosedež Primo Viaggio Sip – Peg Perego (28.8.2006 21:25:01)

Meni je bila v redu.

Uporabljala sem jo v avtu in v stanovanju, namesto ležalnika (krajši čas, ker otrok itak ni zdržal v njej) in nekaj časa kot "stol" za hranjenje.

Kakšna pa je glede na drugi model ti pa ne znam povedat, ker Maxija nisem nikoli uporabljala....




anjaa -> RE: Avtosedež Primo Viaggio Sip – Peg Perego (29.8.2006 10:15:35)

mi imamo to lupinico ampak druge barve v možovem avtomobilu. odlično se nam obnese in je na sovoznikovem sedežu zelo stabilna. iz nastavka pa sva jo da zdaj v 2 mesecih snela samo recimo petkrat ko smo šli na morje pa nama je notri zaspala, pa ko gremo k komu na obisk ( zaenkrat še veliko raje vidimo da pridejo drugi do nas ).
v stanovanju je ne uporabljamo nikoli, imamo ležalnik z igračkami in na treh igralno blazino prav tako z igračkami.
primerno se mi zdi da je strehica ločena od ročaja za prenašanje, posebej če je lupinico veliko uporabljaš kot stolček za prenašanje in zdaj poleti da mu ne sije. pri maxi crosi pa mislim da ( SICER NISEM PREPRIČANA!! ) se strehica pripre na ročaj. če se motim me prosim popravite!






anjaa -> RE: Avtosedež Primo Viaggio Sip – Peg Perego (29.8.2006 10:40:14)

joj šele sedaj sem opazila koliko slovničnih napak sem naredila v prejšnjem postu ... sem se pogovarjala po telefonu pa sem umes pisala ...
se vam opravičujem! 




anjaa -> RE: Avtosedež Primo Viaggio Sip – Peg Perego (30.8.2006 12:07:23)

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=167312

samo danes v akciji!!!




lunastar -> Avtosedež Primo Viaggio Sip ali tri-fix (7.3.2008 10:40:05)

Mi zna katera povedati razliko med lupino Primo Viaggio SIP ali Primo Viaggion Tri-fix?? Lahko se baje uporablja brez podstavka, s podstavkom BASE ali podstavkom Isofix Base. Sploh nimam pojma kaj naj kupim! Prosim vas za nasvete!!!




Stran: [1]