Tummy tub - še 1 x (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Pupica -> Tummy tub - še 1 x (23.7.2004 10:29:54)

Pozdravljene!

Za vse tiste ki vas zanima Tummy tub.Jaz sme ga hotela kupiti preko malih oglasov, če ga kdo ne uporablja več(baje je do 8 meseca), in bi mi ga prodal, ker je na videz res samo škaf.No pa saj je tudi samo banca, pomanjšana verzija naše banje.
Torej, na oglas ni šans, niti enega odgovora. Vsi pravijo da ga uporabljajo še naprej ali za perilo, ali pa čaka novega škrata, spravljen kje v omari. Cena je 21.99 EU v Toysu v Avstriji.

V sredo pa sem bila v Avstriji, pa sem v Schmidu odkrila novejšo verzijo Tummy tuba, predelan, na do 12 mesecev, cena 14 EU. Pa še popust ponavadi dobiš če še kaj kupuješ. Je pa zelo izboljšan, s sprednje strani, kjer dostopaš do :duda: je robček znižan. Za izkušnje žal še ne morem povedat, ker še čakamo na :duda: lahko pa povem, da sem ga začela uporabljati za prenašanje perila, ker je tolk fajn, tam kjer je znižan dostop, paše ravno trebuh not :)-:)-:)- .Torej sam še en podatek več, mogoče za lažje odločanje. Če katera želi, ji lahko pošjem tudi slikico tega novega Tummy tuba.

Lep dan, pa ne naprezajte se preveč v tej vročini ;)




Mina1 -> Tummy tub - še 1 x (23.7.2004 10:33:06)

:)-:)-:)- ti pa si PUPICA:)-:)-:)- ... paše trebušček notri ...:bravo:

pa-pa Mina1 9t (4/7):sloncek:




_Arwen_ -> Tummy tub - še 1 x (23.7.2004 14:12:24)

Superca:) No, pač, piše tam na njihovi strani, da je do veliko več kot do 8.meseca...ampak pač mi smo se ravnali po občutku; ko mali ni več "pasal notri" smo ga dali v banjico...




Urša -> Tummy tub - še 1 x (24.7.2004 0:24:04)

O, super! Bomo kupili za drugega otročka. Verjamem, da bomo zadovoljni! :bravo: Pa je prav Tummy tab ali kakšna druga varianta-ker je cenejši? :ups:




Seven* -> Tummy tub - še 1 x (24.7.2004 18:17:58)

Slikico bi imela! Prosim. Sama imam starejso verzijo Tummyja.




Saš -> Tummy tub - še 1 x (28.7.2004 0:30:02)

Jaz bi tudi za slikico prosila

sas@s5.net




Stran: [1]