Prima Pappa (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Annny -> Prima Pappa (30.7.2004 23:44:56)

Ravno kupujem stolček za hranjenje in me zanimajo vaše izkušnje.
Kako ste zadovoljni s stolčkom Prima Pappa- tisti, ki ga imate?
Je kdo že kupil Dondolino Prima Pappa (je tudi gugalni stolček z glasbo..)? Meni je namreč najbolj všeč ta.
Kakšni so vaši vtisi?




*maja -> Prima Pappa (31.7.2004 10:55:33)

Vsekakor ti ga priporočam :bravo:. Mi sicer imamo Prima Pappa, različico pred Dondolinom in smo ZELOOOO zadovoljni.:)

Skratka nič ne razmišljaj in ga kar kupi!

:sloncek::sloncek::sloncek:




Annny -> Prima Pappa (31.7.2004 12:38:04)

Maja, še eno vprašanje: ker pravijo, da je Dondolino primeren tudi za novorojenčka, me zanima, kako je s Prima Pappa. Po koliko mesecih ste dali pikca prvič vanj? Zato ,da bom vedela, ali ga rabim že takoj na začetku...V eni trgovini so mi rekli tako, v drugi spet nekaj drugega..




*maja -> Prima Pappa (31.7.2004 12:43:36)

Prima Pappa ni primerna za novorojenčka. Mi smo našega pikca začeli dajat v stolček tam nekje pri treh mesecih in pol, ker ni hotel biti nikjer drugje.

Kako je z Dondolinom pa ne vem. Mogoče si lahko pomagaš s to stranjo.

http://www.mami.si/pov31.html





Lianna -> Prima Pappa (31.7.2004 15:06:40)


Ojla

Na tejle strani lahka tut vidš kakšen je...je kr neki slikic. Ti ga pa toplo priporočam.


http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/217/




Nea -> Prima Pappa (31.7.2004 15:51:46)

Hojla!

MI doma imamo stolček ChiccoMamma, ki je popoolnoma enak PrimaPappa, edino da je od Chicco-ta.
S stolčkom smo super zadovoljni in je res uporaben. Ga toplo priporočamo!!! ker otrok v njem lahko paca do mile volje. Stolček samo z mokro krpo prebrišeš in izgleda kot nov :)

A ja... nabavili smo ga ko je :miska: bila stara 6m, ker je takrat začela jesti gosto hrano. Pred tem sem jo samo dojila.

Nea




dory -> Prima Pappa (31.7.2004 20:33:49)

Tudi jaz sem pred kratkim kupila dondolinota in ne bom najdla pravih besed da prehvalim....skratka enkraten je...je vreden vsakega tolarja :)


papa, teja




Annny -> Prima Pappa (31.7.2004 22:27:59)

Super!! Tudi meni se zdi FANTASTIČEN in ga grem seveda kupit(-: Teja, koliko starega sinčka si dala v ta stolček?




dory -> Prima Pappa (1.8.2004 8:57:53)

nas mali je star tri mesece in neizmerno uziva v stolcku...najraje se guga in poslusa muziko :)

papa, teja




Stran: [1]