Peg Perego, Italija... ne moreš verjet!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Pikapolonica -> Peg Perego, Italija... ne moreš verjet!!!! (31.7.2004 22:38:11)

Hojla!

Samo v opozorilo. Sem šla prejšnji teden dvakrat v Italijo (Trst), po ogledih za vozičkom Peg Perego Plico P3 completo. Ne moreš verjet....

Najprej sem šla v eno trgovino Prenatal, v nekem trgovinskem kompleksu, pa so imeli komaj 5 barv na voljo. Moje željene seveda ni bilo med temi petimi. In potem sem, polna upanja, šla še v trgovino IO BIMBO, v centru Trsta, kjer pa so mi postregli s tem, da v moji željeni barvi (sivo modra) pri Plico P3 ne obstaja košara. Enostavno, da ne obstaja. In da se jo tudi naročiti ne da, ker pač ne obstaja. Sem bila čisto paf, saj jo vendar lahko grem pa vsak dan v Celju gledat v katerokoli trgovino, ki prodaja njihove izdelke. In tudi na Internetu jo lahko naročim kadar hočem.

No, cene so bile res nekoliko nižje, ampak tole s košaro v moji barvi me je pa čisto znerviralo....

Tako, sem si morala olajšati dušo. Zdaj se pa lepo imejte in pobožajte svoje malčke ali pa trebuščke!

LP, Pikapolonica :pika: in :duda:




ZARA -> Peg Perego, Italija... ne moreš verjet!!!! (1.8.2004 7:41:14)

.......packi,cist so te nazivcanl:grrr::grrr:,matr!!!

hihihi......:sloncek::metulj::sloncek:




Pikapolonica -> Peg Perego, Italija... ne moreš verjet!!!! (1.8.2004 15:17:13)

Hja, pa so me res....

Ampak, zdaj sem že OK. Glavno da moj škratek brca v moj trebuh, pa če mu potem, ko se rodi, sama spletem košaro iz slame...

Maš pa ful srčkanega dojenčka!!!!!!

Pa-pa, Pikapolonica :pika: in :duda:




asso -> Peg Perego, Italija... ne moreš verjet!!!! (2.8.2004 10:11:53)

Pozdravljena Pikapolonica,

vidim, da si se vrnila z dopusta, sicer zaradi nakupov zelo jezna.

Ja, v Italiji je tako, da moraš naročit. Malo kje imajo na zalogi, še posebno v Prenatalu - tu, če bi vprašala ti bi naročili in bi čakala nekje (v tem času, ko so dopusti) 2 meseca. Jaz grem v soboto v Monfalcone pa, če želiš lahko tam vprašam, če imajo, samo mi povej kakšno barvo želiš. Sej vem, da si že pisala ampak...

Lp asso in :duda:




Stran: [1]