Obledelo blago na vozičku (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


malika -> Obledelo blago na vozičku (2.8.2004 9:33:21)

A je še katera to opazila? Jaz sem totalno razočarana in jezna in žalostna zraven. Najprej daš ven en kup denarja-vozički bi komot lahko stali manj, potem pa to. Hvalabogu je vsaj vse ostalo vredu. In potem berem garancijsko knjižico in piše, da na razbarvanje blaga ne dajejo garancije. Pa pregriznila bi jih.No samo moje je pa obledelo-to pa ne piše! Mogoče pa še imam kaj upanja, da ga uspešno reklamiram.

Ima katera kako izkušnjo-nasvet?




ZARA -> Obledelo blago na vozičku (2.8.2004 9:41:08)

Kr u napad :grrr:,malika.....prevec so dragi :(,da bi pol se njihove napake mogla prenasat!!!
Kr probej z reklamacijo....(moje skromno mnenje)
Tvoj :duda: zasluzi najboljse...

bye ;)




Aly -> Obledelo blago na vozičku (2.8.2004 21:52:03)

MALIKA, a to se je zgodilo na Quinnyu ? Kakšne barve pa imaš voziček ? Jaz bi tudi poskusila z reklamacijo, saj je cena teh vozičkov dovolj zasoljena, in jo plačamo s tem, da za to pričakujemo kvaliteto, ali ne ?

LP :rozica: Aly




malika -> Obledelo blago na vozičku (3.8.2004 9:22:46)

Ja Quinny, barva pa je žal temna- stone gray oz.črno siva.
Me pa res zanima, če se je to zgodilo še kateri, ali imam ravno jaz tako srečo.:((
Poskusila pa bom z reklamacijo to pa je 100%.




Žirafca Helena1 -> Obledelo blago na vozičku (3.8.2004 11:34:29)

Kje pa je stal voziček, da ti je obledela? A mogoče na soncu ob oknu?

Helena:miska:




malika -> Obledelo blago na vozičku (3.8.2004 11:40:13)

Ne, ne! Ko je pospravljen je vedno na hodniku ali pa v garaži.Sprehajamo pa se kar precej in to je to.Sem pa res jezna sama nase, da nisem pomislila na to, ko sem ga kupovala. Ne bi vzela te barve-če je samo barva kriva:zmeden:




Stran: [1]